Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2023 » Sausio » 16

Atrodo, kad šio vyro veidas tirpsta dėl retos ligos

Į šį Indijos vyrą nuolat nukreipiamas dėmesys dėl retos ligos, dėl kurios jo veidas atrodo tarsi išsilydęs. Vis dėlto jis sako, kad aplinkiniai jį myli ir gerbia.

"Žmonės juokiasi iš manęs ir vadina įvairiais vardais, bet aš dėl jų nesijaudinu", - sako 52 metų Govardhanas Dasa (Govardhan Das).

Dasas turi nedidelę parduotuvę Pandžabe ir serga 1 tipo neurofibromatoze - labai reta genetine liga, kuriai būdingi odos spalvos (pigmentacijos) pokyčiai ir auglių augimas išilgai odos, smegenų ir kitų kūno dalių nervų.

ligos, sveikata, neurofibromatoze

Ši veidą bjaurojanti liga, dar vadinama von Recklinghauseno liga, pasireiškia maždaug 1 iš 3-4 tūkst. žmonių, tačiau net ir tada tokie sunkūs augliai pasitaiko labai retai. Išsivysčiusiose šalyse tokius auglius galima pašalinti labai ankstyvoje vystymosi stadijoje, tačiau tokiose šalyse kaip Indija dėl didelio dalies gyventojų skurdo pasitaiko labai pažengusių būklių.

Dasui neurofibromatozės požymių nepasireiškė iki 20-ies metų, kai ant jo veido pradėjo augti į karamelę panašūs augliai, daugiausia pažeidžiantys dešinę pusę.

Per ateinančius tris dešimtmečius didžiuliai augliai ant jo veido išaugo tiek, kad jis neteko dešinės ausies, akies ir pusės burnos, o nosis smarkiai patino.

Daso problemos nėra vien kosmetinės. Dėl ligos vyras beveik nemato, jam labai sunku valgyti ir kalbėti. Kartu jis nuolat kenčia skausmą ir teigia, kad jo oda ypač dega ir niežti, kai jis prakaituoja.

Blogiausia, kad nuo tokių auglių nėra jokių vaistų, o su amžiumi jų tik daugėja. Pranešama, kad vietos gydytojai atsisakė operuoti Dasą, teigdami, kad jo augliai susiję su smegenimis, todėl jų operuoti neįmanoma.

Tačiau vyras atsisako leisti, kad jo alinanti liga nulemtų jo gyvenimo būdą.

"Man nepatogu laisvai judėti turguje, nes žmonės į mane žiūri, o vaikai manęs bijo, tačiau mano šeima ir kaimynai mane myli ir gerbia", - sakė jis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau