Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Gamta » 2020 » Liepos » 20

Atta skruzdėlės: vienintelės būtybės mūsų planetoje, gebančios teleportuotis?

Skruzdėlės atta (lapgraužės) – Amerikos tropikų vabzdžiai. Tačiau kelios jų rūšys aptinkamos ir šiltose Šiaurės Amerikos vietose, viena iš rūšių nukeliavo net į Naujojo Džersio valstiją. Šios būtybės gyvena bendrijomis savo požeminiuose miestuose. Kaip ir žmonės, jos užsiima žemės ūkiu, ir ne ką blogiau kaip žmonės. Bet skruzdėlės atta sugalvojo ir dar kai ką tokio neįtikėtino, kad mūsų logika net nelabai suvokia. Gali būti, kad jos geba teleportuotis!

Netikėtinos atta gyvena daugiamilijoniniuose skruzdėlių megapoliuose, kurie būna iki 15 metrų skersmens ir 6 metrų gylio (paranormal.lt naujienos - https://paranormal.lt).

Gyvenimas čia neįprastai sudėtingas, o patys miestai turi beveik tokias pačias komunalines sistemas, kaip ir mūsų megapoliai. Bet skirtingai nuo mūsų sistemų, jos funkcionuoja nepriekaištingai. Skruzdžių ūkio pagrindas - smulkių grybelių auginimas ant substrato iš lapų ir žiedlapių, randamų išoriniame pasaulyje. Visas miesto gyvenimas ir, pirmiausia, palikuonių reprodukcija susijusi su šiais žemės  ūkio darbais.

Reprodukcija užsiima viena arba kelios didelės motinėlės, kiekviena iš jų yra gerokai didesnė už pačią stambiausią darbinę skruzdėlę. Motinėlės nenutrūkstamai deda kiaušinėlius, pačios laikosi griežčiausios dietos, kurią prižiūri skruzdės slaugės. Tai leidžia užauginti vieną iš kelių suaugusių skruzdžių tipų, priklausomai nuo miesto poreikių. Kiekviena motinėlė gauna tik vieno tipo maistą ir deda vienodus kiaušinėlius.

Gyvūnai, Nepaaiškinama, Skruzdėlės, vabzdžiai, Atta Skruzdėlės

Vieno iš neįtikėtinų pastebėjimų apie skruzdėles atta kol kas paaiškinti neįmanoma. Tai teleportacija. Šis terminas plačiai paplitęs tarp parapsichologų ir mistikų.

Iš pradžių terminas reiškė daiktų pernešimą akimirksniu iš vieno taško į kitą, net ir per kietą aplinką.

Rimtas mokslas dar visai neseniai į pačią teleportacijos galimybės idėją žiūrėjo, jei ne įtariai, tai su baime.

Paskutiniuoju metu apie tai pusbalsiu pradėjo kalbėti ir ortodoksai, visų pirma fizikai atomininkai, kurie mano, kad gali būti mikrodalelių praėjimo tuneliai. Vis dėlto pasitaiko pranešimų apie stambių daiktų pernešimus ir gamtoje, ir laboratorijose.

Momentinio perkėlimo egzistavimas apverstų aukštyn kojomis visas technologijas. Bet mūsų gyvenimas pasikeistų taip, kad mes pasigailėtume ir imtume griežtai riboti tokius dalykus.

Gali būti, kad kaip tik teleportacija padeda skruzdėlėms atta.

Atta motinėlės tik valgo ir dauginasi. Būdamos dar nedidelės, jos išskrenda iš savo gimtojo miesto, dalyvauja lytiniame akte, nusileidžia ant žemės, įsikasa į ją ir ima kurti naują miestą. Kai motinėlė paleidžia į pasaulį plejadą skruzdžių darbininkių, tos pradeda ja rūpintis, o ji tuo laiku užauga iki neįtikėtino dydžio ir gerokai padidina savo kiaušinėlių konvejerio gamybą.

Motinėlės apsaugai darbinės skruzdės surenčia tokią tvirtą kamerą, kad sugriauti ją galima tik su sunkiu laužtuvu. Kamera visiškai apgaubia motinėlę, tik pačioje apatinėje jos dalyje yra kelios nedidelės angos maisto atnešėjams įeiti ir išeiti, kanalai ekskrementams šalinti ir akušerėms, kurios prižiūri kiaušinius, praeiti, taip pat latakai kiaušinėliams.

Dažnai tos kameros būna kone kokoso riešuto dydžio, šiek tiek paplotos ir truputį ištemptos, sienelių storis siekia kelis centimetrus.

Pasiekus šią kamerą ir atsargiai nupjovus jos šoną, galima pažymėti motinėlę plona dažų srovele iš purkštuvo (tas didelis vabzdys užima visą kamerą).

Kol kamera lieka atvira arba pridengta gabalėliu stiklo, nieko nevyksta. Tokiais atvejais motinėlė dažnai žūva, arba darbinės skruzdėlės perkelia ją į kitą vietą. Kartais ji toliau deda kiaušinėlius, nors ir nudažyta. Tačiau jei kamerą uždaryti aklinai bent kelioms minutėms, motinėlė dingsta!

Be pėdsakų!

Šį faktą būtų galima paaiškinti tuo, kad skruzdėlės nužudo motinėlę, o paskui jos likučius pašalina per nedideles angas apačioje. Bet nepamirškite dažų! Jų neliko nė kvapo. Tolesni kasinėjimai ir paieškos tame pačiame skruzdėlyne, kurie trukdavo kartais net kelias valandas, pribloškė visus eksperimento dalyvius: už kelių dešimčių metrų nuo motinėlės dingimo vietos atsirasdavo dar viena itin tvirta, kone betoninė kamera, kurioje buvo ta pati motinėlė su visais skiriamaisiais ženklais, t.y. dažų žymėmis. Ji puikiai jautėsi, toliau valgė ir dėjo kiaušinius! Tai buvo stebima ne vieną kartą.

Argi tai ne momentinis persikėlimas? O jei ne, tai pasakykite, kaip tai vyksta? Mus nori įtikinti, kad skruzdėlės atta pašalina 30 cm ilgio betoninę kamerą, iškasa 8-10 cm skersmens ir kelių metrų ilgio tunelį, iškasa dar vieną 60 cm ilgio ertmę, įkiša ten motinėlę ir tada aplink ją “pastato” naują kamerą - ir visa tai per kelias valandas. Ši versija neatlaiko jokios kritikos, nes visuose pranešimuose sakoma: motinėlės dingsta iš tų kamerų per kelias minutes, o kamera nebūna sugriauta.

Gal vis dėlto reikėtų bandyti patikėti, kad yra pačių svarbiausių skruzdėlių bendruomenės narių teleportacijos sistema?

Kai kurių specialistų nuomone, visame tame yra kažkas nemalonaus. Tokie dalykai aiškiai prieštarauja viskam, ko mus mokė, ką mes esame pripratę matyti ir kas mums patinka. Bet nejaugi tai erzina labiau, negu elektros srovė, kuri, prijungta prie vieno metalinio laido galo, kitame jo gale atlieka naudingą darbą? Galų gale iki šių laikų niekas neturėjo ir aiškios teorijos, kas yra ta elektra.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
29.08.2019 laikas 20:18 Receptai Tik trys ingredientai ir jūs nustosite pirkti sūrį parduotuvėje!

Sūris – puikus produktas. Iš jo galite gaminti sumuštinius, karštą patiekalą, pridėti prie salotų. Parduotuvių sūrių kokybė pastaruoju metu norėtųsi, kad būtų geresnė. Kodėl, nenorite atsisakyti jo iš parduotuvės, galite ...

Skaityti daugiau

07.09.2018 laikas 09:50 Receptai Liaudiški patarimai Nevaisingumo gydymui

Nevaisingumas liaudies medicinoje, Nevaisingumas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nevaisingumui gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

14.12.2017 laikas 15:35 Receptai Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: beržo lapų, dirvinio asiūklio.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
25.11.2024 laikas 09:58 Natūralus Sinusito Gydymas: Efektyvios Liaudies Priemonės
Sinusitas – tai nemalonus ir dažnai varginantis sutrikimas, galintis paveikti mūsų kasdienį gyvenimą. Natūralios gydymo priemonės, kurios jau šimtmečius buvo naudojamos tradicinėje medicinoje, gali suteikti palengvėjimą ne tik simptomams, bet ir padė...

Skaityti daugiau

25.11.2024 laikas 09:13 Pelyno Tinktūra: Gydomosios Savybės ir Naudojimo Būdai
Pelynas, gerai žinomas savo unikaliomis gydomosiomis savybėmis, jau šimtmečius naudojamas tradicinėje medicinoje. Pelyno tinktūra — tai natūrali priemonė, kuri ne tik padeda sumažinti skausmą, bet ir efektyviai kovoja su organizmo parazitais. Šis str...

Skaityti daugiau

25.11.2024 laikas 08:59 Kodėl atmosferos slėgis nesugniuždo žmonių?
Žemė supama didžiulės atmosferos masės, kurios bendra masė viršija 5,1 milijardo milijardų kilogramų. Nepaisant šio milžiniško oro kiekio, žmonės nesijaučia sugniuždomi atmosferos slėgio. Tai yra dėl keletas fizinių dėsnių ir mūsų kūno struktūros....

Skaityti daugiau

24.11.2024 laikas 16:43 Jaunystės paslaptys: kaip požiūris keičia mūsų amžių

Amžius — tai tik skaičius, tačiau požiūris į jį gali visiškai pakeisti mūsų gyvenimo kokybę. Dauguma žmonių susiduria su iššūkiais, kai kalbama apie senatvę, tačiau teigiamas mąstymas ir aktyvus gyvenimo būdas gali padėti išlaikyti jaunatviš...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau