Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 5

Asteroidas Ir Atominis Karas Atidėtas 48 Valandoms?!!!!

2020 m. spalio 4 d. visa pasaulio sąmokslo bendruomenė pradėjo isterikuoti, kur kurią sukėlė Donaldo Trumpo vaizdo pranešimas tautai. Taigi oficialiai JAV prezidentas tarsi yra karantine medicinos centre, tačiau vaizdo įraše jis buvo užfiksuotas kabinete, esančiame kažkokiame judančiame objekte – lėktuve ar laive.

Ir dabar, akivaizdžiai, matydami didėjantį masių susirūpinimą, Baltųjų rūmų spaudos tarnyba nusprendė sumažinti įtampą ir paskelbė naują vaizdo įrašą su prezidentu:

Donaldas Trumpas, žinoma, šneka kažką svarbaus, tačiau pačią žinią sąmokslo šalininkai nepastebėjo, nes, vos pradėję žiūrėti šį vaizdo įrašą jie pradėjo dairytis ir ieškoti nerimą keliančios kuprinės. Ir tokį elgesį paskatino labai rimta priežastis.

Pirma, vaizdo įrašas buvo nufilmuotas nesu principu, kai aktorius stovėjo vienas ir kažką sakė, o nežinomi scenos darbininkai fone patalpino drobe su tam tikru peizažu. Patalpa už prezidento atrodo būtent taip – tai yra, fonas už prezidento buvo uždėtas vėliau, todėl peršasi viena išvada, kad iš tikrųjų D. Trumpas kalbėjo stovėdamas priešais žalią ekraną.

Žmonės, specialistai turintys tos srities gerą išsilavinimą, kompiuterinės grafikos, netgi apskaičiavo būdingas pikselių deformacijas, kurios atsiranda, kuriant skaitmeninį vaizdą – jas galima pamatyti palei švarko kraštus:

Konspiracija, Sąmokslo teorijos, Trumpas

Autorius, kuris nagrinėjo šią vaizdo konferencija, pateikia nuotrauką, visa raiška ir galite ją pamatyti naudodamiesi nuorodą, tačiau nuo savęs galima pridėti: kai mes darėme medžiagai pagrindinę nuotrauką ir pašalinome kairės pusės foną nuo D. Trumpo, kad galėtume įklijuoti į žalią audinį – fonas išsiskyrė puikiai, trimis paspaudimais. Natūraliose fotografijose, daiktų fone, tokio stebuklo taip greitai nepadarysi.

Antras dalykas, kuris pritraukia dėmesį, yra stiprus, kai kurių įrenginių veikimo dūzgimas. Jei vakarykščiame vaizdo įraše, šį gaudesį, garsą reikėjo išskirti ir sustiprinti, kad jį išgirstum, tai dabar, jau reikėjo sustiprinti prezidento kalbą – kad keliamą triukšmą, kažkiek nuslopinti.

Šiuolaikiniame medicinos centre, tai yra Amerikos karo ligoninėje, gana sunku rasti kambarį, kuriame viešpatautų tobula tyla. Dirba oro kondicionieriai ir ventiliacijos sistemos, ventiliatoriai, slaugytojos barškina instrumentus, sanitarai važinėja vežimėliais, liftai juda, durys trankosi ir t.t. Bet palatose bus tyliau. O čia, susidaro įspūdis, kad D.Trumpui skyrė kažkokia patalpą, kur veikia dyzelinis-generatorius. O, tai sunku patikėti.

Trečia, pats prezidento balsas skamba gana keistai. Žmonės, žinoma, ne delfinai, tačiau mes galime lengvai nustatyti kambario dydį pagal klausą ir D. Trumpo balsą, galime spręsti, kad jis yra mažame kambaryje su minkštomis sienomis, sunkiomis užuolaidomis ar krūva minkštų baldų. Bet paveikslėlyje už jo, tarsi, didelė ir tuščia aidi erdvė. Žinoma, ne koncertų salė, bet balsas turėtų skambėti, kaip kambaryje, bet skamba, kaip, kokioje kajutėje.

Ketvirta, tuo pat metu, kaip ir šis vaizdo įrašas, buvo paskelbtas dar vienas vaizdo įrašas, kuriame D. Trumpas pasivažinėjo džipu prieš minią sirgalių:

Šį veiksmą sunku suprasti, kam tas buvo daroma. Jei prezidentas, randasi būtent ten, kur jis yra oficialiai – kam reikalingi du vaizdo įrašai per dieną? Ką, vienu nepatikės? Ir kas ten salone? Iš tokio atstumo, su kaukę ir per stiklą, kad ten D.Trumpas negalėjo atpažinti, patvirtinti, nei jo pati žmona. Taigi, kas ką važinėjo – nėra žinoma. Labiausiai tikėtina, kad kažkas panašaus į D. Trumpą žmogų, kad galėtų patvirtinti, kad prezidentas yra medicinos centre.... o jo galimas dalykas ten nėra... palei pateiktus aukščiau argumentus.

Pirmu vaizdo įrašu su JAV prezidentu skirtoje medžiagoje išsakėme variantus, kur dabar yra D. Trumpas. Bet šiuo metu visa tai jau yra antraeilis dalykas – svarbiausia, kad D. Trumpas, atrodo, tikrai kažkur slepiasi, kur jo niekas, niekada nepasieks. Tai reiškia, kad, kažkokie netipiški dalykai, privertė JAV kariuomenę slėpti savo vyriausiąjį kariuomenės vadą, atidėdami ne 24 valandom, kaip visi ankščiau manė, o šiek tiek ilgesniam laikotarpiui.

Dabar, atrodo, tempiant šį spektaklį, reikia galvoti, kad D. Trumpas greičiausiai nėra lėktuve – degalų papildymas nėra saugus būdas, o laikyti „Paskutiniojo teismo dienos“ Boeing E4-B lėktuvą ore kelias dienas galimas tik esant kritinėms ir dramatiškomis aplinkybėms. O jeigu tuo metu D.Trumpas yra laive, tai jūroje gali kilti audra, pavyzdžiui, dėl ko pastebimas siūbuojantis laivas. Ir, kad to niekas nepamatytų, operatoriai griebėsi redagavimo. Jie tam yra nebuvo pasiruošę ir vaizdo medžiagą sudėjo, kaip galėjo – blogai.

Toliau, jei nuspėjome su audra, tada galime pašalinti ne tik lėktuvą, bet ir povandeninį laivą. Nes jei būtų norėję, jiems tereikėjo povandeninį laivą nugramzdinti porą metrų nuo paviršiaus ir nesvyruotų, o operatorius galėtų filmuoti. Bet, kadangi tai nebuvo padaryta, lieka arba lėktuvnešis, arba jachta, kurią lydi AUG. Greičiausiai viskas vyksta Atlante, nes ligoninė randasi Merilende, iš kurios galimai ir išvyko su kariuomene.

Galiausiai lieka atviras svarbiausias klausimas – ko tikisi JAV kariuomenė? Karo? Ateivių išsilaipinimo? Meteoro smūgio? Mes nežinome atsakymo į šį klausymą, bet jei tai yra meteoritas, tuomet, galime savo skaitytojus, kurie gyvena Prancūzijoje ir JAV rytinėje pakrantėje nuraminti: miegoti galite ramiai. Kadangi JAV prezidentas dabar yra Atlanto vandenyne, pagal NASA skaičiavimus, asteroidas ten tikrai nenukris.

Stebime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
avatar
0
1
Kažkas dedasi.... ko mes tikrai nežinome. Sutapimai? Laikas parodys...
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 17:51 Kada nugarą šildyti pavojinga
Tarp mano pažįstamų sklando nuomonė - jei suskaudo juosmenį, iškart jį pašildyti, t y. patepti kokiu nors šildančiu tepalu ir apvynioti vilnone skara, įlįsti į karštą vonią arba, jei yra galimybė, nueiti į pirtį ir gerai pasikaitinti....

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 17:42 Spanguolių Tepalu Gydome Viską: Skaudulius, Pragulas, Nudegimus, Žaizdas
Mūsų šeima turi vieną paprastą receptą, kurį naudojame ne vienerius metus. Naudojo mūsų prosenelės, o dabar ir mes. Šis tepalas gerai gydo bet kokias žaizdas ir nudegimus. Tai dėl spanguolių, kurios malšina uždegimą ir greitai užgydo visus skaudulius....

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:40 Juodojo Voro “Amžinoji knyga”

Mišelio Nostradamo vardas jau seniai žinomas daugeliui, tam tikra prasme jis tapo žodžio „pranašas“ sinonimu. Tačiau, kai kurių tyrinėtojų nuomone, Nostradamo aiškiaregystės dovaną išugdė jo mokytojas, kurio aiškiaregystės taip ir liko garsaus mokinio šlovės šešėlyje. Kalba eina apie ...

Skaityti daugiau