Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 4

Per artimiausias dienas gali prasidėti kažkas baisaus!

Spalio 3 dieną, vakarą, po nenutrūkstamų pro-demokratų žiniasklaidos pranešimų apie „blogą prezidento sveikatą“, Donaldas Trumpas tautai pateikė vaizdo žinutę, kurioje jis patikino rinkėjus, kad jam viskas gerai:

Iš pradžių visi nusiramino, tačiau, kai atidesni rinkėjai žiūrėjo vaizdo įrašą, jie kažką pastebėjo, ir jie sunerimo:

Kiek tiesos tame yra mes nežinome, tačiau stebėtojai, uždėdami markerį ant TV galėjo pastebėti, kad filmavimo metu scena juda, tai nėra iliuzija. Tai yra, kad D.Trumpas filmavimo metu galimai yra laive, nors oficialiai jis tarsi turi būti karantine, medicinos centre. Ir tai yra labai keista.

Be to, kiti vaizdo įrašą išanalizavę žmonės galėjo iš jo išgauti tam tikrą garsinį foną, ar variklių darbą, ar kitą sunkią įrangą.

Galiausiai, vaizdo kadruose yra matomos durų rankenėlės – ligoninėse tokių rankenėlių nėra, jei ligoninė nėra kokiame laive.

O, dabar, atsižvelgiant į šiuos pastebėjimus, visiems kyla klausimas: koks laivas? Manoma, kad lėktuvnešis, branduolinis povandeninis laivas, pasaulio pabaigos lėktuvas ir netgi kažkas slapta, pavyzdžiui, "Aurora“ projektas. Bet kas?

Greičiausiai, kalba eina, apie kokį skraidantį aparatą, ar kokį superlėktuvą, kuris yra visiškai nepažeidžiamas, net jei ir kokie priešai šaudytų.

Taip pat, gali būti, kad vaizdo įrašas padarytas tyčia – klaidinant oponentus. Po šio vaizdo įrašo visi pagalvos, kad D. Trumpas yra kažkur lėktuve, o jis bunkeryje, 10 kilometrų gylyje ar net Marse.

Nepaisant to, kad ir koks jis būtų – lėktuvas, laivas ar valtis – situacija jau kelia ne pavojų, bet panika. Kas nutiktu arba turi įvykti, jei JAV prezidentas yra kažkur jūroje, bet visiems sakoma, kad jis tarsi yra karantine, medicinos centre? Ar tai branduolinis karas? Ateivių nusileidimas? Meteoritas?

Niekas nežino, kas vyksta, todėl galime tikėtis tik geriausio ir stebėti įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:03 Supergigantė žvaigždė „Betelgeizė“ yra mažesnė, nei buvo manyta
riono žvaigždyne matoma Betelgeizė yra viena ryškiausių nakties dangaus žvaigždžių. Ji yra daug kartų masyvesnė už Saulę ir jau artėja prie gyvenimo pabaigos, o astronomiškai netolimoje ateityje sprogs supernova.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 22:10 Poros santykiai baigiasi po romantikos. 7 meilės žingsniai. 7 vedybinio gyvenimo etapai

Poros santykiai susideda iš 7 etapų – jei žmonės tai žinotų, nebūtų 80 proc. skyrybų. Santuokinis gyvenimas susidaro iš 7 etapų. Norint pajusti tikrą meilę šeimyniniame gyvenime, reikia vienas kitą pažinti, susidraugauti, o paskui jau pamilti. Daugelis meile laiko pirmą susižavėjimo fazę.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 19:15 Pagrindinis Rusijos mūšis su COVID prasidės gruodžio 15 dieną?

Kaip praneša MK, 2020 metų spalio 15 d., Sterlitamako mieste, Baškirijoje, pagreitintu tempu buvo pradėta statyti „nauja infekcinių ligų ligoninė“, kuri bus statoma visą parą ir bus baigta iki gruodį. Ne gana to, gruodžio 15 d., ligoninė priims pirmuosius klientus.

...

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 17:35 Liaudiška Išsmintis Nuo Įvairių Negalavimų
Motulė gamta visada turi daugybę receptų nuo įvairių negalavimų. Tik reikia žinoti ir tinkamai naudotis šiais turtais. Ne paskutinę vietą, gydant daug ligų, užima baltažiedės robinijos.

Skaityti daugiau