Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 2

6 iš 7 naujų mirčių nuo COVID-19 Naujajame Pietų Velse buvo VAKCINUOTI

(Paranormal) Šeši iš septynių žmonių, kurie neseniai mirė nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) rytinėje Australijos Naujojo Pietų Velso valstijoje, buvo paskiepyti.

Antradienį, rugsėjo 28 d., Naujojo Pietų Velso vyriausiojo sveikatos apsaugos pareigūno pavaduotoja daktarė Marianne Gale paskelbė, kad per naktį valstijoje užregistruoti septyni nauji su COVID-19 susiję mirties atvejai. Šį pranešimą M. Gale paskelbė per spaudos konferenciją, kurioje dalyvavo valstijos vyriausybės nariai, įskaitant sveikatos ir medicinos tyrimų ministrą Bradą Hazzardą (Brad Hazzard) iš valdančiosios Liberalų partijos.

"Kaip sakė ministras, tragiškai šiandien pranešame apie septynių žmonių, kurie neteko gyvybės dėl COVID-19, keturių moterų ir trijų vyrų, mirtis", - sakė Gale. "Vienas asmuo nebuvo paskiepytas. Trys žmonės buvo gavę vieną COVID vakcinos dozę ir trys žmonės buvo gavę dvi COVID vakcinos dozes".

Gale bandė įrodinėti, kad jų mirtys nėra ženklas, jog COVID-19 vakcinos neveikia. Ji teigė, kad visi septyni asmenys turėjo pagrindinių sveikatos sutrikimų, ir bandė įrodinėti, kad dėl savo amžiaus jie buvo jautresni virusui. Vienam asmeniui buvo 40 metų, kitam - 50, dviem - 70, dviem - 80, o paskutiniam mirusiam asmeniui - 90.

Sveikatos apsaugos pareigūnė taip pat bandė įrodinėti, kad kai kurie iš paskiepytų ir mirusių žmonių užsikrėtė COVID-19 praėjus vos kelioms dienoms po to, kai gavo vakcinos dozes.

"Taigi žinome, kad daugeliu atvejų, deja, vakcina neturėjo pakankamai laiko suteikti tokią apsaugą, kokios norėtume", - sakė Gale.

Sveikatos apsaugos pareigūnė savo pareiškimą baigė ragindama žmones skiepytis.

"Žinome, kad vakcinos yra labai veiksmingos siekiant išvengti hospitalizacijos ir mirties", - teigė Gale. "Taigi, jei dar to nepadarėte, prašome, prašome, užsiregistruokite skiepams".

Naujojo Pietų Velso vyriausybė vis dar ragina gyventojus skiepytis

Per tą pačią spaudos konferenciją Naujojo Pietų Velso vyriausybės ministrai paskelbė, kad valstijoje ką tik pasiektas 60,4 proc. vakcinacijos lygis. Neseniai vyriausybė paskelbė, kad kai kurie valstijos koronaviruso apribojimai bus atšaukti, kai valstija pasieks 70 proc. visiško skiepijimo lygį. Apytiksliais skaičiavimais, tai įvyks iki spalio 11 d.

Gales viršininkas Hazzardas bandė raginti valstijos gyventojus toliau skiepytis, teigdamas, kad skiepai yra vienintelė "išeitis".

"Reikia kuo greičiau eiti ir skiepytis. Apgaudinėjate save, jei manote, kad jums nereikia skiepytis, nes gali būti, kad būtent jūs užsikrėsite virusu ir mirsite arba atsidursite ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje", - sakė Hazzardas. "Gali būti, kad būtent jūs perduosite virusą savo šeimai ar draugams ir pamatysite, kad tada ant jūsų pečių guls atsakomybė už vieno iš jūsų artimų draugų ar šeimos narių mirtį."

Po to Hazzardas užsipuolė Naujojo Pietų Velso gyventojus, kurie skeptiškai vertino skubotą, eksperimentinę ir mirtinai pavojingą COVID-19 vakciną. Jis teigė, kad kai kurie iš jų tiesiog laukia konkrečios rūšies vakcinos, todėl daugelis nenori vartoti Australijoje jau turimų vakcinų.

"Buvo šiek tiek išrankumo ir pasirinkimo", - sakė Hazzardas. "Kai einate skiepytis nuo gripo, neklausiate, kokio prekės ženklo tai vakcina. Mes niekada to nedarėme. Eikite ir pasiskiepykite ta vakcina, kuri yra prieinama, nes kokia vakcina yra prieinama, tokia ir yra geriausia, kad būtumėte saugūs."

Per tą pačią konferenciją Hazzardas paskelbė apie sugriežtintus uždarymo apribojimus dviejose Naujojo Pietų Velso vietinės valdžios teritorijose, kuriose padaugėjo naujų COVID-19 atvejų. Šios dvi vietovės turėjo planų nutraukti lokauto draudimą.

Hazzardas taip pat pranešė, kad gali būti taikomi papildomi apribojimai dar trijose vietos savivaldos teritorijose.

"Tokie sprendimai priimami nelengvai", - sakė Hazzardas. "Reikia atlikti daugiau darbo, ir visuomenės sveikatos priežiūros komanda tą darbą atliks".

Dėl septynių naujų mirčių bendras valstijos koronaviruso sukeltų mirčių skaičius per šį po vakcinos protrūkį yra 316. Iki vakcinų paplitimo valstijoje buvo užregistruoti tik 56 mirties atvejai nuo COVID-19.

Daugiau informacijos apie žmonių, mirusių dėl COVID-19 vakcinų Australijoje ir kitose pasaulio šalyse, skaičių rasite svetainėje Vaccines.news.

Tarp šaltinių yra ir šie:

BigLeaguePolitics.com

SkyNews.com.au 1

SkyNews.com.au 2

9News.com.au 1

9News.com.au 2

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau