Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 29

Indijos astrologai, numatę pandemiją, kalba apie artėjančią karo pradžią

Kaip žino mūsų skaitytojai, o gal naujokai, retkarčiais žiūrėdami "YouTube“ ar publikuojantys savo įrašus, paslaugos šio serviso yra gana keistos, kalbu apie YouTube: kai kurių klounų, nesuprantantys ką patys rodo (ką veikia namuose ir t.t), ir iš viso ką nori parodyti, vaizdo įrašas susilaukia milijoną peržiūrų, o tuo metu, kai realūs, neįkainojami vaizdo įrašai rodomi mėnesius, metus ir tik savo auditorijai, nesulaukia didelio srauto.

Būtent taip atsitiko su nežinomo Indijos vaiku vaizdo įrašu, patalpintu internete, mes ypač norime pabrėžti, kad jis buvo patalpintas parėjusių metų vasarą:

Kas tas per vaikas, indigo? Taip ir nesupratau. Be to, amerikiečiams padėjo išversti žmonės iš UK, bet bendru sutarimu, tai buvo arba kažkokia masonų žinia, arba keli puikūs Vedų astrologai, kurie „po tanku“ išleido berniuką, vietoje savęs.

Vis dėlto, kad ir kas tai būtų – berniukas pasakojo nuostabius dalykus.

Jis pradeda tuo, kad 2020 m. įvyks ir vis dar vyksta, neįprastas kiekis, didelių planetų, susijungimas – Saturno, Jupiterio, Urano, prie kurių dar prisijungia Plutonas. Visi kartu turėtų sukelti savotišką „bendrą intoksikaciją“, kuri 2019 metais prasidės Kinijoje ir nuo 2020 metų pradžios apims visą pasaulį.

Dėl to žlugs pasaulio ekonomika, kris nekilnojamojo turto kainos, žaliavų kainos, tačiau šoktels aukso, sidabro ir produktų. Pasaulyje prasidės chaosas ir atsiras 99% karinio konflikto tikimybė. Kovos JAV ir Iranas, Indija ir Pakistanas, kaip ir daugelis kitų.

Pirmoji kritinė karo veiksmų protrūkio data yra kovo 23., kurią mes minėjome vienoje ir ankstesnių medžiagų – šią nuomonę išreiškė daugelis astrologų. Bet, kaip toliau sako indai, jei kovo 23 d. nieko neįvyks, kitas kritinis laikotarpis yra kovo 31 d., balandžio 1d., ir balandžio 2 d.

Tuo metu Marsas bus Pietiniame Mėnulio Mazge, kuris paskutinį kartą buvo 2001 m. rugsėjo mėn. Nejaugi pasikartos rugsėjo 11 dieną, berniukas neinformuoja, tačiau pataria šias tris dienas likti namuose ir neišeiti į gatvę, nebent tai būtų absoliučiai būtina. Šiomis dienomis įvyks kažkoks dezinformacijos sprogimas, nors gali būti kitų sprogimų.

Iki gegužės pabaigos iš Kinijos pabėgusi epidemija pradės nykti, tačiau vasaros mėnesiais vis tiek bus labai sunkūs. Rinkos ir toliau mažės, o kilti gali tik auksas, viršūnę pasieks lapkričio 4 d., Ir visą šį laiką nuo kovo pabaigos iki vėlyvo rudenio bus Trečiojo pasaulinio karo pavojaus rizika.

COVID-19, trečiasis pasaulinis karas, pranašystės, astrologija

Su COVID-19, prognozė išsipildė beveik tobulai, o dabar, jei epidemija iš tikrųjų išnyks gegužę, prognozė išsipildys. Ir tai verčia atidžiai pažvelgti į kitus dalykus, išsakytus prognozėje.

Apie kovo 31 d. mes nieko nepasakysime, bet jei Indijos astrologai pataria likti namuose tris dienas, mes neatmetame, kad gali būti ir tos „trys tamsios dienos“ – kariuomenė, juk aplink miestus, dėl kažkokių priežasčių jau dislokuota.

Ar astrologų nurodytu laikotarpiu įvyks antrasis 9/11 - čia mes nežinome, bet žinome šiuos dalykus:

COVID-19, trečiasis pasaulinis karas, pranašystės, astrologija

COVID-19, trečiasis pasaulinis karas, pranašystės, astrologija

Kaip galima spėti – balandžio 11 d. labai simbolinė diena, tad gali nutikti bet kas.

O balandžio 23 dieną, bus dar viena įdomi diena, vadinama jaunatis. Tuo metu Mėnulis yra labai arti Saulės ir atsiras toks reiškinys, lyg Mėnulis yra danguje, kaip ir nėra, ir labai tamsu. Tokiomis dienomis Pentagono pilotai labai mėgsta pradėti sprogdinti, tad jei, jie ką nors ir bombarduos, tuomet balandžio 23-oji yra tobulas pasirinkimas. Ir visiems, kurie turi naktinio matymo priemones.

Taigi, pasak Indijos astrologų, yra dvi naujienos: gera ir bloga. Geros žinios yra tai, kad epidemija greičiausiai baigsis gegužės pabaigoje. Bloga žinia ta, kad netrukus, matyt bus karas, todėl mes stebėkime įvykių raidą.

Pasaulio naujienos kitai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau