Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 6

D.Trumpas grįžo į savo kabinetą. Dabar turi suskambėti Septintasis angelas pagal pranašystę

2020 m. spalio 5 d. vakare po trijų dienų nebuvimo Baltuosiuose rūmuose JAV prezidentas Donaldas Trumpas grįžo į savo kabinetą:

Oficialiai D.Trumpas buvo Walterio Reedo nacionaliniame karo medicinos centre (Walter Reed National Military Medical Center), tačiau iš tikrųjų ir greičiausiai JAV prezidentą buvo kažkokiame objekte, kurį saugojo du lėktuvnešiai USS Dwight D. Eisenhower ir USS Wasp, kurie, kažkaip, sutapo, kad tomis dienomis judėjo priešais Merilando valstiją, kur randais ligoninė.

konspirologija, Trumpas, Septintasis Angelas, Pranašystės, Apreiškimas

Bet, tai - sąmokslo teorijos versija. Pagal oficialią versiją D.Trumpas kovojo su koronavirusu, o mušis, kaip mano daugelis žmonių, atrodė maždaug taip:

Nepaisant tokios įspūdingos pergalės, CNN ir CNN draugai kiekvieną dieną transliavo žinias apie tai, kaip viskas blogai ir kad prezidentas buvo daugiau miręs nei gyvas. Tai yra, jis buvo praktiškai palaidotas, o lažybų paketas dėl T.Trumpo pergalės rinkimuose sumažėjo beveik iki nulio:

konspirologija, Trumpas, Septintasis Angelas, Pranašystės

Tuo pačiu metu, atsižvelgiant į tai, kad D.Trumpas iš tikrųjų buvo prisidengęs dviejų laivų ir lėktuvų armadomis – greičiausiai viskas iš tikrųjų buvo kažkaip artima CNN versijai – tai yra, kai kurios labai galingos pajėgos, atrodo, ruošė pasikėsinimą į JAV prezidentą...

Tačiau, nepaisant to, D.Trumpas buvo prikeltas. Tai įvyko lygiai TRYS SU PUSE DIENOS po to, kai D.Trumpas paliko Baltuosius rūmus į ligoninę, o tai greitai pastebėjo evangelistai, kurie Bibliją žino mintinai:

O po pusketvirtos dienos gyvybės dvasia nuo Dievo įžengė į juodu. Jie pašoko ant kojų, ir didžiulė baimė pagavo tuos, kurie į juos žiūrėjo. Apreiškimas Jonui, 11 skyrius, eilutė 11.

Gali būti, kad visa tai yra tam tikras sutapimas, vis dėlto evangelistai „kasėsi“ toliau:

Ir jie išgirdo galingą balsą iš dangaus, kuris jiems šaukė: „Užženkite šen!” Ir juodu užžengė į dangų debesyje, o jų priešai žiūrėjo į juodu. Apreiškimas Jonui, 11 skyrius, eilutė 12.

Kadangi D.Trumpas grįžo į biurą sraigtasparniu, tai galima interpretuoti, kaip „lipimą į dangų ant debesies“. Nors, žinoma, tai gali būti tęstinumas, todėl mes skaitome toliau:

Aš duosiu galią savo dviem liudytojams, ir jie, apsivilkę ašutinėmis, pranašaus tūkstantį du šimtus šešiasdešimt dienų”. Apreiškimas Jonui, 11 skyrius, eilutė 3.

1260 dienų – tai laikas, kuris buvo skirtas pranašams iki tolesnės mirties ir stebuklingo prisikėlimo. Todėl imame 2020 m. spalio 3 d., kai D.Trumpas tarsi atvyko į Walterio Reedo ligoninę ir atimame 1260 dienų. Gauname balandžio 22 d., 2017 metų.

konspirologija, Trumpas, Septintasis Angelas, Pranašystės

Dabar atidarome Donaldo Trumpo prezidentavimo chronologiją, surandame reikiamą datą, tai yra 22/4/17 ir žiūrime, ką jis tą dieną darė:

konspirologija, Trumpas, Septintasis Angelas, Pranašystės, Apreiškimas

Pirmoji eilutė: Prezidentas D.Trumpas ir pirmoji ponia Melania Trump apsilanko Walterio Reedo nacionaliniame karo medicinos centre, Merilande, kad pristatytų purpurinę širdį pirmosios klasės seržantui Alvarui Barrientosui.

konspirologija, Trumpas, Septintasis Angelas, Pranašystės, Apreiškimas

Walterio Reedo nacionaliniame karo medicinos centras – tai viena garsiausių ligoninių JAV. Be to, tai nėra labai toli nuo Vašingtono ir prezidentai skrenda ten įteikti veteranams apdovanojimus. Bet tai atsitinka itin retai. Ir sutapo, kad D.Trumpas šioje ligoninėje lankėsi du kartus ir 1260 dienų bibliniu intervalu!

Kai kurių sąmokslo šalininku teigimu, mes susiduriame arba su Jono pranašystėmis įgyvendinimu, arba su kažkokiais ritualais pagal Apreiškimo scenarijų, kitaip tokių stebuklų negalima paaiškinti. Bet kuriuo atveju viskas bus maždaug taip:

11 O po pusketvirtos dienos gyvybės dvasia nuo Dievo įžengė į juodu. Jie pašoko ant kojų, ir didžiulė baimė pagavo tuos, kurie į juos žiūrėjo.

12 Ir jie išgirdo galingą balsą iš dangaus, kuris jiems šaukė: „Užženkite šen!” Ir juodu užžengė į dangų debesyje, o jų priešai žiūrėjo į juodu.

13 Tą pačią valandą kilo didelis žemės drebėjimas, ir dešimta dalis miesto sugriuvo. Nuo žemės drebėjimo žuvo septyni tūkstančiai žmonių, o likusieji, baimės apimti, atidavė šlovę dangaus Dievui.

14 Antroji neganda praėjo. Štai greit artinasi trečioji neganda.

15 Sutrimitavo septintasis angelas. Danguje pasigirdo galingi balsai, kurie skelbė: „Šio pasaulio karalystės tapo mūsų Viešpaties ir Jo Kristaus karalystėmis, ir Jis valdys per amžių amžius!”

16 O dvidešimt keturi vyresnieji, sėdintys savo sostuose Dievo akivaizdoje, parpuolė veidais žemėn ir garbino Dievą,
17 sakydami: „Dėkojame Tau, o Viešpatie, visagalis Dieve, kuris esi ir kuris buvai, ir kuris ateini, kad pasiėmei savo didžiąją galią ir pradėjai viešpatauti.

18 Tautos įširdo, ir atėjo Tavo rūstybė, metas teisti mirusius ir atlyginti Tavo tarnams, pranašams ir šventiesiems, ir visiems bijantiems Tavojo vardo, mažiems ir dideliems, ir metas sunaikinti tuos, kurie niokoja žemę”.

19 Ir atsidarė danguje Dievo šventykla, ir pasirodė Jo šventykloje Jo Sandoros skrynia. Ir radosi žaibai, balsai, griaustiniai, žemės drebėjimas ir didelė kruša.

Apskritai, seka nupiešiama gana niūri: kruša, badas, žemės drebėjimai ir kitataučių žiaurumas. Tačiau pirmasis sąraše yra žemės drebėjimas, po kurio kris arba dešimtadalis kažkokio miesto, arba dešimtadalis visų miestų, todėl stebėkime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau