Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 16

Konservatorių analitinis centras ragina Jungtinėje Karalystėje nustatyti ‘minimalias pajamas’

Torių analitinis centras "Bright Blue" teigia, kad Jungtinės Karalystės gerovės sistema nesuteikia pakankamai paramos žmonėms, ir ragina įvesti "minimalias pajamas".

Kai kurių aukštų konservatorių parlamento narių remiamas "Bright Blue" taip pat teigia, kad namų ūkiams reikalingos minimalios pajamos, kad jie galėtų padengti pragyvenimo išlaidas.

Vyriausybė svarsto socialinės apsaugos sistemos reformos galimybes, siekdama paskatinti daugiau žmonių grįžti į darbo rinką. Viena iš tokių galimybių būtų leisti žmonėms, kurie prašo ligos ir neįgalumo pašalpų, toliau gauti išmokas, net jei jie susirastų darbą.

BBC praneša: Sveikatos ir neįgalumo baltąją knygą, kurioje bus išsamiai išdėstyti nauji planai, kurie dar nėra galutinai parengti, tikimasi paskelbti vėliau šiais metais.

Leiboristai, paskelbę planus reformuoti sistemą, jei laimėtų valdžią, paskelbė, kad prašytojams, kurie įsidarbina, bet per metus nustoja dirbti, nereikės atlikti naujo darbingumo vertinimo, kad vėl galėtų gauti išmokas.

Kas rašoma ataskaitoje?

Nauja "Bright Blue" ataskaita vadovavosi įvairių partijų politikų, įskaitant torių parlamento narius M. Crabbą (Tory MPs Mr Crabb) ir Shauną Bailey (Shaun Bailey) bei leiboristų baronienę Lister (Baroness Lister), komisija.

Joje raginama nustatyti "minimalias pragyvenimo pajamas", nustatant įvairių tipų namų ūkiams taikomus kriterijus, panašius į nacionalines pragyvenimo lygio normas skirtingo amžiaus žmonėms.

Ataskaitoje rekomenduojama, kad Vyriausybės patariamasis socialinės apsaugos komitetas rekomenduotų minimalius padidinimo lygius (arba išmokas), siekiant užtikrinti, kad namų ūkiai gautų šias minimalias pajamas.

Joje teigiama, kad išmokų apribojimai turėtų būti periodiškai peržiūrimi, siekiant patikrinti, ar jie nedaro įtakos žmonių gebėjimui padengti pragyvenimo išlaidas, ir kad turėtų būti nustatytas atskaitos taškas, iki kurio išmokos negalėtų sumažėti, net jei gavėjui buvo pritaikytos sankcijos.

Antra, ataskaitoje raginama sukurti naują skaitmeninę platformą, skirtą universaliojo kredito prašytojams, kurioje būtų tvarkomos visos išmokos ir subsidijos, kurias gali gauti mažas pajamas gaunantys darbingo amžiaus suaugusieji.

Joje teigiama, kad taip būtų galima pranešti pareiškėjams, kada jie gali gauti didesnę paramą, ir suteikti žmonėms daugiau galimybių kontroliuoti, kaip dažnai ir kur jie gauna išmokas.

Trečia, Komitetas teigia, kad vyriausybė turėtų įvesti naują "įmokų elementą" į universalųjį kreditą.

Jie siūlo, kad tai galėtų būti nauja nacionalinio draudimo kategorija, kurios darbuotojai galėtų savanoriškai atsisakyti.

Tai reikštų, kad jei žmonės mokėtų įmokas ir vėliau taptų bedarbiais, jie galėtų gauti dosnesnę paramą, nei šiuo metu mokama darbo ieškančio asmens pašalpa.

Bright Blue teigia, kad jos ataskaita buvo parengta remiantis išsamia kelerius metus trukusia leiboristų ir konservatorių rinkėjų bei analitinių centrų apklausa.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau