- 28.11.2024
- 5.0 Reitingas
- 44 Peržiūrų
- 1 komentarai
Billas Gatesas, jau šiandien didžiausias privatus žemės ūkio paskirties žemės savininkas JAV, dabar žengia į Didžiąją Britaniją. Ši strategija, bendradarbiaujant su „BlackRock“, atneša plačius pokyčius žemės ūkio sektoriuje. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip šie įsigijimai gali paveikti maisto nepriklausomybę ir kaimo bendruomenes, bei kokios yra galimos pasekmės smulkiesiems ūkininkams.
Billas Gatesas, jau dabar didžiausias privatus žemės ūkio paskirties žemės savininkas Jungtinėse Valstijose, dabar nusitaikė į Didžiąją Britaniją ir kartu su bendrove „BlackRock“ siekia įsigyti didžiulius žemės ūkio paskirties žemės plotus Jungtinėje Karalystėje.
Didžiausias pasaulyje turto valdytojas „BlackRock“ įsteigė rizikos draudimo fondą, kurio tikslas - įsigyti žemės ūkio paskirties žemės visoje Didžiojoje Britanijoje; šis žingsnis sukėlė plačias diskusijas apie tai, kaip jis paveiks nepriklausomybę maisto srityje, kaimo bendruomenes ir žemės nuosavybės koncentraciją.
Šia strategija, kuri atspindi Gateso vykdomus stambius Amerikos žemės ūkio paskirties žemės įsigijimus, siekiama konsoliduoti žemės ūkio išteklių ir tiekimo grandinių kontrolę keliose galingose globalistinėse struktūrose.
Į šių įsigijimų laiką taip pat atkreiptas dėmesys dėl neseniai įvykusių Gateso vizitų į Dauningo gatvę 10 ir paralelių su Leiboristų partijos politika, pavyzdžiui, Keiro Starmerio ir Rachel Reeves labai nepopuliarios paveldimo turto mokesčio reformos politika.
WE WANT TO SEE MINUTES OF THIS MEETING
— Britain People (@Britain_People) October 19, 2024
What's Larry Fink (Blackrock CEO) and Bill Gates doing in No. 10 Downing Street with @Keir_Starmer
We demand the Minutes of their meeting as British people need to know what part of our country is being sold out.@juneslater17 pic.twitter.com/7qXL7c6ppu
Kritikai teigia, kad ši Gateso patvirtinta politika dar labiau prispaus smulkiuosius ūkininkus, o jų žemės taps pažeidžiamos, kai jas išpirks tokios korporacijos milžinės kaip BlackRock ir Gatesas.
Remiantis pranešimais, „BlackRock“ nurodė savo pavaldžiosioms įmonėms vengti pirkti ūkius, parduodamus aukcione dėl to, kad savininkai nesumokėjo skolų, taip galimai siekdama išvengti visuomenės dėmesio sunkumų turintiems pardavimams.
BlackRock taip pat padidino savo investicijas į JK atsinaujinančiąją energiją, įskaitant vėjo jėgaines Grimsbyje ir saulės energijos įrenginius Pembrokešyre (Pembrokeshire) - projektus, kurie, kaip pranešama, aprūpina energija 1,8 mln. britų namų ūkių.
Tačiau ši žalioji darbotvarkė patogiai dera su pastarojo meto globalistų pastangomis masiškai įsigyti žemės ir išstumti iš pramonės nepriklausomus ūkininkus, nes žemės ūkio paskirties žemė yra geriausias nekilnojamasis turtas atsinaujinančiosios energijos projektams.
Nors tikslūs skaičiai, kiek Jungtinės Karalystės žemės ūkio paskirties žemės šiuo metu valdo „BlackRock“, lieka neskelbtini, jų agresyvi ekspansija į žemės ūkio sektorių atitinka platesnę pasaulinio elito darbotvarkę, kuria siekiama įtvirtinti pasaulio maisto tiekimo ir svarbiausių tiekimo grandinių kontrolę.
Remiantis: https://paranormal.lt
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau