Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 4

Kai keistomis aplinkybėmis miršta kartu dirbę darbuotojai, ar tai nelaimingas atsitikimas, ar grėsmingas sąmokslas?

2002 m. sausio 28 d. per grupinį išpuolį Maskvoje buvo nužudytas Rusijos mikrobiologas, RAS akademikas Andrejus Brušlinskis. Po dviejų savaičių prie savo namų Maskvoje buvo nužudytas 56 metų Valerijus Koršunovas, taip pat žinomas mikrobiologas.

Daugeliui tai gali atrodyti, kaip trilerio siužetas: dešimtys mokslininkų ir technikų - visi dirbantys su įslaptintomis programomis ir visi susiję su viena konkrečia bendrove - vienas po kito miršta labai prieštaringomis ir neįprastomis aplinkybėmis. 

Problema ta, kad tai nėra grožinė literatūra. Tai iš tikrųjų įvyko JAV prieš daugiau nei 30 metų ir iki šiol šis atvejis neišspręstas.

Visa tai susiję su visiškai slaptu "Marconi Electronic Systems", kuri iki šiol egzistuoja kaip "BAE Systems Electronics Limited" dalis, darbu. Jų darbas apima futuristinių ginklų ir palydovų technologijų kūrimą

1982 m. kovo mėn. profesorius Keithas Bowdenas, dėl savo kompiuterinių žinių tapęs vertingu "Marconi" bendradarbiu, žuvo automobilio avarijoje. Jo automobilis dideliu greičiu nuvažiavo nuo trijų eismo juostų greitkelio ir atsitrenkė į geležinkelio liniją. Mirtis ištiko akimirksniu. 

1985 m. kovo mėn. "Marconi" brėžinių specialistas Rogeris Hillas žuvo sprogus jo šautuvui. Jo mirtis buvo pripažinta savižudybe. 

Praėjus vos keliems mėnesiams ant šaligatvio prie viešbučio Dramblio Kaulo Krante, Vakarų Afrikoje, buvo rastas Džonatano Vašo, "British Telecom" darbuotojo, turėjusio glaudžių ryšių su "Marconi", kūnas. Vašas iškrito arba buvo išstumtas iš savo kambario balkono ir krisdamas mirtinai susižalojo.

žmogžudystės, konspiracija, mikrobiologas, sąmokslo teorija, konspirol

Sąrašas tęsėsi ir tęsėsi. Paskutinis buvo Malkolmas Pudis, kuris mirė 1991 m. Kartą jis pasakė "Marconi" vadovams, kad aptiko nuostabų dalyką. Kas tai buvo, niekas nežino, nes praėjus dvidešimt keturioms valandoms po to Padis buvo miręs. Jo kūnas buvo ištrauktas iš netoli namų esančio kanalo.

Kas buvo susiję su pažangių ginklų ir palydovų kūrimu, kad per kelerius metus reikėjo nužudyti tiek daug žmonių? Neatsakytas klausimas. 

Dabar panagrinėkime kitą pavyzdį, šį kartą susijusį su bankininkyste. 2016 m. "Laisvosios minties projektas" pranešė: 

"2015 m. internete pasirodė populiari sąmokslo teorija, susijusi su paslaptingomis aukšto rango bankininkystės specialistų savižudybėmis. Tai, kas anksčiau atrodė, kaip beprotiška spekuliacija, dabar ima panašėti į didžiulį nusikalstamą, susijusį su "Libor" palūkanų normų klastojimo skandalu. 

Įtariama, kad per dvejus metus, kilus dideliam tarptautiniam skandalui, į kurį buvo įtrauktos viso pasaulio finansų įmonės, nusižudė daugiau kaip keturiasdešimt tarptautinių bankininkų. Tačiau trys iš šių iš pažiūros nesusijusių savižudybių turi bendrų bruožų, rodančių jų sąsajas su "Deutsche Bank". 

Trys bankininkų savižudybės Niujorke, Londone ir Sienoje, Italijoje, įvyko 2013-2014 m., tyrėjų vadinamais nesusijusiais savižudybių ciklais, 17 mėnesių skirtumu."

Skamba šiurpiai, bet tarkime, kad taip, bankininkai planavo tam tikrus tamsius finansinius sandorius, o kai kas nors nepavyko, buvo nuspręsta "nušluoti". Galima sakyti, kad tai tik "šlovinga tradicija" - mafijos susidorojimo - tęsinys. 

Dabar pažvelkime į mikrobiologijos pasaulį, kur viskas atrodo daug grėsmingiau. 

Nuo 2001 m. paskutiniųjų mėnesių iki 2005 m. vidurio daug žmonių, dirbusių mikrobiologijos srityje, kuri apibrėžiama, kaip plika akimi nematomų organizmų, tokių, kaip bakterijos ir virusai, tyrinėjimas, mirė tokiomis aplinkybėmis, kurias, kai kurie žiniasklaidos atstovai ir vyriausybės nariai laikė labai įtartinomis ir keliančiomis didelį nerimą. 

Šiame straipsnyje tiesiog neįmanoma išvardyti visų mirčių. Iš tiesų tam prireiktų visos knygos. Keistų mokslininkų mirčių virtinė iš esmės prasidėjo 2001 m. lapkritį, kai daktaras Benito Cue, ląstelių biologas, tyrinėjęs infekcines ligas, įskaitant ŽIV, buvo rastas negyvas prie savo laboratorijos Majamio medicinos mokykloje Floridoje. 

"Miami Herald" žurnalistai spėliojo, kad jis mirė eidamas link savo automobilio, balto "Ford Explorer", stovėjusio Šiaurės vakarų 10-ojoje aveniu. Policija teigė, kad jis galėjo tapti plėšikų auka.

2001 m. lapkričio 21 d. daktaras Vladimiras Pašečnikas, buvęs "Biopreparato", biologinio ginklo įmonės, veikusios Rusijoje iki Sovietų Sąjungos žlugimo, mikrobiologas, buvo rastas negyvas prie savo namų Viltšyre, Anglijoje. Jo skrydis į Didžiąją Britaniją 1989 m. pirmą kartą Vakarams atskleidė Sovietų Sąjungos biologinio karo programos mastą. 

Didžiosios Britanijos žvalgybos duomenimis, Pasečnikas mirė nuo stipraus insulto ir nieko daugiau, tačiau Vakarų sąmokslo teorijų šalininkai atkakliai bando jo mirtį priskirti "Petrovo ir Boširovo" lygiui.

2002 m. sausio 28 d. per grupinį išpuolį Maskvoje buvo nužudytas kitas Rusijos mikrobiologas, RAS akademikas Andrejus Brušlinskis. Po dviejų savaičių 56 metų Valerijus Koršunovas, taip pat garsus mikrobiologas, buvo nušautas į galvą ir mirė prie įėjimo į savo namus Maskvoje, Rusijoje. Jis buvo Rusijos valstybinio medicinos universiteto mikrobiologijos katedros vedėjas. 

Akivaizdus ryšys. Beje, rusų sąmokslo teorijų šalininkai šias mirtis sieja su CŽV agentų veikla.

žmogžudystės, konspiracija, mikrobiologas, sąmokslo teorija

Kaip dėl kažko panašaus į alternatyvios sveikatos sritį? 2015 m. spalio mėn. "Freedom Outpost" svetainėje pasirodė toks autoriaus Timo Browno straipsnis: 

"Dar liepos mėnesį pranešiau, kad per 30 dienų įtartinai mirė penki holistinės medicinos gydytojai, o dar penki dingo ir tebėra dingę. Praėjus kelioms dienoms po šio pranešimo, įtartinomis aplinkybėmis buvo rasti dar du negyvi gydytojai, taigi per vieną mėnesį jų buvo 7. 

Dabar, per 90 dienų, vienuolika gydytojų buvo rasti negyvi įtartinomis aplinkybėmis, o prieš pat šio straipsnio parašymą dvyliktoji holistinė gydytoja Marie Paas buvo rasta negyva dėl akivaizdžios savižudybės."

Visa tai leidžia manyti, kad egzistuoja didelė konspiracija. Kita vertus, ar tokia mirčių virtinė gali būti tiesiog sutapimas? Taip, pilnai gali nutikti. 

Apie šią keistą gydytojų mirčių virtinę rašė "Snopes.com" žurnalistas:

"2015 m. kovo mėn. duomenimis, Jungtinėse Valstijose buvo nuo 897 000 iki šiek tiek daugiau nei 1 000 000 gydytojų, o kiekvieniems 100 000 žmonių (visų profesijų) kasmet miršta maždaug 821 gydytojas. Remiantis vien šiais skaičiais, bet kuriais metais nuo 6500 iki 8200 gydytojų statistiškai mirs dėl įvairių priežasčių." 

Be to, problema ta, kad sąmokslo teorijų šalininkai labai dažnai suplaka į vieną bylą atvejus, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo panašūs. 

Ar mūsų pasaulyje esama tikrų sąmokslų? Taip, žinoma, yra. Tačiau, kaip visiškai aišku, yra tam tikrų "klasterių" scenarijų, kuriais galima lengvai paaiškinti bet kokius "keistus sutapimus".

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau