Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 7

Vokiečių gydytojas gavo 2 metus kalėjimo už tai, kad neteisėtai išrašė tūkstančius kaukių išimčių

Berlyno (Vokietija) gydytojas buvo nuteistas dvejus metus kalėti už tai, kad per Covid-19 pandemiją neteisėtai išrašė daugiau kaip 4 000 išimčių dėl veido kaukių naudojimo, praneša "ABC News".

Be laisvės atėmimo bausmės, pietvakarinio Veinheimo miesto apygardos teismas jai skyrė trejų metų draudimą dirbti ir 28 000 eurų (29 550 JAV dolerių) baudą - tiek ji gavo už pažymėjimų išdavimą. Jos biuro padėjėjai skirta 2 700 eurų bauda.

Teismo teigimu, gydytoja buvo nuteista už "neteisingų sveikatos pažymėjimų išdavimą" žmonėms visoje Vokietijoje, kurių daugumos ji niekada nebuvo mačiusi ar apžiūrėjusi.

"Šis procesas labiau primena pažymų pardavimą, o ne medicininę procedūrą", - teigiama teismo pareiškime ir priduriama, kad ji nebuvo kaltinama dėl pažymų išdavimo savo esamiems pacientams.

Teismo proceso metu kaltinamoji teigė, kad kaukių dėvėjimas kenkia žmonių sveikatai.

Gydytojos advokatas ketina apskųsti nuosprendį, pranešė visuomeninis transliuotojas SWR.

Dešimtys šalininkų susirinko prie teismo Veinheime, į šiaurę nuo Heidelbergo, protestuoti prieš nuosprendį ir Vokietijoje taikomus pandemijos apribojimus. -ABC News

Praėjusiais metais Vokietija nutraukė kaukės privalomą naudojimą patalpose, nors jos vis dar naudojamos tolimojo susisiekimo traukiniuose, gydytojų kabinetuose, ligoninėse, slaugos namuose ir kai kuriuose regioninio viešojo transporto priemonėse.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau