Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 4

Alex Jones: Trumpas galėjo būti apnuodytas

Vienas iš nemaloniausių dalykų pandemijos metu buvo klaidinga informaciją apie šią ligą. Daugelį šių klaidinančių duomenų galima rasti „Facebook“ ar „Twitter“.Jis taip pat siautėja konservatyvioje žiniasklaidoje - nuo periferinių šaltinių iki „Fox News“, hillreporter.com.

Ir, žinoma, pačioje fronto linijoje yra didžiausias dešiniojo sparno sąmokslo teoretikas iš InfoWars Alex Jones. Nenuostabu, kad Jones netiki, kad D. Trumpas turi koronavirusą. Per savo penktadienio laidą, radijo laidų vedėjas teigė, kad kažkas galėjo apnuodyti D.Trumpą, o po to pasakė jam, kad pas jį COVIDAS.

Jones pradėjo: Amerika kovoja dėl savo išlikimo, o dabar mūsų prezidentui, kuris atvirame pasauliniame ekonominiame kare kovoja su Kinijos komunistais, globalistais ir kitais, kalba toliau, jis turi būti uždarytas, karantinuotas 14 dienų, įteisinat šį milžinišką sukčiavimą. Mes žinome, kad pagal apytikslius paskaičiavimus 90% testų yra klaidingi. Taip pat žinome, kad Baltuosiuose rūmuose yra žmonių, kurie nori užblokuoti prezidentą“.

Toliau InfoWars laidų vedėjas tęsė: Žmonės baltuosiuose rūmuose perėjo visus šiuos perversmo planus. Mattis bandė surengti perversmą. Aš visą laiką sakiau, kad vienas būdas tai padaryti naudojant šį COVID-19 – duoti Trumpui klaidingą „teigiamą testą“. Tada jie galėjo jį užnuodyti dietine kola (Diet Coke) ar panašiai, nuo ko jis tikrai susirgtu, ir tada jie pasakytų paskui, kad tai COVID-19. Taigi, aš taip pat patarčiau slaptajai tarnybai būti ypač atsargiems dėl to, ką prezidentas nuryja,kadangi, jie dabar gali naudoti COVID, kaip priedangą, nužudyti prezidentą“.

Komentaras: cituojant Alex Jones, citavimo fragmentus, galima juos paklausyti pradedant 13:33 (kas savaime yra keista)...

Ponas Alex Jones, be abejo, nors ir žaidžia dešiniaisiais, iš tikrųjų jis yra šou žmogus. Jam skirtas šis vaidmuo. Nepaisant to, kartais per jį praeina tam tikra informacija, dėl kurio ir egzistuoja ši laida.

Pavyzdžiui, 2001 m. liepos mėn. Jis numatė rugsėjo 11 d. įvykius:

Kol kas, dar anksti diskutuoti apie D. Trumpo apnuodijimo versija, tačiau jei ji pasitvirtins, arba jeigu Trumpui pablogės sveikata dėl COVID-19, bet visi galvos apie nunuodijimą – gali baigtis blogai ne tik Amerikai, bet ir visam pasauliui.

Kadangi JAV vaidina „pasaulio žandaro“ vaidmenį, visi pagrindiniai pasaulio lyderiai visus rimtus žingsnius daro žvelgiant į JAV. Bet jei JAV dėl vienų ar kitų priežasčių pasitraukia iš pasaulio politiko, priežastis, pavyzdžiui, dėl nesuprantamos valdžios tęstinumo, regioniniai valdžios centrai turės atrištas rankas, daryti ką nori.

Tarkim, pavyzdžiui, Armėnija, tikėdamasi Rusijos Federacijos apsaugą, gali smogti Azerbaidžano infrastruktūros objektams.Reaguodama į tai, Turkija sulygins Armėnija su žeme, tačiau iš Pekino paskambins Maskvai ir primygtinai rekomenduos nesikišti, kadangi pas KLP turi savo nuožiūra į Kaspiją. O, tuo tarpu Iranas, kur kinai paskambinti nesuspės, užpuls Izraelį ir po 30 minučių iš geografinio žemėlapio išnyks – kas Kinijai, taip pat, pilnai tenkins: į Teheraną atvyks kinai ir problema „kieno Jeruzalė“ jiems bus vienodai. Apskritai, gali būti įvairių variantų, todėl stebėkime įvykių eigą. Žinoma, jei supratote, ką norėjau pasakyti... O, kas bus, mes negalime pasakyti.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 21:42 Skirtingos vyrų ir moterų iliuzijos poroje

Svarbiausia vyriška iliuzija santykiuose yra įsitikinimas, kad moteris jį priims tokį, koks jis yra. Jis tikisi, kad štai pagaliau sutiko tą vienintelę, kuri nieko nelauks ir nereikalaus iš jo, tik paprasčiausiai dovanos jam meilę. Ir kiekvieną kartą vyras patiria skausmą ir nusivylimą, kai jo ne...

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 19:04 Ką daryti, jei dažnai pučia pilvą?
Pučia pilvą dėl kažkokių tai priežasčių, todėl svarbu suprasti pilvo pūtimo priežastis ir imtis būtinų priemonių.

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:51 Kada nugarą šildyti pavojinga
Tarp mano pažįstamų sklando nuomonė - jei suskaudo juosmenį, iškart jį pašildyti, t y. patepti kokiu nors šildančiu tepalu ir apvynioti vilnone skara, įlįsti į karštą vonią arba, jei yra galimybė, nueiti į pirtį ir gerai pasikaitinti....

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau