Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Birželio » 22

Ar kovidų vakcinose yra nanodalelių, kurios savaime susijungia į bioscheminę "operacinę sistemą", kontroliuojančią jūsų nuotaikas ir mintis?

(Paranormal) Šiandienos "Situation Update" podkaste aptariama daug svarbiausių pasaulio įvykių naujienų, įskaitant:

  • Kinijos grūdų trūkumas ir bandymas nuslėpti badą
  • Šnipinėjimas - aukšto rango Kinijos šnipas išviešina informaciją apie korumpuotus JAV pareigūnus
  • Atrodo, kad NSA paskelbė karą FTB, nes giliai valstybės pelkėje prasideda "pilietinis karas"
  • Trylikametis berniukas mirė praėjus trims dienoms po antrojo COVID skiepo; masės pradeda suvokti vakcinų keliamą pavojų
  • "American Airlines" atšaukia šimtus skrydžių per dieną, nes vis labiau trūksta 737 pilotų... Ar tai dėl vakcinos?
  • JAV gydytojai kenčia nuo "masinės hipnozės", perspėja daktaras Peteris McCulloghas (Peter McCullogh).

Be to, paskutinėje podkasto dalyje aptariama "kas būtų, jeigu būtų" galimybė, kad bent kai kuriose kovidų vakcinose gali būti egzotiškų technologijų, kurios, įšvirkštos į organizmą, suaktyvina savaiminio surinkimo procesą, kad būtų sukurta bioscheminė sąsaja naudojant pačios aukos kraujo elementus.

Nors tai skamba kaip mokslinė fantastika, atrodo, kad gyvename distopiniame mokslinės fantastikos scenarijuje su biologiniais ginklais, magnetinių nanodalelių "magnetofekcijos" technologija, Orvelo sekimu ir visa apimančia vyriausybės propaganda, kuria siekiama priversti kiekvieną žmogų susileisti depopuliacijos smaigalio baltymo injekciją. (Todėl nesakykite man, kad bet kuri teorija yra "ten". Tai yra 2021 m. Vyksta visuotinis depopuliacijos naikinimas. Visa mūsų tikrovė dabar yra "ten").

Be to, bendrovė "Moderna" atvirai apibūdina savo vakcinos injekcijas kaip "operacinės sistemos" įdiegimą, o tai pagal apibrėžimą reiškia platformą papildomoms komandoms ar nurodymams priimti ir vykdyti. Kaip tos komandos gaunamos? Iš išorinių elektromagnetinių bangų?

Dr. Piteris Makullogas (Peter McCullogh) yra apibūdinęs skiepus diegiančius gydytojus kaip esančius savotiškame proto valdomame transe. Tikslūs jo žodžiai iš neseniai duoto interviu: (paryškinta papildomai)

Laikui bėgant sužinojome, kad nebegalime bendrauti su vyriausybinėmis agentūromis. Tiesą sakant, negalėjome susikalbėti su savo propagandiniais kolegomis didžiuosiuose medicinos centruose, kurie visi atrodo tarsi užburti, beveik kaip užhipnotizuoti... Geri gydytojai daro neįsivaizduojamus dalykus, pavyzdžiui, nėščioms moterims švirkščia biologiškai aktyvią pasiuntinių RNR, kuri gamina šį patogeninį baltymą spyglius. Manau, kad kai šie gydytojai pabus iš transo, juos ištiks šokas pagalvojus, ką jie padarė žmonėms...

Štai vaizdo įrašas, kuriame jis tai teigia:

O kas, jei tai ne užkeikimas ar transas, o veikiau savaime susiformavusi, įsitvirtinusi bioschema, perėmusi jų neurologijos kontrolę?

Kas, jei kai kurios vakcinos yra paprastos spygliuotų baltymų biologinio ginklo injekcijos, o kitos vakcinos sukurtos taip, kad žmonės patenka į tam tikrą "transą", kai jų neurologijos elementai valdomi išoriniais signalais ir komandomis?

Niekada nepamirškite šio paskelbto tyrimo: Superparamagnetinės nanodalelės, kuriomis pristatoma DNR vakcina. (PubMed nuoroda). Jame paaiškinama:

DNR vakcinų pristatymo efektyvumas dažnai yra palyginti mažas, palyginti su baltyminėmis vakcinomis. Superparamagnetinių geležies oksido nanodalelių (SPIONs) naudojimas genams pristatyti magnetofekcijos būdu teikia vilčių pagerinti genų pristatymo efektyvumą tiek in vitro, tiek in vivo.

Tas pats tyrimas atskleidė, kad vieninteliai du elementai, reikalingi "SPIONS" (magnetinėms nanodalelėms) sukurti, yra geležis ir deguonis, kurių abiejų yra žmogaus kraujyje:

Aprašome, kaip kambario temperatūroje, esant 15 kOe magnetiniam laukui, pagaminti Fe3O4 pagrindu pagamintus SPION, kurių įmagnetinimo vertė yra didelė (70 emu/g)... SPION paviršiui modifikuoti buvo pasirinktas polietileniiminas, kuris padeda pristatyti plazmidinę DNR į žinduolių ląsteles, nes polimeras pasižymi didele buferine geba, pasireiškiančia "protonų kempinės" efektu.

Nors tai nėra tas pats, kas savaime susiformuojanti nanotechnologinė bioscheminė sistema, tai yra užuomina apie egzotiškų technologijų, kuriose tiriami tokie neurologijos valdymo per išorinį poveikį (pvz., elektromagnetinius laukus) būdai, egzistavimą.

Jei tokia technologija egzistuoja ir yra diegiama dabar, tai paaiškintų tariamą "hipnozę" arba "transą", kurį dabar, atrodo, patiria milijonai žmonių, toliau reikalaujančių daugiau biologinių ginklų injekcijų vaikams ir nėščioms moterims. Tačiau galbūt yra paprastesnis paaiškinimas. Galbūt šiandieniniai gydytojai yra tik smegenis praplovę naivūs bailiai, kuriems nerūpi, ar jie pakenks milijardams žmonių, ar juos nužudys, jei tik nepraras savo pelningų medikų atlyginimų.

Ar žmonės kada nors pabus iš šio transo ir supras, kad tapo vakcinų žudikais? Niekas nežino...

Sužinokite daugiau šiandienos "Situation Update" podkaste:

Straipsnio autorius: Mike Adams

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau