Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 23

"Nebus automobilių" - Saudo Arabijos diplomatas švenčia utopinį vystymąsi, kuris panaikina asmeninių transporto priemonių nuosavybę

Praėjusią savaitę pasaulio elitas ir pasaulio lyderiai susirinko Davose, Šveicarijoje, į kasmetinį Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) aukščiausiojo lygio susitikimą.

Saudo Arabijos užsienio reikalų valstybės ministras ir pasiuntinys klimato klausimais Adelis Bin Ahmedas Al-Jubeiras (Adel Bin Ahmed Al-Jubeir) neseniai Šveicarijoje vykusiame susitikime pareiškė: "Neliks automobilių".

Galima priminti, kad Saudo Arabija pristatė savo planus dėl naujo futuristinio miesto, kuriame dykumos viduryje esančioje didžiulėje 1 500 pėdų aukščio ir 109 km ilgio veidrodinėje sienoje gyvens 9 mln. žmonių. Kalbant iš perspektyvos, baigus statyti šį atspindintį objektą, jis bus aukštesnis už "Empire State Building" ir Eifelio bokštą.

Naujajame "linijiniame mieste", kurį Saudo Arabijos kronprincas Mohammadas bin Salmanas (Mohammad Bin Salman) pavadino NEOM, bus įdiegtos pažangiausios technologijos, įskaitant vertikalias fermas, veidų atpažinimo sistemą, nulinės emisijos transportą, debesų sėjimą ir kitas kuriamas programas. Mieste, matyt, bus net keletas šiurpą keliančių distopinių priedų, pavyzdžiui, robotų kovos narvuose ir netikras mėnulis.

Per diskusijų sesiją "Miesto gyvenimo evoliucija" Jubeiras sakė: "[Linija] iš esmės pakeis požiūrį į miestus ir miestų planavimą. NEOM - tai bandymas sukurti miestą, kuris būtų draugiškas aplinkai, tvarus, pasižymintis labai aukšta gyvenimo kokybe, kuriame beveik nėra eismo."

"Eismo beveik nebus. Į įvairias vietas būtų galima nuvykti labai efektyviai, nenaudojant automobilių. Nėra jokių automobilių. Bus įvairių transporto rūšių, kurios bus draugiškos aplinkai ir pagrįstos atsinaujinančiąja energija", - Davose vykusiame susitikime sakė Jubeiras.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Daugelis tarptautinių lyderių pritaria tai pačiai vizijai ir vadina ją "naujuoju transporto pasauliu", pranešė "Newsbreak".

"Žymūs lyderiai teigia, kad bendras dalijimasis, o ne individuali automobilių nuosavybė, gali gerokai sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Tai reikštų, kad net ir tariamai ekologiški elektromobiliai nebūtų privati nuosavybė", - pridūrė leidinys.

Praėjusiais metais "The Gateway Pundit" pranešė, kad Pasaulio ekonomikos forumas pasisako už "švaistūniškos" privačios transporto priemonių nuosavybės panaikinimą vardan planetos gerovės, nes organizacija bando įgyvendinti savo "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkę ir pertvarkyti pasaulį taip, kad vidutinis žmogus "nieko neturėtų".

"Mums reikia švarios energijos revoliucijos, ir reikia jos dabar", - teigiama WEF liepos 18 d. straipsnyje, pavadintame "3 žiedinės ekonomikos metodai, kaip sumažinti svarbiausių metalų paklausą".

"Tačiau šiam perėjimui nuo iškastinio kuro prie atsinaujinančiosios energijos reikės didelių svarbiausių metalų, tokių kaip kobaltas, litis, nikelis ir kt. Šių svarbiausių mineralų trūkumas gali padidinti švarios energijos technologijų sąnaudas", - toliau rašoma forume.

Nerinkta globalistų grupė rekomenduoja visuomenei "pereiti nuo turėjimo prie naudojimo", įgyvendinant "dalijimosi transporto priemonėmis iniciatyvas", kad sumažėtų masinė priklausomybė nuo svarbiausių metalų.

"Anglijoje vidutinis lengvasis automobilis ar furgonas važiuoja tik 4 proc. laiko. Nors dauguma jau turi asmeninį telefoną, 39 % darbuotojų visame pasaulyje turi darbdavio suteiktus nešiojamuosius kompiuterius ir mobiliuosius telefonus. Tai visiškai neefektyviai naudoja išteklius", - teigia WEF. "Didesnis dalijimasis gali sumažinti nenaudojamos įrangos nuosavybę, taigi ir medžiagų naudojimą."

WEF rekomenduoja visuomenei atsisakyti naudotis turimomis transporto priemonėmis ir vietoj to rinktis važiavimą "dalijantis automobiliais" ir pateikia nuorodą į "Tree Hugger" paskelbtą straipsnį, kuriame išsamiai aprašoma, ką reiškia "dalijimasis automobiliais".

"Dalijimosi automobiliais platformos, tokios kaip "Getaround" ir "BlueSG", jau pasinaudojo šia galimybe ir siūlo transporto priemones, už kurių naudojimąsi mokama už valandą", - pažymi organizacija. "Kad būtų galima plačiau pereiti nuo nuosavybės prie naudojimosi, reikia keisti ir tai, kaip mes projektuojame daiktus ir sistemas. Pavyzdžiui, automobilių dalijimasis tapo įmanomas dėl naujų atrakinimo be raktų funkcijų. Panašiai, norint sumažinti vienam asmeniui tenkančių įrenginių skaičių, reikalingi naudotojų profiliai, kuriuose būtų atskirti darbo ir asmeninio naudojimo būdai tame pačiame įrenginyje."

Pasak WEF, būtina visiškai uždrausti privačią nuosavybę.

"Šiam perėjimui esminis dalykas yra projektavimo procesas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniam poreikiui tenkinti, o ne projektuoti siekiant įsigyti produktą", - tęsia WEF. "Tai mąstysena, kurios reikia norint perprojektuoti miestus taip, kad sumažėtų privačių transporto priemonių ir kitų naudojimo būdų."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau