Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Lapkričio » 19

FDA patvirtino Gateso finansuojamą savaime sustiprėjančios vakcinos nuo paukščių gripo bandymą

FDA leidžia pradėti klinikinius tyrimus su nauja vakcina H5N1

Naujos vakcinos kūrimas visada kelia didelį susižavėjimą ir nerimą. Šį kartą kalbame apie savaime amplifikuojančią mRNA vakciną, skirtą H5N1 paukščių gripo virusui, kurios tyrimai jau pradėti. Aptarsime šios vakcinos potencialą, netikėtumus ir specialistų nuomones, besirūpinančius jos saugumu.

FDA uždegė žalią šviesą Gateso finansuojamos savaime sustiprėjančios vakcinos nuo paukščių gripo 1 etapo tyrimui.

Billo ir Melindos Geitsų fondo ir JAV vyriausybės finansuojama savaime amplifikuojanti mRNA vakcina, skirta H5N1 paukščių gripo virusui, bus pradėta klinikiniais tyrimais.

Tikimasi, kad į tyrimą bus įtraukta apie 200 sveikų suaugusiųjų (kurie yra pakankamai kvaili).

The Defender praneša: Šią savaitę bendrovė „Arcturus Therapeutics“ pranešė, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) išdavė pranešimą „Tyrimas gali būti tęsiamas“ dėl tiriamosios vakcinos ARCT-2304.

Epidemiologas Nikolas Hulšeris (Nicolas Hulscher) leidiniui „The Defender“ sakė, kad FDA pranešimas „reiškia, jog ‚Arcturus Therapeutics‘ gali pradėti ‚eksperimentą su H5N1 paukščių gripo replikos mRNA švirkščiant žmonėms‘.

Savaime amplifikuojančios mRNA injekcijose yra fermento, kuris nurodo organizmui, kaip pasigaminti daugiau mRNA. „Arcturus“ teigia, kad vakcina yra ‚suformuluota lipidų nanodalelėje‘ ir ‚sukurta taip, kad šeimininko ląstelėje sukurtų daug mRNA kopijų‘. Tai leidžia „vartoti mažesnes dozes nei įprastinės mRNA vakcinos“.

Hulscheris teigė, kad savaime save amplifikuojančių vakcinų replikacijos mechanizmas elgiasi „kaip sintetinis virusas“ ir „leidžia nežinia kiek laiko gaminti toksišką antigeną“.

Dr. Jessica Rose, imunologė ir biochemikė, rašydama tinklalapyje „Substack“, teigė, kad naujoji vakcina turi „rimtų raudonų požymių“. Ji sakė „The Defender“: „Savarankiškai amplifikuojantys mRNA produktai neturėtų būti naudojami. Tai absoliuti katastrofa, kuri tik ir laukia savo valandos“.

Pasak daktaro Karlo Jablonovskio (Karl Jablonowski), „ Vaikų sveikatos apsaugos“ vyresniojo mokslininko, „Arcturus“ savaiminio dauginimosi platforma turi visus kitų sintetinių modifikuotų mRNA, įvilktų į lipidų nanodaleles, pavojus, tik daug blogesnius. Dėl savaiminio dauginimosi ji gali tapti nemirtinga ir amžinai priešinti jūsų arba jūsų vaisiaus imuninę sistemą antigenais.“

Gydytojas Christofas Plotė (Christof Plothe), Pasaulio sveikatos tarybos iniciatyvinio komiteto narys, suabejojo savaime amplifikuojančių mRNA vakcinų įvedimu, nes vis dar nerimaujama dėl įprastinių mRNA injekcijų saugumo. Jis sakė „The Defender“:

„Savaime pasikartojanti technologija perkelia mRNA vakcinas į naują lygį. Vakcinos sudėtyje yra smaigalio baltymo genas ir baltymo, vadinamo replikaze, genas, kuris leidžia RNR replikuotis.

„Po pirmojo pasaulinio genetinio eksperimento su mRNA technologija paleidimo... atrodo neįtikėtina, kad reikėtų išbandyti dar agresyvesnį išpuolį prieš mūsų kūną ir genetiką.“

Tinklalapyje „Substack“ Rose rašė, kad save amplifikuojančios vakcinos yra genetiškai modifikuotos, nes „kodavimo šablonas yra modifikuotas Alphavirus [RNR viruso tipas] genomas su viruso subgenominėmis dalimis, iš kurių išskirtos viruso subgenominės dalys ir ‚įskiepytas‘ smaigalio genas “.

„GMO [genetiškai modifikuotų organizmų] naudojimui reikia specialios licencijavimo paraiškos ir procedūrų“, - rašė Rose, abejodama, ar tai galioja ir savaime amplifikuojančioms vakcinoms.

Nedidelė replikoninės mRNA dozė greičiausiai „pavojingesnė“ nei didesnė įprastinės mRNA injekcijos dozė

Į „Arcturus“ 1 fazės klinikinį tyrimą bus įtraukta apie 200 sveikų suaugusiųjų JAV.

Rose suabejojo klinikinio tyrimo įtraukimo kriterijais. Ji teigė, kad kriterijuose yra įspėjimas „vaikus auginantiems asmenims“, kad tyrimo laikotarpiu lytiškai santykiaudami naudotų prezervatyvus. Žmonės, kurie patyrė „reikšmingų nepageidaujamų reakcijų“ į mRNA COVID-19 vakcinas, į tyrimą neįtraukiami.

Nepaisant to, kad Japonija neseniai įtraukė savaiminio pasiskiepijimo COVID-19 vakciną tarp įprastinių vakcinų, kurias siūlo vyresnio amžiaus žmonėms šių metų peršalimo ir gripo sezono metu, Hulscher sakė, kad šios vakcinos tyrimai atskleidė reikšmingų saugumo signalų.

Per Japonijoje siūlomos savaime amplifikuojančios COVID-19 vakcinos klinikinius tyrimus „per 3b tyrimo etapą tarp įskiepytų asmenų įvyko penki mirties atvejai. Po pirmosios dozės 1, 2 ir 3a tyrimų etapuose kartu sudėjus, įšvirkštusiems dalyviams pasireiškė 90 proc. nepageidaujamų reiškinių (74,5 proc. sisteminių, 15,2 proc. prireikė medikų pagalbos)“, - sakė Hulscheris.

Hulscher sakė, kad „Arcturus“ teiginiai, jog vakcinos, kuriose naudojama savaime amplifikuojanti mRNA technologija, sudaro įspūdį, kad šios vakcinos bus saugesnės. Jis teigė, kad taip nėra.

„Kadangi jos savaime replikuojasi nežinia kiek laiko, tikėtina, kad maža replikoninės mRNA dozė bus pavojingesnė už didesnę įprastinės mRNA dozę“, - sakė Hulscheris.

Pasak Jablonovskio:

„Skirtumas tarp vaisto ir nuodų yra dozė, o mRNA vakcinų dozuoti negalima. Arcturus reklamuoja „mažesnes dozes“ kaip savybę, tačiau iš tikrųjų niekada negalėjome išmatuoti mRNA vakcinos antigeno poveikio.

„Net jei turėtume teoriją, kiek baltyminių antigenų pagaminama vienoje mRNA grandinėje, niekada nežinotume, kiek kartų mRNA savaime replikuojasi.“

Jablonovskis teigė, kad kiti savaiminio dauginimosi vakcinų pavojai yra išskyrimas ir galima hibridizacija su kitais virusais.

„Egzosomos gali ištrūkti iš žmogaus „šeimininko“ ir perduoti - arba „užkrėsti“ - kitus žmones ar net gyvūnus“, - sakė Jablonowski. „Bauginantis scenarijus apima hibridizaciją, kai savaime besidauginanti mRNA gali būti įtraukta į esamą infekcinį virusą. ... Jei savaime besidauginanti mRNA susijungs su sėkmingai veikiančiu virusu, ji pakeis Žemės virusą.“

Hulscheris paragino atšaukti visus savidauginančios mRNA šūvius. Jis teigė: ,,Jei būtų galima taikyti šį metodą, būtų galima pradėti taikyti ir kitas priemones, pvz:

„Jei norime užkirsti kelią dar vienai visuomenės sveikatos katastrofai, šios eksperimentinės injekcijos neturi būti toliau leidžiamos nei žmonėms, nei gyvūnams. Visos šiuo metu žmonėms ir gyvūnams skirtos savaime sustiprinančios mRNA injekcijos turėtų būti nedelsiant atšauktos, kol bus atlikti išsamūs ir ilgalaikiai saugumo tyrimai.“

Tačiau, pasak Hulscherio, „Didžioji farmacija“ siekia, kad jos ir toliau būtų kuriamos. „Kuriamos mažiausiai 33 savaime sustiprinančios mRNA injekcijos, todėl jie investavo per daug laiko ir pinigų, kad atsitrauktų“, - sakė Hulscheris.

Neseniai FDA išdavė leidimą klinikiniams tyrimams su vakcina ARCT-2304, kurią finansuoja Billo ir Melindos Geitsų fondas. Epidemiologai ir mokslininkai išreiškė nerimą dėl galimo šios vakcinos poveikio.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1 Paranormal • 18:22, 19.11.2024
Ar esate pasiruošę naujausiems moksliniams išbandymams? Sužinokite, kaip FDA suteikė žalią šviesą naujajai H5N1 vakcinai ir kodėl tai gali turėti didžiulį poveikį mūsų sveikatai! Pasidalinkite savo nuomone!
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.06.2019 laikas 08:26 Receptai Varškės apkepas su razinomis

Tobulas varškės apkepas su razinomis. Manų kruopas užpilame pienu ir palaikome 30-45 min. Razinas užmerkiame vandenyje. Sviestą laikome kambario temperatūroje, kad suminkštėtų. Varškės apkepas kepamas 35-40 minučių&nb...

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

28.08.2019 laikas 20:25 Receptai Traškūs vaflių ritinėliai be vaflinės
Jei jums kilo noras prisiminti vaikystės skonį, pasigamini skanius, traškius susuktus vaflius, bet neturite po ranka vaflinės, šią problemą labai lengva išspręsti. O, ir vaflių kepimas keptuvėje užims mažai laiko....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau

19.01.2025 laikas 22:31 Meilės transformacija: kaip vyras keičiasi, kai įsimyli
Meilė – tai jausmas, kuris transformuoja ne tik mūsų emocijas, bet ir elgesį. Kai vyras įsimyli, jis dažnai nustemba, kaip pasikeičia jo vertinimai ir prioritetai. Šis straipsnis nagrinėja, kaip meilė keičia vyrų požiūrį į moterų elgesį, ir kokius da...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 22:09 Draugystė ir meilė: Ar verta dirbti dėl santykių?
Draugystė ir meilė – tai dviejų skirtingų, tačiau labai artimų santykių formų junginys. Dažnai susiduriame su klausimu: ar verta pastangų, kai santykiai atrodo nebe tokie, kokie turėtų būti? Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip elgesys, abipusis palai...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 21:47 10 ženklų, kad vyras nori rimtų santykių su jumis
Santykiai gali būti sudėtingi ir kupini niuansų, tačiau yra tam tikri ženklai, kurie gali padėti jums suprasti, ar vyras rimtai žiūri į jus. Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, kurie rodo, kad jis nori ne tik praleisti laiką kartu, bet ir plėtoti...

Skaityti daugiau