Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 9

5 netikėtini požymiai, jog imuninė sistema nusilpo

Apie tai, kad nusilpo imuninė sistema, perspėja nemažai požymių. Tiesa, kai kurie požymiai gana netikėti. Ko gero, rimčiausias perspėjimas, kad nusilpo imuninė sistema - dažnai užklumpančios sezoninės ligos.

1. Nuolatinis nuovargis

Nuolatinio nuovargio jausmas gali perspėti, kad imuninė sistema nusilpo. Verta atminti, kad kai kurios užslėptos infekcijos atrodo, tarsi kamuotų nuovargis. Iš tikrųjų, organizmas neturi jėgų kovoti su infekcijomis.

2. Virškinamojo trakto sutrikimai

Apie 80 proc. organizmo apsauginių jėgų yra žarnyne, todėl virškinamojo trakto ar skrandžio darbo sutrikimai bei nuolatinis pilvo pūtimas perspėja, jog būtina stiprinti imuninę sistemą.

3. Letai gyjančios žaizdos

Jei imuninė sistema stipri, bet kurios žaizdos pakankamai greitai užgyja, todėl pavyksta išvengti infekcijos. Tačiau, jei smulkūs įbrėžimai ar nežymūs sumušimai ilgai neužgyja, tai nerimastingas požymis, perspėjantis, jog imuninė sistema nusilpo ir ją būtina stiprinti.

imuninė sistema, sveikatos patarimai, imunitetas, sveikata

4. Stresas

Nuolatinis stresas padidina pavojų susirgti lėtinėmis ir uždegiminėmis ligomis, kurios silpnina imuninę sistemą. Streso hormonas (kortizolis) slopina baltųjų kraujo kūnelių veiklą, todėl žymiai dažniau susergame peršalimo ligomis.

5. Pernelyg gausus saldumynų vartojimas

Imuninę sistemą gali susilpninti ir cukrus, nes jis ardo baltuosius kraujo kūnelius, kurie gamina antikūnius, padedančius kovoti su žalingaisiais mikrobais. Padidėjęs potraukis saldumynams perspėja, jog organizme trūksta magnio, chromo ir fosforo.

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 204
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.03.2021 laikas 22:47 Nepakeičiamas magnis mūsų kūnui
Magnis dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų - energijos gamyboje, gliukozės įsisavinime, nervų signalų perdavime, baltymų sintezėje, kaulinio audinio kūrime, kraujagyslių bei raumenų atsipalaidavimo ir įtempimo reguliavime. Jis daro raminamąjį poveikį, slopindamas nervų sistemos jaudrumą...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:26 Išgydykite padidėjusią prostatą, diabetą, gastritą ir ne tik! Gerkite šią gydomąją arbatą iš 1 komponento!
Neįtikėtina gydomoji priemonė! Moliūgas yra labai sveika daržovė, tačiau jo sėklos yra dar sveikesnės. Kaip vieno ingrediento arbata gydo padidėjusią prostatą, diabetą ir gastritą

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 20:27 Krzysztofas Jackowskis apie ateitį, geopolitiką ir karą Viduriniuose Rytuose

Kaip pirmadienį, 2021 m. kovo 1 d. pranešė „DW, NY Times“ ir visa kita svarbi žiniasklaida, atrodo, kad Iranas atsitraukia iš branduolinių derybų su Jungtinėmis Valstijomis: Teheranas atsisakė susitikti su JAV ir keliomis Europos šalimis dėl atnaujinto 2015 m. dėl branduolinio susitar...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:57 Skiepytis atsisakęs G.Akelaitis: „Aš - gydytojas, ne avinas“

Nors Lietuvoje nuo COVID-19 pirmiausiai buvo skiepijami medikai, tačiau „Vakaro žinios" jau rašė, kad, pavyzdžiui, Marijampolės ligoninės chirurgas-ortopedas Gediminas Akelaitis skiepytis nesutiko. Gal jau persigalvojo ir gavo dozę? Juk kai kurie žmonės net be eilės vakcinuotis veržias...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 11:00 Kur galima panaudoti bananų žievę?
Suvalgius bananą – neišmeskite jo. Pasirodo, jo žievę galima panaudoti įvairioms reikmėms.

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 09:20 Dozens of Italian teachers fall ill after getting vaccinated for coronavirus

Several dozen teachers in Italy called in sick from work after Wuhan coronavirus (Covid-19) vaccines from AstraZeneca left them violently ill.

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:40 Veganišku Įdaryta Saldžioji Bulvė Su Grikiais Ir Rudosiomis Pupelėmis
Šį kartą noriu Jums pristatytą veganišką patiekalą (patiks ne veganams ar vegetarams), kuris labai tinka tingiai dienai, kai norisi, kad orkaitėje didžiąją darbo dalį padarytu už Jus. Pastaruoju metu vienas iš mano pačių mėgstamiausių patiekalų tapo orkaitėje kepta saldžioji bulvė....

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:40 Žaliavalgiškos Apelsinų Ir Kivi Salotos Su Razinomis Ir Medumi
Jei kas kada nors pasakė, kad žaliai valgyti būna neskanu, tai tikrai dar negamino tokių vaisių salotų. Tokios salotos yra ne tik labai skanios, bet tuo pačiu tai gali būti patys skaniausi pusryčiai, kuriuos kada valgysite. Pamėginkite nuostabiai dienos pradžiai....

Skaityti daugiau