Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 12

Bideno garaže šalia jo korvetės rastas antras įslaptintų dokumentų rinkinys

Džo Baideno (Joe Biden) rezidencijos Vilmingtone, Delavero valstijoje, garaže rastas antrasis įslaptintų dokumentų rinkinys, ketvirtadienį pripažino Baltieji rūmai.

Tai buvo atskleista po to, kai lapkričio mėn. Bideno advokatai atliko kratas dviejose prezidento gyvenamosiose vietose Delavere po to, kai buvusiame Bideno biure Vašingtone buvo aptikti įslaptinti dokumentai.

"Peržiūros metu teisininkai tarp asmeninių ir politinių dokumentų aptiko nedidelį skaičių papildomų B. Obamos ir J. Bideno administracijos dokumentų su slaptumo žymomis", - sakė prezidento specialusis patarėjas Ričardas Sauberis (Richard Sauber). "Visi šie dokumentai, išskyrus vieną, buvo rasti prezidento Vilmingtono rezidencijos garaže esančioje saugykloje. Vienas dokumentas, sudarytas iš vieno puslapio, buvo aptiktas tarp saugomų medžiagų gretimoje patalpoje".

Yahoo pranešimas: "Yahoo" ataskaita: Sauberis teigė, kad Bideno asmeniniai advokatai trečiadienį vakare baigė tikrinti kratų rezultatus nekilnojamojo turto objektuose ir Bideno rezidencijoje Rehoboth Beach, Delavero valstijoje, nerado jokių dokumentų.

Ketvirtadienio rytą Bidenas, trumpai atsakydamas į klausimus, paneigė naujos informacijos svarbą ir pripažino, kad jo korvetė taip pat laikoma garaže, kuriame buvo rasti dokumentai.

"Žmonės žino, kad į įslaptintus dokumentus ir slaptą medžiagą žiūriu rimtai", - sakė Baidenas.

Jis teigė, kad visapusiškai bendradarbiauja su JAV teisingumo ministerija atliekant patikrinimą. "Vykstant šiam procesui, mano teisininkai peržiūrėjo kitas vietas, kuriose buvo saugomi dokumentai... iš mano, kaip viceprezidento, laikų, ir jie baigė peržiūrą praėjusią naktį. Jie aptiko nedidelį skaičių dokumentų su slaptumo žymomis mano namų ir mano asmeninės bibliotekos saugyklose ir bylų spintose."

Trečiadienį paskelbtuose pranešimuose atskleista, kad 10 dokumentų, liečiančių Iraną, Ukrainą ir Jungtinę Karalystę, kurie lapkričio 2 d. buvo rasti Penn Biden centre, buvo su slaptumo žymomis ir datuoti 2013-2016 m. Jie buvo rasti sumaišyti su Bidenų šeimos dokumentais - įskaitant informaciją apie 2015 m. mirusio prezidento sūnaus Beau laidotuvių organizavimą. Pranešama, kad kai kurie dokumentai buvo pažymėti žyma "visiškai slaptai", t. y. aukščiausiu vyriausybės slaptumo žymos lygiu.

Pagal 1978 m. Prezidentinių dokumentų įstatymą kiekvienos administracijos prezidento ir viceprezidento dokumentai laikomi viešais ir perduodami į Nacionalinį archyvą, rengiantis juos deponuoti būsimoje prezidentinėje bibliotekoje. Įstatymas konkrečiai įpareigoja kadenciją baigiančią administraciją atskirti asmeninius dokumentus nuo prezidento ir viceprezidento dokumentų.

Tuo tarpu "NBC News" ketvirtadienį pranešė, kad federalinės teisėsaugos pareigūnai apklausė kelis buvusius tuometinio viceprezidento padėjėjus. Čikagos JAV prokuroras Džonas Laušas (John Lausch) buvo įpareigotas Garlando atlikti pirminę J. Bideno dokumentų peržiūrą, kuri, kaip pranešama, jau baigta.

Be Prezidento dokumentų įstatymo, federaliniuose įstatymuose nustatyta, kad pareigūnams, kurie leidžia išimti įslaptintą informaciją iš jai skirtos vietos dėl "didelio aplaidumo", gali būti skirta laisvės atėmimo bausmė iki dešimties metų.

Ketvirtadienio atskleidimas įvyko po dramatiško rugpjūčio 8 d. reido buvusio prezidento Donaldo Trumpo klube ir rezidencijoje "Mar-a-Lago" Palm Byče, Florencijos valstijoje, siekiant paimti įslaptintus dokumentus.

J. Bidenas tuo metu išsiliejo ant savo pirmtako, pasakodamas "60 minučių" laidai "Spet. 18 d., kad D. Trumpas elgėsi "neatsakingai" laikydamas dokumentus po to, kai 2021 m. sausį paliko postą.

"Pagalvojau: "Kokie ten buvo duomenys, galintys kompromituoti šaltinius ir metodus?". Baidenas sakė CBS naujienų laidos "CBS News" vedėjui Skotui Pelliui (Scott Pelley). "Turiu omenyje žmonių, kurie padėjo, pavardes arba t. t. ir pan. Ir tai tiesiog... visiškai neatsakinga".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau