Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 19

Šiuolaikiškos, stiprios ir stilingos moters pastabos. Įpročiai, kurie nepuošia moters

Moters patrauklumą lemia ne tik jos išvaizda, bet ir manieros, kalba ir daugybė smulkmenų. Net ir geriausiai atrodanti ir prižiūrėta moteris gali padaryti blogą įspūdį, jei turi daug blogų įpročių. Apžvelkime 10 iš jų.

Taigi, kas nedaro moters gražios?

1. Įprotis pamokslauti.

Moterys ateina į šį pasaulį su įgimtu poreikiu kuo nors rūpintis. Ir dažnai suaugę tai daro visiškai automatiškai. Dažnai galite pamatyti vaizdą - kažkas iš draugų pasidalijo su moterimi savo situaciją, ir ji iš karto pradeda duoti patarimų, pamokyti, pamokyti teisingu keliu. Širdyje turėdama visiškai gerų ketinimų ir suprasdama, kad jai reikia rūpintis, moteris pati nepastebi, kaip pradeda atstumti žmones, o kai kurie iš jų net erzina. Todėl įprotis įjungti vidinę "mumiją" neprideda jai patrauklumo.

2. Kalbumas.

Daugelis žmonių mano, kad tai mielos, nerūpestingos merginos, kurios kalba apie nieką ir neleidžia niekam kitam išsakyti savo nuomonės. Bet tai tik tuo atveju, jei kalbame apie labai jauną merginą, kuriai galima atleisti dėl jos nebrandumo ir patirties stokos. Tačiau jei šis įprotis būdingas brandžiai moteriai, mažai kam bus malonu būti šalia tokios draugės. Per didelis kalbumas gali sukelti socialinę izoliaciją, nes nedaugelis žmonių nori leisti laiką klausydamiesi nesibaigiančių kito žmogaus monologų.

3. Per didelis tvarkingumas.

Daugelis iš mūsų kenčia nuo šios problemos. Vaikystėje girdėdavau: "Tu esi mergaitė, nesiprausk" ar panašiai. Mūsų smegenys naudoja programą, kurios buvome išmokyti jautriausiu laikotarpiu, kad susikurtų suaugusio žmogaus elgesio modelį. Tačiau perdėtas tvarkingumas ir tobulos švaros siekis - tai įpročiai, kurie gali paversti mielą būtybę namų tironu, pasiruošusiu sunaikinti vos pažvelgus į neplautą indą ar numestą kojinę. Todėl vyrai pasąmoningai vengia tokių moterų - tai sužadino savisaugos instinktas.

4. Pernelyg didelis atvirumas.

Visi žino, kad moteris turi būti paslaptinga. Tačiau dažnai galite susitikti su dailiosios lyties atstovais, kuriems nepažįstami žmonės pradeda pasakoti apie savo ligas, sudėtingas santykių situacijas, intrigas darbe. Toks elgesys atbaido žmones ir verčia juos atsisakyti bendravimo su pernelyg atviru žmogumi.

5. Kritikos įprotis.

Tiesą sakant, nė vienam iš mūsų nepatinka kritika, net jei ji teisinga. Taigi moterys, kurios turi įprotį kritikuoti visus ir viską aplinkui, nesuteikia sau patrauklumo, priešingai, jos yra atstumiančios. Kritika iš moters lūpų atskleidžia jos trūkumus ir dar labiau juos išryškina. Todėl geriau išmokti tylėti, net jei kas nors ką nors daro labai blogai. Jei tai su mumis nesusiję arba jei mūsų nuomonės neklausiama, geriau nepasinerti į kritiką ir neskleisti negatyvumo.

6. Įprotis atmesti komplimentus.

Paprastai tai daro moterys, turinčios žemą savivertę. Užuot padėkojusios už komplimentą, jos pažeria tūkstančius argumentų, kad jį paneigtų. Pavyzdžiui, išgirdusi „Tu šiandien ypatingai graži“, ji pradeda aiškinti, kad tai tik naujas lūpų dažų atspalvis. Toks įprotis ne tik neprideda patrauklumo, bet ir atmuša bet kokį norą girti.

7. Įprotis laužyti pažadus

Tos moterys, kurios savo gyvenimo šūkiu laiko frazę „Moteris pažadėjo – padarė, o jeigu ne, reiškia persigalvojo“, kenčia nuo problemų santykiuose. Kažkodėl daugelis moterų mano, kad punktualumas ir ištikimybė duotam žodžiui – visa tai skirta vyrams, o dailiosios lyties atstovių visi privalo laukti ir nuolaidžiai atleisti, jeigu jos pamiršo įvykdyti pažadą ar tiesiog persigalvojo. Realybėje tai itin gadina moters įvaizdį.

8. Įprotis viską perdėti

Kai moterys iš smulkmenų išpučia didžiulę problemą, tokia situacija atrodo ne tik komiškai ir juokingai. Polinkis viską perdėti atbaido, atstumia. Todėl būtina kuo greičiau atsikratyti šios ydos, kad nekiltų problemų santykiuose su žmonėmis.

9. Įprotis ginčytis

Moteriškumas pasireiškia švelnumu, lankstumu, gebėjimu nusileisti neprarandant savo orumo. Moterų įprotis ginčytis bjauroja dailiosios lyties atstoves. Gebėjimas laiku patylėti ir atsitraukti – moteriškos stiprybės, vidinio grožio ir patrauklumo ženklas.

10. Įprotis liūdėti

XVIII–XIX amžiuje aristokratiškas blyškumas, liūdesys akyse ir amžino ilgesio antspaudas veide buvo moters patrauklumo, žavesio ir rafinuotumo požymiai. Laimei, grožio idealai keičiasi. Šiandien liūdnos, kaprizingos ir amžinai dėl visko nepatenkintos moterys sukelia tik gailestį ir norą kuo greičiau nuo jų pabėgti. Todėl verčiau tokį įprotį pakeisti optimistišku požiūriu į gyvenimą ir šypsotis!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau