Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 18

Jacinda Ardern žada uždrausti imunitetą stiprinančius papildus: ‘Pasitikėti galima tik didžiąja farmacija’

Jaunoji pasaulio lyderė Jacinda Ardern pažadėjo Naujojoje Zelandijoje uždrausti visus imunitetą stiprinančius natūralius papildus, kurių nepatvirtino "Big Pharma".

Naujosios Zelandijos leiboristų partija pristatė naują Terapinių produktų įstatymą, kuris draudžia naudoti augalinius produktus, kuriuos žmonės vartoja norėdami išlikti sveiki. Kai kurios iš tikslinių medžiagų yra pagrindiniai maisto produktai ir prieskoniai. Kitos - natūralūs gydymo būdai nuo koronavirusų ir gripo infekcijų.

Apie tai praneša tinklalapis Naturalnews.com: Daugiau nei pusė Naujosios Zelandijos gyventojų šiuo metu naudoja natūralius produktus ir augalinius vaistus sveikai imuninei sistemai palaikyti. Kadangi vis daugiau žmonių išsiaiškina, kaip savarankiškai gydytis ir gydyti infekcijas namuose, medicinos kartelis turi įsikišti ir apriboti jų prieinamumą.

Tai bus naujai paskirto reguliuotojo, kuriam bus suteikti nesąžiningi nauji įgaliojimai kontroliuoti augalinių vaistų ir natūralių produktų prieinamumą, darbas. Ši nauja reguliavimo institucija galės priimti vienašališkus sprendimus dėl konkrečių augalinių produktų. Vyriausybė jau sudarė 300 natūralių produktų, kuriuos tikisi apriboti ir pašalinti iš šalies, sąrašą. Tarp jų yra ir veiksmingų gydymo priemonių nuo kovido-19. Tikslas - chininas, hidroksichlorochino bazinis junginys. Saldžiosios pelynai, kurie taip pat veiksmingai gydo kovidą-19, yra įtraukti į sąrašą, kurį ketinama pašalinti. Hibiscus, stiprus antivirusinis vaistas, taip pat bus ribojamas. Pagrindiniai augalinės kilmės vaistai, tokie kaip alavijas ir cinamonas, taip pat bus išbraukti.

Šios taisyklės turės įtakos produktų gamybai, receptų išrašymui, importui, reklamai, tiekimui ir eksportui. Naujoji natūralių medžiagų reguliavimo sistema privers natūralių produktų gamintojus mokėti daugiau, o tai padidins kainas vartotojams. Nauji reglamentai bus finansuojami naujais pramonės sektoriui taikomais mokesčiais, todėl smulkūs gamintojai bus priversti pasitraukti iš rinkos.

PSO kartelinis padalinys bando įgyti valdžią augalinių vaistų srityje

Darbo partijos naujasis įstatymo projektas leidžia naujai paskirtai reguliavimo institucijai naudoti teisėsaugos priemones, įskaitant baudžiamuosius nusižengimus, atsakomybės pažeidimus, pranešimus apie pažeidimus. Natūraliems vaistams bus taikomi licencijuojamos veiklos kontroliuojami leidimai prekiauti, priežiūra po pateikimo į rinką ir teisės aktų laikymasis.

2017 m. Darbo partija bandė uždrausti šiuos paplitusius augalinius vaistus ir natūralius maisto papildus, tačiau jiems nepavyko dėl didelio visuomenės pasipriešinimo. Dabar Darbo partija kreipiasi į klaidingas institucijas, suteiktas per Tarptautinę vaistų reguliavimo institucijų koaliciją (ICMRA).

ICMRA yra ne kas kita, kaip kartelinė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), kuri save įvardija kaip ICMRA "stebėtoją", atšaka. ICMRA, įsteigta 2012 m. 65-ojoje Pasaulio sveikatos asamblėjos konferencijoje, buvo įkurta siekiant "spręsti dabartines ir kylančias žmonėms skirtų vaistų reguliavimo ir saugumo problemas visame pasaulyje". ICMRA veikia užkulisiuose, kad sutrikdytų tradicinių vaistų prieinamumą. ICMRA, kurią sudaro 22 šalių ir Europos Sąjungos vaistų reguliavimo institucijos, labiausiai rūpinasi didėjančiu visuomenės susidomėjimu natūraliais produktais visame pasaulyje. Jei pasaulinė institucija dirbtų savo darbą taip, kaip teigiama, tuomet kovid-19 vakcina, gripo vakcina, remdesiviras ir kiti kenksmingi vaistai bei protokolai būtų atšaukti, pašalinti ir uždaryti visame pasaulyje. Vietoj to tarptautinė institucija siekia kovoti su natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip alavijas.

Sveikatos apsaugos ministras Andrew Little'as sakė, kad įstatymo projektas leis Naujajai Zelandijai "pasinaudoti medicinos pasiekimais, tokiais kaip ląstelių ir audinių terapija, atsirandančios genų terapijos ir dirbtinio intelekto bei mašininio mokymosi programinės įrangos naudojimas". Nukreipdama dėmesį į tradicinius vaistus ir ribodama jų prieinamumą, Naujoji Zelandija galės pasinaudoti "rizikos proporcingumo patvirtinimo sistemomis", kurios, pasak sveikatos ministro, "pagerins prieigą prie būtinų ir gyvybę gelbstinčių vaistų, pavyzdžiui, vakcinų pandemijos atveju".

Naujosios Zelandijos parlamentas iki vasario 15 d. renka visuomenės pastabas šiuo klausimu.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau