Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 30

Anonimas iš NASA skelbia apie vieno kilometro skersmens asteroido kritimą

2020 m. kovo 29 d., (kovo 28 d., JAV laiku) viename žinomiausių sąmokslo forumų godlikeproductions.com pasirodė pranešimas, paskelbtas, kaip, NASA dirbančio Anonimo. Remiantis jo turima informacija, 2020 m. balandžio 2 d. NASA laukia kolosalaus asteroido į planetą smūgio.

Asteroido skersmuo yra 1.265 km, o numatomas kritimo laikas yra balandžio 2d., 03:45 GMT. Tačiau NASA nenustatė konkrečios kritimo vietos.

Pirminiais skaičiavimais asteroidas turėjo nukristi į Ramųjį vandenyną, kažkur priešais Kaliforniją, arčiau, kaip dabar mano NASA – 75% tikimybė, kad smūgis įvyks Atlanto miesto rajone, Džordžijos valstija.

NASA bandė nukreipti asteroidą detonuodama jį kosminiu aparatu su termobranduoliniu užtaisu. Bandymas buvo nesėkmingas, dėl neteisingai nustatytos pradinės orbitos aparatas net negalėjo priartėti reikiamu atstumu prie asteroido.

Prieš kurį laiką asteroidui buvo siunčiama dar vieną misija, tačiau NASA Anonimas šiai misijai buvo nusiteikęs skeptiškai. Pagal jo žodžius, Trumpas ir kai kurie kariškiai yra informuoti apie situaciją ir ruošiasi blogiausiam scenarijui.

Būdami suaugę ir adekvatūs žmonės, mes, kaip ir dauguma GLP skaitytojų, nekreipsime daug dėmesio į tokias žinutes – bet kas gali paskelbti ką nors panašaus. Tačiau yra tam tikrų momentų, kurie verčia susimąstyti.

Galbūt, tai parašė tikras Anonimas, o gal tai pajuokavo masonai, kuri kažką ruošia nurodytam laikotarpiui, tačiau perspėjo visuomenę apie kažkokį įvykį įtraukiant asteroidą. Per radiją niekas nieko jums nepasakys, kad nekiltų panika, todėl belieka tik pasitenkinti mažuma – tai yra, panašiais gandais.

Antras momentas – staigus asteroidų skaičiaus padidėjimas, stebimas arčiau nei mėnulis. Nuo šių metų sausio buvo rasta 25 tokie akmenys, jei ne daugiau, tai yra 2,5 karto daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tai verčia mus galvoti apie asteroidų debesį, kuris tikriausiai turi didelį susikaupimo branduolį – susikaupusių akmenų kilometro diametru, kurie, sutrūkinėjo, sukeldami šį asteroidų debesį.

Pagaliau trečias ir svarbiausias momentas - aplinkui esantys kariškiai aplink miestus visame pasaulyje. Per daug priemonių dabartinei pandemijai įveikti. Tai būtų reikalinga tik tada, jei virusas žmones pavestu zombiais, kurie pradėtų agresyviai elgtis ir visus kandžiotu. Kitos priežasties aplink miestus šarvuotų mašinų su kulkosvaidžiais nėra – nebent, žinoma, kariškiai tikisi, kad įvyks koks nors kitas įvykis. Pavyzdžiui, tas pats asteroidas.

Be to, ši data labai jaudina  – ankstyvas balandžio 2-osios rytas. Ankščiau, praėjusią vasarą, Indijos astrologai įspėjo apie šią datą, rekomenduodami likti namuose nuo 2020m. kovo 31 d. iki balandžio 2d. Galite išsamiau paskaityti mūsų medžiagoje, kaip Indijos astrologai numatė pandemiją ir kalbą artėjančią karo pradžią.

Asteroidas, prognozės, sąmokslo teorijos, hipotezės, pranašystės, NASA

Remiantis tuo, kas išdėstyta GLP naujienose, laikomos patikimumas, ne mažesnis 25%. Tai yra, greičiausiai asteroido nebus. Nepaisant to, žmonės turėtų būti pasirengę dėl to, kad balandžio 2 d., gali sudrebėti pati Žemė, dingti elektra ir ryšiai, o tamsa kelias dienas gali dengti dangų. Visi žmonės gali stebėti išpustomis akimis, galvodami, kad žemė pakeitė danguje savo ašį, ar, kad prasidėjo atominis karas, tačiau, jei kas perskaitys šias naujienas, gali būti ramūs ir nepanikuoti. Todėl, atsarga gėdos nedaro, kas gali laukti ir tikėtis.

Science.howstuffworks.com: ... Jeigu į žemę nukritęs asteroidas bus mylios pločio, jo skleidžiama energija bus 1 milijonas megatonų. Tai yra 10 milijonų kartų didesnė nei bomba, kuri nukrito ant Hirosimos. Sprogimas, pavers viską stiklu 100-200 mylių pločio atstumu nuo epicentro. Kitas apskritimas, kurio spindulys 1000 mylių – tai bus sunkaus sunaikinimo zona, kur pastatai pavirs griuvėsiais. Į atmosferą pakeliamos dulkių ir šiukšlių kiekis užstos saulę ir žūsta dauguma gyvų organizmų planetoje. Jei toks didelis asteroidas nukris vandenyne, tai sukels šimtus pėdų aukščio galingas potvynio bangas, kurios visiškai ištrins netoliese esančias pakrančių linijas...

Toks scenarijus gali nutikti balandžio 2 d., o pirmiausia Atlanta (ar koks kitas pasaulio regionas), galimas dalykas 31 d., prasidės žymus evakavimas, o visų šalių ir tautų flotilės vyks į jūrą „mokymams“ ar dar kokiu pretekstu. Taigi stebėkite panašius pranešimus, o mes stebėsime tolimesnę įvykių raidą.

pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau