- 23.04.2020
- 3.4 Reitingas
- 2745 Peržiūros
- Komentarai
2020 m. balandžio 21 d. Groningeno miesto, šiaurės rytuose, Nyderlanduose, gyventojai kartu su daugelio kitų miestų gyventojais stebėjo dar vieną kosminį stebuklą – meteoritą, kritusį į miestą, tiesiog dienos metu:
Geresnės kokybės vaizdo įrašą galite pamatyti svetainėje, pateikiame nuorodą. Tačiau net ir iš šios kopijos akivaizdu, kad meteoritas buvo gana netipiškas.
Per pastaruosius kelerius metus meteoritai tapo labai ryškūs, švyti mėlyna ar turkio spalva, o internetinės kameros juos fiksuoja blyksnio metu. Tiesą sakant, jie mato tik blykstę. Ir štai į miestelį nuskrido tikras akmuo, kuris taip pat skleidė juodus dūmus, tarsi skraidantis lokomotyvas. Tai yra, tai galėjo būti kažkoks uolienos gabalas, likęs, kažkur viršutinėje atmosferoje sudegusios uolienos. Dėl to kyla klausimas: kas ten skraido dar? Ar tai akmuo, dalis kažko?
Tikriausiai bandydami tai suprasti, olandai dabar klaidžioja savo kanalais su grėbliais, guminiais batais ir rūpestingai ieško dangaus kūno, tuo tarpu sąmokslo teoretikai, konspirologai, klajojantys tik internete, rado ką kitą:
NASA perspėja, kad vienas didžiausių ir pavojingiausių atrastų asteroidų juda žemes link. Jei šis masyvus asteroidas yra susidūrimo su planeta kelyje, jis gali suaktyvinti E.L.E. (Extinction Level Event, tai yra masinis išnykimo įvykis).
Artėjantį asteroidą, identifikuotą, kaip 52768 (OR2 1998), šiuo metu stebi Artimų Žemei objektų tyrimų centras (CNEOS - Centre for Near Earth Object Studies). Agentūros duomenimis, šis asteroidas juda 31 320 kilometrų per valandą greičiu. Numatomas jo skersmuo yra 4,1 kilometro, todėl jis yra žymiai ilgesnis nei visa Holivudo šlovės alėja.
CNEOS pažymėjo, kad tikimasi, kad šis kalno dydžio asteroidas skris pro žemę 2020 m. balandžio 29 d. Manoma, kad tuo metu asteroidas bus nutolęs maždaug 6,3 milijono kilometrų atstumu nuo planetos centro.
Nors tai atrodo labai saugus atstumas, 52768 (OR2 1998) CNEOS klasifikuoja, kaip potencialiai pavojingą asteroidą. Agentūros duomenimis, asteroidas turi labai plačią orbitą aplink žemę ir Saulę. Retkarčiais asteroidas skrenda netoli planetos ir užbaigia savo skrydžio ciklą aplink žvaigždę.
Dėl asteroido priartėjimo prie žemės ir dėl savo didžiulio dydžio 52768 (1998 OR2) kelia didžiulę grėsmę planetai. Jei dabartinė asteroido trajektorija šiek tiek pasikeičia, o tai gali lengvai atsitikti dėl gravitacinių jėgų erdvėje, ji galiausiai gali susidurti su žeme.
Atsižvelgiant į asteroido dydį ir greitį, 52768 (OR2 1998) suduotas smūgis į žemę padarys mažiausiai 50 kilometrų pločio kraterį. Didelis sprogimas po susidūrimo sukels stiprų žemės drebėjimą. Intensyvi karščio banga nuo sprogimo nukeliautų šimtus kilometrų ir sudegins viską, kas yra jo kelyje.
Galų gale dulkės ir šiukšlės po susidūrimo užpildys visą atmosferą ir neleis saulei patekti į žemės paviršių. Šis įvykis, žinomas, kaip branduolinė žiema, truks keletą mėnesių ir gali sukelti įvairių rūšių planetos žūtį.
2020 m. balandžio mėn., apie asteroidą (OR2 1998) nerašė tik tingūs žurnalistai, tačiau įdomiausia, tai, kad pirmą kartą parašyta naujieną priklauso International Business Times, naujienų svetainei IBT Media, kuri patenka į lankomiausių JAV naujienų trejetuką. Ir žinia buvo ne balandį, o ... 2019 metų spalio mėnesio pradžioje. Maždaug tuo pačiu metu prasidėjo epopėja COVID-19 pandemija.
Jei tikėti, ką NASA rašo apie asteroidą šiandiena, tada jis skris pakankamai toli ir neturi šansų susidurti su žeme.
Tačiau NASA yra organizacija, kur duomenis yra įslaptinti, ir ką sako labai sunku tikėti, ir jei sako tik pirminius duomenis, kol NASA pati nežino su kuo turi reikalą. Ir pagal šį pirmą pateiktą įrašą, teigia: „jei dabartinė asteroido trajektorija šie tiek pasikeis, o tai gali lengvai atsitikti dėl gravitacinių jėgų erdvėje, tai galiausiai gali susidurti su žeme“.
O po to, po šios pirmosios žinutės, visi staiga pamiršo asteroidą, iki balandžio, bet po to prasidėjo visame pasaulyje karantinas. Nepaisant to, apie kažkokį asteroidą ir apie tiksliai 4 kilometrų skersmens asteroidą kartais forumuose rašo, kai kurie dalyviai, o šią temą iškelia misionieriai ir pastoriai, numatę pasaulio pabaigą balandžio 29.:
2020 m. balandžio 29 d.: Pasaulio pabaigos tikrai nebus, nes tiek daug svarbių įvykių iš pranašysčių nebuvo įgyvendinta: Naujoji Pasaulio tvarka, mikroschemų diegimas (čipavimas), Trečiasis pasaulinis karas ir pan. Tai, dar bus, be to artimiausiu metu.
Nepaisant to, asteroidas neatšaukiamas, juo labiau – katastrofa tokio masto gali tiesiog duoti impulsą viskam. Todėl, galime tik laukti balandžio 29 d., ir sekti įvykių raidą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau