Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 1

Teksasas padavė Bideną į teismą už tai, kad įsileido koronavirusu užsikrėtusius nelegalius imigrantus

(Paranormal) Teksaso valstija ir buvusio D. Trumpo administracijos patarėjo Stepheno Millerio (Stephen Miller) vadovaujama grupė imasi teisinių veiksmų prieš JAV prezidentą Joe Bideną už tai, kad šis leido COVID-19 virusu užsikrėtusiems nelegaliems užsieniečiams atvykti į Jungtines Valstijas.

Teksaso generalinis prokuroras Kenas Paxtonas (Ken Paxton) ir S. Millerio organizacija "America First Legal" birželio 23 d. federaliniam teismui Fort Vorthe pateikė ieškinį dėl teismo įsakymo. Teismo įsakymu siekiama nutraukti D. Trumpo vykdytos politikos, pagal kurią COVID-19 pandemijos metu nelegalūs imigrantai siunčiami atgal į jų kilmės šalį, sustabdymą.

Bidenas šią politiką sustabdė nutraukdamas 42 antraštine dalimi vadinamą nuostatą, pagal kurią nelegaliems užsieniečiams, keliantiems grėsmę sveikatai, neleidžiama atvykti į JAV. Nelikus šios nuostatos, nelydimi vaikai ir šeimos, kurie pandemijos metu buvo pagauti neteisėtai kertantys sieną, buvo paleisti ir jiems buvo leista pasilikti šalyje, kol jie tariamai laukė imigracijos teismo datos.

Ieškinyje ieškovai teigia, kad ši politika pažeidžia federalines sveikatos apsaugos gaires ir palengvina nelegalių užsieniečių, kurie kirsdami JAV sieną pateko į nesaugią aplinką, atvykimą į šalį.

"Kitaip tariant, tuo pat metu, kai administracija ragina amerikiečius skiepytis, ji į savo miestus, miestelius ir mokyklas perkelia tūkstančius neskiepytų nelegalių užsieniečių, o visų šių naujai atvykusiųjų sveikatos priežiūros paslaugų išlaidas ir naštą užkrauna mokesčių mokėtojams", - pareiškime teigė Miller.

J. Bidenas atšaukia D. Trumpo pasienio kontrolės priemones

Nuo praėjusių metų sausio, kai pradėjo eiti pareigas, J. Bidenas išleido keletą su imigracija susijusių įsakų, kuriais atšaukė buvusio prezidento Donaldo Trumpo politiką, įvestą jam dirbant Baltuosiuose rūmuose.

Tarp jų - JAV ir Meksikos pasienio sienos statyba, politika "pasilikti Meksikoje" ir politika, pagal kurią iš imigrantų buvo reikalaujama gauti vizas, jei jie negalėjo įrodyti, kad gali gauti sveikatos draudimą arba susimokėti už sveikatos priežiūrą.

J. Bidenas ir kiti Baltųjų rūmų pareigūnai aiškino, kad administracijos veiksmai buvo atlikti siekiant skatinti humanitarinę darbotvarkę pasienyje. Jie taip pat teigė, kad D. Trumpo laikais vykdyta politika buvo neveiksminga ir skaldanti visuomenę, ką D. Trumpas kategoriškai neigė daugelyje pareiškimų po to, kai paliko postą.

Bideno imigracijos politika kursto pasienio kontrolės krizę Teksase

Birželio pradžioje Teksaso valstijos gubernatorius Gregas Abbotas (Greg Abbott) peikė J. Bideną už tai, kad jis savo imigracijos politika palengvino neteisėtą narkotikų ir gaujų narių patekimą į valstiją.

"Prezidento J. Bideno vykdoma atvirų sienų politika sudarė sąlygas pavojingoms gaujoms ir karteliams, prekiautojams žmonėmis ir tokiems mirtiniems narkotikams kaip fentanilis patekti į mūsų bendruomenes", - teigė G. Abbotas (Abbott ) savo pareiškime. "Tuo tarpu žemės savininkai pasienyje kasdien mato, kaip jų turtas yra žalojamas ir niokojamas, o J. Bideno administracija nesiima jokių veiksmų, kad juos apsaugotų."

Šiuos komentarus gubernatorius išsakė paskelbęs nelaimės deklaraciją 34 apygardoms, esančioms palei ar netoli valstijos sienos su Meksika.

Deklaracijoje jis pažymėjo, kad nuo kovo 6 d. Teksaso viešojo saugumo departamentas suėmė daugiau kaip 1 300 nusikaltėlių, sulaikė daugiau kaip 35 000 nelegalių imigrantų ir konfiskavo daugiau kaip 10 000 svarų narkotikų bei daugiau kaip 100 šaunamųjų ginklų. Per tą patį laikotarpį kariai taip pat sulaikė 21,5 mln. mirtinų fentanilio dozių. Fentanilis yra stiprus sintetinis skausmą malšinantis vaistas, kuris taip pat dažnai vartojamas kaip pramoginis narkotikas.

Muitinės ir pasienio apsaugos tarnybos duomenys taip pat parodė, kad vien per šių metų gegužės mėn. buvo sulaikyta daugiau kaip 180 000 nelegalių imigrantų. Kritikai ir buvę vyriausybės pareigūnai nurodė, kad šis skaičius yra didžiausias sulaikymų skaičius per pastaruosius dešimtmečius.

Sekite JoeBiden.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su prezidento pastangomis atšaukti D. Trumpo darbus.

Tarp šaltinių yra ir šie:

EpochTimes.com

NYPost.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau