Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 23

Asteroidas, 4 Kilometrų, Balandžio 29 d: Tai Nukris Ar Nenukris?

2020 m. balandžio 21 d. Groningeno miesto, šiaurės rytuose, Nyderlanduose, gyventojai kartu su daugelio kitų miestų gyventojais stebėjo dar vieną kosminį stebuklą – meteoritą, kritusį į miestą, tiesiog dienos metu:

Geresnės kokybės vaizdo įrašą galite pamatyti svetainėje, pateikiame nuorodą. Tačiau net ir iš šios kopijos akivaizdu, kad meteoritas buvo gana netipiškas.

Per pastaruosius kelerius metus meteoritai tapo labai ryškūs, švyti mėlyna ar turkio spalva, o internetinės kameros juos fiksuoja blyksnio metu. Tiesą sakant, jie mato tik blykstę. Ir štai į miestelį nuskrido tikras akmuo, kuris taip pat skleidė juodus dūmus, tarsi skraidantis lokomotyvas. Tai yra, tai galėjo būti kažkoks uolienos gabalas, likęs, kažkur viršutinėje atmosferoje sudegusios uolienos. Dėl to kyla klausimas: kas ten skraido dar? Ar tai akmuo, dalis kažko?

Tikriausiai bandydami tai suprasti, olandai dabar klaidžioja savo kanalais su grėbliais, guminiais batais ir rūpestingai ieško dangaus kūno, tuo tarpu sąmokslo teoretikai, konspirologai, klajojantys tik internete, rado ką kitą:

NASA perspėja, kad vienas didžiausių ir pavojingiausių atrastų asteroidų juda žemes link. Jei šis masyvus asteroidas yra susidūrimo su planeta kelyje, jis gali suaktyvinti E.L.E. (Extinction Level Event, tai yra masinis išnykimo įvykis).

Artėjantį asteroidą, identifikuotą, kaip 52768 (OR2 1998), šiuo metu stebi Artimų Žemei objektų tyrimų centras (CNEOS - Centre for Near Earth Object Studies). Agentūros duomenimis, šis asteroidas juda 31 320 kilometrų per valandą greičiu. Numatomas jo skersmuo yra 4,1 kilometro, todėl jis yra žymiai ilgesnis nei visa Holivudo šlovės alėja.

CNEOS pažymėjo, kad tikimasi, kad šis kalno dydžio asteroidas skris pro žemę 2020 m. balandžio 29 d. Manoma, kad tuo metu asteroidas bus nutolęs maždaug 6,3 milijono kilometrų atstumu nuo planetos centro.

Nors tai atrodo labai saugus atstumas, 52768 (OR2 1998) CNEOS klasifikuoja, kaip potencialiai pavojingą asteroidą. Agentūros duomenimis, asteroidas turi labai plačią orbitą aplink žemę ir Saulę. Retkarčiais asteroidas skrenda netoli planetos ir užbaigia savo skrydžio ciklą aplink žvaigždę.

Dėl asteroido priartėjimo prie žemės ir dėl savo didžiulio dydžio 52768 (1998 OR2) kelia didžiulę grėsmę planetai. Jei dabartinė asteroido trajektorija šiek tiek pasikeičia, o tai gali lengvai atsitikti dėl gravitacinių jėgų erdvėje, ji galiausiai gali susidurti su žeme.

Atsižvelgiant į asteroido dydį ir greitį, 52768 (OR2 1998) suduotas smūgis į žemę padarys mažiausiai 50 kilometrų pločio kraterį. Didelis sprogimas po susidūrimo sukels stiprų žemės drebėjimą. Intensyvi karščio banga nuo sprogimo nukeliautų šimtus kilometrų ir sudegins viską, kas yra jo kelyje.

Galų gale dulkės ir šiukšlės po susidūrimo užpildys visą atmosferą ir neleis saulei patekti į žemės paviršių. Šis įvykis, žinomas, kaip branduolinė žiema, truks keletą mėnesių ir gali sukelti įvairių rūšių planetos žūtį.

2020 m. balandžio mėn., apie asteroidą (OR2 1998) nerašė tik tingūs žurnalistai, tačiau įdomiausia, tai, kad pirmą kartą parašyta naujieną priklauso International Business Times, naujienų svetainei IBT Media, kuri patenka į lankomiausių JAV naujienų trejetuką. Ir žinia buvo ne balandį, o ... 2019 metų spalio mėnesio pradžioje. Maždaug tuo pačiu metu prasidėjo epopėja COVID-19 pandemija.

Jei tikėti, ką NASA rašo apie asteroidą šiandiena, tada jis skris pakankamai toli ir neturi šansų susidurti su žeme.

Tačiau NASA yra organizacija, kur duomenis yra įslaptinti, ir ką sako labai sunku tikėti, ir jei sako tik pirminius duomenis, kol NASA pati nežino su kuo turi reikalą. Ir pagal šį pirmą pateiktą įrašą, teigia: „jei dabartinė asteroido trajektorija šie tiek pasikeis, o tai gali lengvai atsitikti dėl gravitacinių jėgų erdvėje, tai galiausiai gali susidurti su žeme“.

O po to, po šios pirmosios žinutės, visi staiga pamiršo asteroidą, iki balandžio, bet po to prasidėjo visame pasaulyje karantinas. Nepaisant to, apie kažkokį asteroidą ir apie tiksliai 4 kilometrų skersmens asteroidą kartais forumuose rašo, kai kurie dalyviai, o šią temą iškelia misionieriai ir pastoriai, numatę pasaulio pabaigą balandžio 29.:

2020 m. balandžio 29 d.: Pasaulio pabaigos tikrai nebus, nes tiek daug svarbių įvykių iš pranašysčių nebuvo įgyvendinta: Naujoji Pasaulio tvarka, mikroschemų diegimas (čipavimas), Trečiasis pasaulinis karas ir pan. Tai, dar bus, be to artimiausiu metu.

Nepaisant to, asteroidas neatšaukiamas, juo labiau – katastrofa tokio masto gali tiesiog duoti impulsą viskam. Todėl, galime tik laukti balandžio 29 d., ir sekti įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.06.2020 laikas 21:30 Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 19:51 Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 18:46 Nepatogūs klausimai apie kriptozoologiją. Vieno tyrėjo atviravimai
Garsus amerikiečių ufologas ir paranormalių reiškinių tyrinėtojas Nikas Redfernas neseniai išsakė nuomonę apie tokią mokslo kryptį kaip kriptozoologiją.

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 14:07 Kol vaistai ir vakcina nuo koronaviruso neatrasti, rekomenduoja rūpintis imunine sistema
Sveikatos priežiūros specialistų teigimu, šiuo metu, kol dar neturime nei vaistų, nei vakcinos nuo koronaviruso, ypatingai svarbu kuo labiau sumažinti riziką užsikrėsti kvėpavimo takų virusais ir palaikyti imuninę sistemą. Nors dar nėra jokių mokslinių tyrimų, tvirtai įrodančių, koks gyvenimo būdas ...

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 13:53 Maistas Pagal Figūros Tipą

Vienos moterys valgo viską ir lieka lieknos, kitos, deja, skaičiuoja kąsnius, kad tik nesustambėtų, o atsikratyti nereikalingų kilogramų sunkiai pavyksta. Pagal kaulų struktūrą, medžiagų apykaitą, hormonų veiklą skiriami 3 figūros tipai – endomorfinis (apkūni), mezomorfinis (atletiška), ekt...

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 21:57 Stidas Bonetas. Piratas, nežinojęs stiebų pavadinimų
Tai buvo gerbiamas, patrauklus ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25 metų dvarininkas į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Žodis “milicija”, ko gero, gali klaidinti. Paprasčiau tariant, Stidas Bonetas vadovavo vietinei šauktinei kariuomenei....

Skaityti daugiau