Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 31

2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm):

Mistika, COVID-19, konspirologija, koronavirusas, Sąmokslo teorija

2013 m. šį albumą atsisiuntė ir klausėsi nedaug žmonių, vien tik šio žanro gerbėjai, tačiau, kaip paaiškėjo po septynių metų, penktame „treke“ dainoje (Pandemic, Feat. Lone Ninja & DJ Madhandz) Dr. Creep teigė, kad 2020 m. viskas prasidės nuo koronaviruso ir kūnai bus kraunami „krūvomis“, kaip malkas (1:07 laike):

Daina skamba taip:

... Milijonas miršta pirmą savaitę pandemijos sapnuose, bet tikrovėje – juodoji mirtis, mutavę raupai. Skiepai nuo gripo visiems gyventojams ir kareiviams. Venkite maro, jis gali įsiskverbti į jūsų kambarį. Dabar maras yra ore, bet jis ateis ugningu štormu (audra) – signalu mūsų sunaikinimui.

Mirusieji grįžtą, bet jie yra pikti ir alkani. Išgyvenusieji slepiasi šaltose bombų slėptuvėse, kiti stebi žudynes prie upės.

Aš vis dar nenusiimu dujokaukės, aš vis dar valausi orą. Tai ne praeities laikai, tai ne maras iš senovės Atėnų. Jos negalima, kaip raupus, sunaikinti. Tai bus, kaip paukščių gripas, bet tik reaktyviniu srautu (labai greitai). Štai taip viskas vyks. Metai 2020metai, CoronaVirus, kūnus deda „štabeliais“ (krūvomis)....

Mistika, COVID-19, konspirologija, koronavirusas, Sąmokslo teorija

Kadangi nuo kūrinio sukūrimo praėjo nemažai laiko, pats autorius pamiršo, ką dainavo, todėl žmonės jam tai priminė. O dabar po vaizdo įrašo, komentaruose jis rašo (RZABA RECORDS):

Ne, vaikinai, aš ne iliuminatas ar prakeiktas pranašas, nerašau scenarijų „Simpsonams“ (The Simpsons). Aš tiesiog studijuoju dokumentus, klausausi „anonimu“ ir lankau protingų žmonių paskaitas daugiau, kaip 10 metų. Po to, galvoje viskas kažkaip susidėlioja ir iš manęs pradeda lietis tekastas (žodžiai).

Žinoma, jus šiek tiek suerzino koronaviruso paminėjimas 2020 metais, bet tik ne mane. Šis „beprotiškas šūdas“ vadinamas ezoteriniu pogrindžio hip-hopu ir aš jį kuriu. Sveiki visi ir ačiū už dėmesį!

Visi konspirologai žino, kad filmai ir žvaigždžių pasirodymai, kažkokiu būdų yra susiję su pasaulio užkulisiais ir vienaip, ar kitaip daro prognozes, pavyzdžiui, Louise Ciccone (Madonna) „Eurovizijoje“ Izraelyje:

Mistika, COVID-19, konspirologija, koronavirusas, Sąmokslo teorija

Tačiau, šiuo atveju kalbos apie kažkokius pasaulio užkulisius, greičiausiai neina: vaikinas rašo, beveik, kaip yra, trūksta, kai kurių momentų, matyk prieš rašydamas gavo chemijos, susirišo su globaliniu informaciniu laiku, o tada ir pasinešė ant rašymo. Paliekame jums spręsti.

Be to, ne tik jį ta linkme panešė. Laikas, 2012- tais buvo, kažkaip lapai neįprastas – labai, labai daug grupių, sukūrė gerus garso takelius apie pasaulinę pandemiją:

Be to, apie 2020 metais pandemiją, ir netgi apie koronavirusą, ir net apie virusą iš Uhano perspėdavo daugelis sensitivų (jautrūs žmonės). Pavyzdžiui, mediumas Sylvia Browne 2008 m. sakė:

„Maždaug 2020 m. sunki liga, panaši į plaučių uždegimą, išplis visame pasaulyje, paveikdama plaučius ir bronchus ir atsilaikydama prieš visus žinomus gydymo metodus“.

„Dar labiau nesuprantama, nei ši pati liga, bus tas faktas, kad ji staiga išnyks, taip greitai, kaip ir atsirado. Po to ji ateis vėl, po 10 metų, po to ji dings negrįžtamai“.

Pranašysčių pasaulyje, didelės sensacijos Dr. Creep pranašystėje mes nematome – jis tiesiog sensitivus žmogus, jautriam informacijos laukui. Tačiau, mes rašome ne apie tai, kad mus labai sudomino rasta eilinė 33 pranašystė, dargi, po laiko, svarbiau čia kas kitą.

Matomai, kad kažkoks informacijos laukas iš tikro yra ir kai kurie žmonės gali prisijungti prie jo vienaip ar kitaip. Todėl šių žmonių – mistikų, okultistų, psichikos, religinių veikėjų – visada reikia klausytis labai atidžiai – net jei jie išsako, kai kuriuos visiškai nesuprantamus dalykus ir kartas nuo karto daro klaidas.

Todėl, jei kas nors nenori klausytis skirtingų laikų ir tautų pranašų ir jų pranašysčių – tegul seka situacijas per televizijas ir laukia pranešimų, o mes ir toliau stebėsime įvykių raidą.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau