Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2020 » Gruodžio » 9

Baltinių segtuku 5 sekundėms užspauskite ausis: pamatysite, kas atsitiks

Ausį 5 sekundėms suspauskite baltinių segtuku - rezultatas bus netikėtas! Toks būdas vadinamas refleksologija; kai reikia greitai padėti sau.

Refleksologija - ypač populiari Kinijoje. Sakoma, jog skausmo ir nuovargio gyvenime išvengti nepavyks. Tai normalu, nes žmonės negali nuolat jaustis puikiai. Nustebsite sužinoję, kokias sveikatos atsargas turi mūsų vidiniai ir išoriniai organai. Šias sveikatos atsargas galima tinkamai panaudoti. Beje, kinų gydymo būdui refleksologijai - tūkstančiai metų. Padėti sau reikalinga tik... ausis ir baltinių segtukas.

Kodėl reikalinga ausis?

Pasak kinų refleksologų, ausis atspindi visą žmogaus kūno vaizdą. Ausyse pasibaigia daugybė nervinių galūnių, kurios per centrinę nervų sistemą sujungtos su visais vidaus organais. Ausis suspauskite baltinių segtuku. Kiekvienoje ausyje yra 6 taškai, susiję su konkrečiomis žmogaus kūno dalimis. Kai ausis suspausite baltinių segtuku, pajusite energijos ir sveikatos antplūdį.

1. Viršutinė ausies dalis

Viršutinė ausų dalis tiesiogiai susijusi su nugara ir pečiais. Jei šį tašką kasdien paspaudysite minutę laiko, plaučių ir nugaros įtempimas sumažės. Tai ypač svarbu dirbantiems sėdimą darbą.

2. Viršutinis ausies dalies išlenkimas

Šis taškas yra susijęs su vidaus organais; su visais po truputį. Todėl, jei jaučiate vidinį diskomfortą, niekuo nepaaiškinamą nuovargį ir prastai jaučiatės, šį tašką suspauskite baltinių segtuku. Jau po 20 sekundžių pasijusite žymiai geriau. Visgi, šiuo atveju naudinga kreiptis ir į gydytojus, nes svarbu nustatyti prastos savijautos priežastis.

3. Viršutinė vidurinė ausies dalis

Ši ausų vieta susijusi su sąnariais. Norėdami numalšinti sąnarių skausmus ir nuovargį, kurie atsirado ilgai sėdint prie kompiuterio, paspaudykite šį tašką arba užspauskite baltinių segtuku.

4. Apatinė vidurinioji ausies dalis

Jei paspausite šį tašką, palengvės nosiai ir gerklei. Tai labai patogu, nes dažnai dėl užsikimšusios nosies sunku užmigti.

5. Taškas virš ausų spenelio

Šis taškas yra susijęs su virškinamuoju traktu. Jei baltinių segtuku suspausite šį tašką, numalšinsite pilvo ir žarnyno skausmus. Tokia priemonė yra vertinga ir kaip profilaktika, padedanti išvengti galimų skausmų.

6. Ausų spenelis

Šis taškas yra susijęs su širdimi ir galva. Norėdami stiprinti širdį bei numalšinti migrenos ir galvos skausmus, spaudykite ausų spenelį.

ausys, refleksologija, sveikatos patarimai

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:35 Kodėl Marsas laikui bėgant išdžiūvo?
Prieš keturis milijardus metų Marse dar buvo daug paviršinio vandens – jūros, upės, lietūs. Prieš tris milijardus metų planetos paviršius buvo panašiai sausas, kaip ir šiandien. Kaip vyko šis procesas?

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 19:23 Kaip pašalinti skausmą be tablečių?

Šis mišinys sumažins sąnarių skausmus po 1 naudojimo! Paruoštą tepalą reikia laikyti šaldytuve ir tepti tik prireikus. Jei skauda galvą, tepkite tepalu smilkinius ir skausmas sumažės.

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 17:59 Svogūnų Lukštai Ir Panaudojimo Būdai
Naudingi patarimai naudoti svogūnų lukštus: Veiksmingas šalinimas nuo peršalimo. Greitas kosulio malšinimas. Priešgrybeliniai vaistai. Plaukų struktūrai sustiprinti. Nuo varikozės.

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 17:37 Šis metodas leis jūsų nagams atrodyti baltais ir tvirtais!
Kad jūsų nagai atrodytų gerai prižiūrimi ir balti, ilgi ir stiprūs, rekomenduoju šį receptą! Aš pati naudoju, rezultatas įspūdingas!

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 20:14 J&J, AstraZeneca Covid-19 jabs both contain aborted human fetal tissue
Some leaders in the Roman Catholic Church are warning their laity not to be injected with experimental Wuhan coronavirus (Covid-19) chemicals from Johnson & Johnson (J&J) or AstraZeneca because the jabs contain ingredients derived from aborted human babies....

Skaityti daugiau