Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 14

Žymus kardiologas ragina sustabdyti mRNA vakcinų vartojimą tiesioginės BBC transliacijos metu!

BBC sulaukė mokslininkų kritikos dėl interviu su kardiologu, kuris teigė, kad tam tikros kovidų vakcinos gali būti mirčių nuo išeminės širdies ligos priežastis.

Praėjusią savaitę per tiesioginę BBC televizijos laidą žinomas kardiologas daktaras Aseemas Malhotra (Aseem Malhotra) užsiminė, kad mRNA COVID-19 vakcinos kelia širdies ir kraujagyslių ligų pavojų.

Vėliau Malhotra tviteryje paskelbė vaizdo įrašą iš savo pasirodymo BBC, prie kurio pridėjo šventinę žinutę: "Mes sulaužėme pagrindinę transliuojamąją žiniasklaidą".

Žymus kardiologas ragina sustabdyti mRNA vakcinų vartojimą tiesioginės

Natūralu, kad Malhotros komentarai akimirksniu sukėlė kontroversiją, pradedant skeptiškai nusiteikusių mRNA vakcinų atžvilgiu skeptikų sveikinimais tviteryje ir baigiant raginimais jį "atšaukti".

The Defender praneša: Malhotros tėvas, daktaras Kailashas Chandas (Kailash Chand) - žymus bendrosios praktikos gydytojas, buvęs Didžiosios Britanijos gydytojų asociacijos pirmininko pavaduotojas - mirė 2021 m. liepą.

2022 m. spalio mėn. interviu su Robertu F. Kenedžiu (Robert F. Kennedy) jaunesniuoju, organizacijos "Vaikų sveikatos apsauga" (CHD) pirmininku ir vyriausiuoju teismų patarėju, Malhotra papasakojo, kaip jis vienas pirmųjų pasiskiepijo "Pfizer" vakcina ir kaip viešai reklamavo vakcinas per televiziją. Tačiau tai buvo prieš tai, kai jis nuodugniai peržiūrėjo mokslinius saugumo duomenis, kurie jį įtikino, kad vakcinos kelia precedento neturinčią žalą.

Malhotra pasakojo Kenedžiui, kad išnagrinėti vakcinos COVID-19 saugumo duomenis jį paskatino tai, kad jo tėvas - "labai žymus gydytojas Jungtinėje Karalystėje, laikomas vienu produktyviausių Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos gynėjų" - liepos mėn. patyrė nepaaiškinamą staigią širdies mirtį po to, kai jam buvo suleista mRNA COVID-19 vakcina.

Vėliau Malhotra viešai išsakė nuomonę, kad mRNA vakcinos turėjo įtakos jo mirčiai.

Remiantis jo internetine biografija, Malhotra yra kardiologas ir įrodymais pagrįstos medicinos vizituojantis profesorius Bahianos medicinos ir visuomenės sveikatos mokykloje Brazilijoje. Jis taip pat yra Stanfordo universiteto Medicinos mokyklos Metabolinės psichiatrijos klinikos garbės tarybos narys ir Jungtinės Karalystės Hertfordšyro universiteto kardiologijos egzaminuotojas.

Malhotra: "mRNA vakcinos yra susijusios su širdies ir kraujagyslių sistema

Malhotra šiandien dalyvavo BBC laidoje, kurioje aptarė neseniai pasikeitusią Jungtinės Karalystės Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) politiką, pagal kurią buvo sušvelninti statinų - vaistų, mažinančių cholesterolio kiekį kraujyje - skyrimo apribojimai, todėl bendrosios praktikos gydytojai gali juos skirti visiems norintiems.

Tačiau, praėjus kelioms minutėms po tiesioginio pasirodymo, kalbėdamas apie širdies ir kraujagyslių ligų riziką, jis pakeitė savo požiūrį į mRNA vakcinas. Jis pasakė: ":

"Beveik neabejotina - jei tik galiu tai pasakyti - mano paties atlikto tyrimo metu nustatyta, kad COVID mRNA vakcinos iš tiesų kelia širdies ir kraujagyslių ligų riziką, ir tai tikriausiai yra vienas iš veiksnių, galinčių prie to prisidėti.

"Ir aš iš tikrųjų paraginau sustabdyti šio tyrimo vykdymą, kol bus atliktas tyrimas, nes šiuo metu yra daug neaiškumų dėl to, kas lemia per didelį mirčių skaičių."

Malhotros pastabos užklupo tinklą - ir laidos vedėją Lukesą Burak - netikėtai. Burakas akivaizdžiai pasijuto nepatogiai ir po to paklausė: "Taigi, kalbant apie mRNA ryšį su širdies ir kraujagyslių rizika, jūs sakote, kad tai įrodyta mediciniškai, moksliškai?"

Pasak Jungtinės Karalystės leidinio "Press Gazette", vėliau BBC atstovas spaudai pateikė atsakymą į šį incidentą, kuriame teigė:

"Dr. Aseemas Malhotra (Aseem Malhotra) buvo pakviestas į BBC naujienų kanalą kalbėti apie naujausias NICE [Nacionalinio sveikatos ir priežiūros kompetencijos instituto] rekomendacijas dėl statinų. Diskusijos metu jis be užuolankų išsakė teiginius apie COVID mRNA vakciną.

"Tuomet paprašėme profesoriaus Peterio Openshaw (Peter Openshaw), kuris atstovauja didžiuliam moksliniam sutarimui dėl šios vakcinos, duoti interviu šia tema ir jis užginčijo bei paneigė išsakytus teiginius."

Openshaw yra Londono imperatoriškojo koledžo (Imperial College London) eksperimentinės medicinos profesorius, tos pačios institucijos, kuri sukūrė "modelius", prognozuojančius didelį užsikrėtimų ir mirčių skaičių, jei nebus įvestos griežtos COVID-19 atsakomosios priemonės, tokios kaip uždarymas ir socialinis atsiribojimas.

Daugelis žmonių teigiamai reagavo į Malhotros tviterio žinutę ir vaizdo įrašą.

Britų psichologė ir televizijos laidų vedėja Emma Kenny (Emma Kenny) tviteryje parašė:

Viename tviteryje buvo rašoma: "WOW! Tiesos sprogdinimas BBC! Puikiai padirbėta, pone."

Kitame tviteryje rašoma: 

"Geras darbas, Aseemai!! Interviu vedėja buvo visiškai išsisukusi ir bandė užginčyti jūsų teiginį dėl MRNA [vakcinos], įteigdama, kad jūsų teiginiai neįrodyti - bet kai tik suprato, kad negali, greitai pakeitė temą. Abejoju, kad artimiausiu metu vėl būsite pakviestas į BBC!"

Po 2022 m. spalio mėn. pasirodymo "Fox News" laidoje Malhotra parašė tviteryje:

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau