Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Gruodžio » 13

7 Mėlynos Spalvos Akmenys Bei Jų Reikšmės

Daugeliui žmonių patinka mėlyna spalva, nes juk tai vandenynų, sutemų ir miego spalva. Ši spalva suteikia nuoširdumo, įkvėpimo ir dvasingumo. Gana konservatyvi, bet labai raminanti. Tai nuostabi skirtingų brangiųjų ir pusbrangių akmenų spalva. Mėlynų atspalvių akmenys daro skirtingą poveikį. Kai kurie gali padėti nurimti ir išlikti subtiliems, o kai kurie mėlynos spalvos kristalai gali sustiprinti psichinius asmens gebėjimus. Tokie akmenys gali būti pasitelkiami, siekiant geriau pažinti save ir sužinoti savo tikruosius troškimus! Pateikiame keletą mėlynos spalvos brangiųjų ir pusbrangių akmenų ir jų reikšmių.

7 mėlynos spalvos akmenys bei jų reikšmės:

Safyras. Mėlynasis safyras yra dvasinio susitelkimo ir tvarkos akmuo, taip pat vidini matymo ir psichinio sąmoningumo akmuo. Jis gali padėti atverti trečiąją akį, kad gautumėte išminties ir įžvalgos, o per gerklės čakrą apie tą regėjimą pasidalyti su kitais. Mėlynasis safyras tinka mediumams ir kitiems žmonėms, dirbantiems su dvasinėmis ir psichinėmis energijomis. Jis taip pat gali padėti žmonėms, kurių darbas rinkti ir tvarkyti informaciją bei perduoti ją kitiems, pavyzdžiui, rašytojams ar mokytojams. Idealiai tinka studentams, nes padeda spręsti protines užduotis, mokytis, padeda išlikti disciplinuotiems ir susikaupti.

Cirkonis. Tai yra energiją stimuliuojantis akmuo, kuris gali padėti suaktyvinti bet kurią čakrą. Jis taip pat padeda įžeminti idealistines ir fantastines vizijas ir pritaikyti jas praktikoje. Cirkonis sustiprina kitų akmenų savybes ir gali būti nešiojamas kaip apsauginis amuletas.

Turkis. Kaip ir dauguma mėlynų brangakmenių, turkis suaktyvina ir subalansuoja gerklės čakrą. Gerklės čakra – tai yra kalbos ir saviraiškos centras. Turkis mums padeda aiškiai išsakyti savo išmintį ir tiesą. Didžiausia turkio galia yra padėti mums sužinoti, kad kiekviena mūsų dalis yra mūsų dieviškojo „Aš“ elementas, kurį reikia suprasti ir mylėti. Turkis skatina priimti save su visais trūkumais. Jis gali padėti nustoti bergždžiai dėl visko apgailestauti ir suprasti save.

Akvamarinas. Šis akmuo yra susijęs su vandeniu. Vėsinanti jo energija gali nuraminti supykusius ir padeda atkurti ramią, bet budrią būseną. Jis gali padėti išlaikyti blaivų mąstymą konflikto metu, aiškiai ir tiesiai pasakyti savo tiesą taip, kad būtų sugrąžinta taika ir harmonija. Jei esate linkęs ginčytis, akvamarinas gali padėti išsaugoti sveikus nervus.

Lazuritas. Tai akmuo, skleidžiantis karališką energiją, nes jis padeda atsiskleisti ir pasiekti savo vidinę kilmingą ir dievišką prigimtį. Jis suaktyvina psichinius gebėjimus ir intuiciją, gali padėti suprasti vizijas. Jis padeda išsiaiškinti tiesą ir atrasti tikrąjį vidinį „Aš“.

Mėlynasis agatas. Idealiai tinka situacijose, kai žinote, kad turėsite kalbėti. Jis gali padėti nesijaudinti, kad rasite tinkamus žodžius. Mėlynasis agatas padeda atrasti tiksliausius žodžius ir atrasti kelią į klausytojų širdis.

Azuritas. Šis akmuo stimuliuoja trečiosios akies čakrą, sustiprina vidinį matymą, sapnus ir psichines galias. Azurito nešiojimas gali padėti mokytis naujų koncepcijų, atrasti naujų idėjų. Kitaip tariant, jis siejamas su viskuo, kas susijęs su įžvalga, protu, supratimu, ryšių užmezgimu ir galimybių matymu. Labai tinka studentams, nes gali padėti mokytis, susikaupti ir sėkmingai išlaikyti egzaminus.

Rašo: priekavos.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau