Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (17.09.2017 - 16:22)

Neįtikėtina! Štai kodėl verta tai daryti kiekvieną vakarą prieš miegą!

Pėdų masažas namuose. Jau kitą dieną pajusite nuostabius rezultatus! This Is Why You Need To Put Essential Oils On The Bottom Of Your Feet Every Night Before Bed

Neįtikėtina! Štai kodėl verta tai daryti kiekvieną vakarą prieš miegą!

Kojos - ideali kūno vieta tepti aliejų. Ši praktika tampa vis populiaresnė, nes refleksologija - viena iš pagrindinių eterinių aliejų naudojimo priežasčių kojoms.

Tai turėtumėte išbandyti. Kodėl mes eidami miegoti turėtume tepti eterinį aliejų ant kojų ir ne tik?

Jei tepate aliejų ant apatinės pėdos dalies, aliejus pasieks kiekvieną kūno ląstelę per 20 minučių. Taip yra todėl, kad poros ant kojų pėdų yra storesnės, jos veikia kaip šiaudai, greitai įtraukiant junginius į kraują!

Kojų pėdos ir delnai yra vienintelės mūsų kūno dalys, kurios negamina riebalinių liaukų, todėl aliejus gali greitai įsigerti į kūną. Įsitikinkite, kad aliejus netepamas ant drėgnų kojų ar rankų. Labai svarbu jas išdžiovinti.

Yra žinoma, kad kiekviena nervų linija mūsų kūne baigiasi kojose. Moksliškai įrodyta, kad kiekvienoje kojoje yra 7200 nervų galūnių. Remiantis refleksologija, nykštys yra susijęs su smegenimis ir galva. Kiti du pirštai susiję su akimis, o kiti du pirštai su ausimis. Trečdalis viršutinės pagalvėlės - su plaučiais, o viduryje - su mūsų virškinimu ir skrandžiu. Kaip matote, mūsų kojos atspindi visą mūsų kūną, todėl nenuostabu, kad aliejus būstų naudojamas kojoms!

Reflexology

рефлексология

Naudojamas tokių aliejų, kaip kokoso, migdolų, alyvuogių, padidina saugumą dėl odos sudirginimo ir jautrumo rizikos. Kadangi pėdos yra mažiau jautrios galite naudoti ir eterinius aliejus, netgi čiobrelių (oregano) ir citrusinius aliejus nemaišant su kitais aliejais.

Kai jūs naudosite aliejų tepdami ant kojų pėdų, naudojamas aliejus pateks tiesiai į kraują, nepatekęs į kepenis. Tai reiškia, kad aliejus nesikaups kepenyse.

Kodėl apie tai kalbu? Tiesiog, prieš miegą ar esant labai pavargus, užtepkite aliejaus ant kojų pėdų, o dar geriau po vonios, palaukus kol nudžiūs pėdos patepkite aliejumi, tai padės jums atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Lengvas pėdų masažas su eteriniais aliejais turės teigiamą poveikį visai organų sistemai. Padės jūsų organizmui pailsėti per naktį.

Kitą dieną pasijusite daug geriau ir kupini energijos!

Pabandykite jau šį vakarą tai padaryti, o jeigu pasijusite ryte žvalesni, prisiminkite, kas padėjo....

Neįtikėtina! Štai kodėl verta tai daryti kiekvieną vakarą prieš miegą!

ŽYMĖS: pėdų masažas, nemiga, refleksologija, pėdos, nuovargis, kojų masažas, sveikatos patarimai, eteriniai aliejai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atsikratyti kraujagyslių "žvaigždučių" per 10 dien...

Galite išbandyti abu metodus. Šios priemonės praktiškai identiškos. Vis dėlto, veidui gėriau darykite kompresą su pomidoru, n...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pasigamink namie anticeliulitinę pastą: stebuklingas ef...

Magiškas poveikis! Nesvarbu, esate apkūnus ar liesas, celiulitas visada ras būdą, kaip jus erzinti. Moterys visame pasaulyje su...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ji gėrė šiltą vandenį su medumi ir citrina visus metus,...

Žinoma blogerė Crystal Davis, nusprendė išsiaiškinti viską pati. Po perskaityto straipsnio apie šilto vandens su medumi ir ci...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Stebuklus darantis auksinis Kleopatros vanduo...

Apie Egipto valdovės Kleopatros grožį legendos sklido tarp amžininkų, jas aprašinėjo istorikai. Pasak Plutarcho, fizinis grož...