Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 13

7 Mėlynos Spalvos Akmenys Bei Jų Reikšmės

Daugeliui žmonių patinka mėlyna spalva, nes juk tai vandenynų, sutemų ir miego spalva. Ši spalva suteikia nuoširdumo, įkvėpimo ir dvasingumo. Gana konservatyvi, bet labai raminanti. Tai nuostabi skirtingų brangiųjų ir pusbrangių akmenų spalva. Mėlynų atspalvių akmenys daro skirtingą poveikį. Kai kurie gali padėti nurimti ir išlikti subtiliems, o kai kurie mėlynos spalvos kristalai gali sustiprinti psichinius asmens gebėjimus. Tokie akmenys gali būti pasitelkiami, siekiant geriau pažinti save ir sužinoti savo tikruosius troškimus! Pateikiame keletą mėlynos spalvos brangiųjų ir pusbrangių akmenų ir jų reikšmių.

7 mėlynos spalvos akmenys bei jų reikšmės:

Safyras. Mėlynasis safyras yra dvasinio susitelkimo ir tvarkos akmuo, taip pat vidini matymo ir psichinio sąmoningumo akmuo. Jis gali padėti atverti trečiąją akį, kad gautumėte išminties ir įžvalgos, o per gerklės čakrą apie tą regėjimą pasidalyti su kitais. Mėlynasis safyras tinka mediumams ir kitiems žmonėms, dirbantiems su dvasinėmis ir psichinėmis energijomis. Jis taip pat gali padėti žmonėms, kurių darbas rinkti ir tvarkyti informaciją bei perduoti ją kitiems, pavyzdžiui, rašytojams ar mokytojams. Idealiai tinka studentams, nes padeda spręsti protines užduotis, mokytis, padeda išlikti disciplinuotiems ir susikaupti.

Cirkonis. Tai yra energiją stimuliuojantis akmuo, kuris gali padėti suaktyvinti bet kurią čakrą. Jis taip pat padeda įžeminti idealistines ir fantastines vizijas ir pritaikyti jas praktikoje. Cirkonis sustiprina kitų akmenų savybes ir gali būti nešiojamas kaip apsauginis amuletas.

Turkis. Kaip ir dauguma mėlynų brangakmenių, turkis suaktyvina ir subalansuoja gerklės čakrą. Gerklės čakra – tai yra kalbos ir saviraiškos centras. Turkis mums padeda aiškiai išsakyti savo išmintį ir tiesą. Didžiausia turkio galia yra padėti mums sužinoti, kad kiekviena mūsų dalis yra mūsų dieviškojo „Aš“ elementas, kurį reikia suprasti ir mylėti. Turkis skatina priimti save su visais trūkumais. Jis gali padėti nustoti bergždžiai dėl visko apgailestauti ir suprasti save.

Akvamarinas. Šis akmuo yra susijęs su vandeniu. Vėsinanti jo energija gali nuraminti supykusius ir padeda atkurti ramią, bet budrią būseną. Jis gali padėti išlaikyti blaivų mąstymą konflikto metu, aiškiai ir tiesiai pasakyti savo tiesą taip, kad būtų sugrąžinta taika ir harmonija. Jei esate linkęs ginčytis, akvamarinas gali padėti išsaugoti sveikus nervus.

Lazuritas. Tai akmuo, skleidžiantis karališką energiją, nes jis padeda atsiskleisti ir pasiekti savo vidinę kilmingą ir dievišką prigimtį. Jis suaktyvina psichinius gebėjimus ir intuiciją, gali padėti suprasti vizijas. Jis padeda išsiaiškinti tiesą ir atrasti tikrąjį vidinį „Aš“.

Mėlynasis agatas. Idealiai tinka situacijose, kai žinote, kad turėsite kalbėti. Jis gali padėti nesijaudinti, kad rasite tinkamus žodžius. Mėlynasis agatas padeda atrasti tiksliausius žodžius ir atrasti kelią į klausytojų širdis.

Azuritas. Šis akmuo stimuliuoja trečiosios akies čakrą, sustiprina vidinį matymą, sapnus ir psichines galias. Azurito nešiojimas gali padėti mokytis naujų koncepcijų, atrasti naujų idėjų. Kitaip tariant, jis siejamas su viskuo, kas susijęs su įžvalga, protu, supratimu, ryšių užmezgimu ir galimybių matymu. Labai tinka studentams, nes gali padėti mokytis, susikaupti ir sėkmingai išlaikyti egzaminus.

Rašo: priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2020 laikas 21:17 Česnakai: kraujagyslių stiprinimas ir valymas

Viena pagrindinių daugelio lėtinių ligų priežasčių – sutrikusi kraujotaka. Tad laiku atkreipti dėmesį į kraujagyslių būklę yra labai svarbu.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 22:46 Priešuždegiminio tepalo receptas su natūraliu antibiotiku, skirtas traumoms ir įpjovimams

Daugelis žmonių naudoja antibiotikus, pirktus vaistinėse, įbrėžimams, įpjovimas ar bet kokioms kitoms nedidelėms traumoms. Naudojant šiuo preparatus, dažnai gali pasireikšti alerginės reakcijos, raumenų susitraukimai, mėšlungis, klausos praradimas, vaisiaus pažeidimas ir kt. Taip pat atsiranda od...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 18:02 Galimai šie bėrimai ant kūno išduoda vėžį
Dažniausiai ant kūno atsiradę bėrimai yra visiškai nekenksmingi. Įvairios dėmelės gali būti įvairių negalavimų požymis, dažnai atsirandantis dėl alerginės reakcijos į naują odos produktą ar net kaip šalutinis šienligės poveikis. Tačiau retais atvejais išsiskyrimas išbėrimu gali būti kažko daug grėsm...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 16:26 Jei numirtumėte – ar katė ėstų jūsų kūną?

Dažnai sakoma, kad šuo mieliau badautų, nei ėstų mirusio šeimininko kūną, o štai katė tokių įsitikinimų neturi. Istorijų yra buvę įvairių, tačiau viena yra aišku - katės žmogienos neatsisako.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 13:21 Nauji algoritmai bei genų analizė parodė: žmonės gali evoliucionuoti atgal

Gyvūnai gali evoliucionuoti atgal – atgauti protėvių turėtus bruožus. Anksčiau mokslininkai manė, kad tai neįmanoma, tačiau nauji algoritmai bei genų analizė parodė, kad taip nutiko driežams, varlėms ir netgi žmonėms.

...

Skaityti daugiau