Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 17

"Bendradarbiavimas susiskaldžiusiame pasaulyje" - Klausas Schwabas atidaro 2023 m. WEF, ragindamas "įvaldyti ateitį" (VIDEO)

Pirmadienį Pasaulio ekonomikos forumas pirmą kartą nuo 2020 m. sugrįžo į Davosą (Šveicarija) ir surengė kasmetinį žiemos susitikimą su pasaulio elitu.

"Pagal temą "Bendradarbiavimas susiskaldžiusiame pasaulyje" nagrinėsime, kaip galime įveikti daugybę tarpusavyje susijusių iššūkių, su kuriais susiduria pasaulis, ir rasti sprendimus bendradarbiaujant viešajam ir privačiajam sektoriui", - sakoma WEF pranešime spaudai.

Pagrindiniai žodžiai: VIEŠOJO IR PRIVAČIOJO SEKTORIŲ BENDRADARBIAVIMAS

Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas Klausas Schwabas pirmadienį elitui pasakė įžanginę kalbą.

Klausas Schwabas pasaulio lyderiams dar kartą propagavo Didįjį persitvarkymą ir pasaulinio kolektyvizmo privalumus.

"Vienu metu susiduriame su daugybe krizių, - sakė Klausas Schwabas.

"Ko reikia, kad suvaldytume ateitį? Manau, kad turėti platformą, kurioje dalyvautų visos visuomenės suinteresuotosios šalys - vyriausybės, verslas, pilietinė visuomenė, jaunoji karta... Manau, kad tai pirmas žingsnis siekiant įveikti visus iššūkius", - sakė Klausas Schwabas.

ŽIŪRĖKITE:

Iškart po Klauso Schwabo įžanginės kalbos WEF 2023, Šveicarijos žaliųjų partijos parlamento narys jau propagavo žaliąją utopiją - "pėsčiųjų miestus", kuriuose žmonėms nebereikia automobilių.

ŽIŪRĖKITE:

Praėjusiais metais Klausas Schwabas įspėjo apie pasaulines kibernetines atakas ir pasaulinius maisto ir energetikos sistemų sutrikimus.

"Istorija iš tiesų yra posūkio taške", - sakė Klausas Schwabas kovo mėn. vykusiame 2022 m. pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikime.

"Mes dar nežinome viso masto ir sisteminių struktūrinių pokyčių, kurie įvyks, tačiau žinome, kad pasaulinės energetikos sistemos, maisto sistemos ir tiekimo grandinės bus stipriai paveiktos", - sakė K. Schwabas, kalbėdamas apie ekonominius Covid-19 padarinius, klimato kaitos pavojus ir pasaulio vyriausybių susidūrimus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau