Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 25

Billas Gatesas ragina pasaulį pasiruošti ‘žmogaus sukeltai pandemijai, žiauresnei už Kovidą’

Globalistas milijardierius ir pandemijų užkalbėtojas Billas Gatesas (Bill Gates) perspėjo pasaulį, kad "kita pandemija" greičiausiai bus "žmogaus sukelta" ir "daug žiauresnė nei Covid".

Pasauliniu sveikatos apsaugos karaliumi save paskyręs asmuo Lowy institute Sidnėjuje (Australija) susirinkusiems klausytojams sakė, kad pasaulis turi labai atidžiai įsiklausyti į jo patarimus ir iki galo laikytis jo nurodymų, nes priešingu atveju įvyks dar nematyto masto ekonominės skerdynės.

Palyginkite ekonominę pasirengimo kitai epidemijai kainą su šios epidemijos kaina - daugiau nei 10 trilijonų JAV dolerių ekonominių nuostolių, - sakė jis. 

"Pandemijos atveju buvo kvaila, kad neturėjome priemonių, praktikos ir pasaulinių pajėgumų būti pasirengusiems, kaip tai darome gaisro ar žemės drebėjimo atveju". 

R. Gatesas gyrė Australijos žiaurią autoritarinę politiką, įskaitant įsakymus dėl kaukių ir vienus ilgiausių pasaulyje uždarymų.

"Kai kurie dalykai išsiskiria tuo, kad Australija ir maždaug septynios kitos šalys anksti atliko gyventojų diagnostiką ir vykdė karantino politiką, - sakė jis.

"Tai reiškė, kad pirmaisiais metais, kai nebuvo vakcinų, infekcijos lygis buvo žemas".

Gatesas taip pat gyrė Kinijos iškilimą kaip gerą dalyką "pasaulio tvarkai" ir pareiškė, kad norint kovoti su būsimomis pandemijomis reikia stabilios tarptautinės tvarkos, pagrįstos abipuse politine valia.

Vienas dalykas, kuris vis dar kabo ant plauko, yra tai, ar turėsime pasaulinių pajėgumų, o regioniniu ir šalių lygmenimis tai reikštų, kad iškilus (užkrečiamųjų ligų) grėsmei imsimės veiksmų, kad ji netaptų pasauline, - sakė B. Gatesas.

"Kas penkerius metus turime rengti išsamias pasirengimo pandemijoms pratybas tiek šalių, tiek regionų lygmeniu, ir jums reikia pasaulinės grupės, kuri įvertintų visus".

B. Gatesas pateikė Afrikos pavyzdį kaip regiono, kuris negavo tinkamos dalies vakcinų nuo Covid-19, pavyzdį ir pažadėjo užtikrinti, kad ateityje jie būtų skiepijami.

"Rinkos kapitalizmas labai nesugeba atsižvelgti į kai kuriuos skurdžiausiųjų poreikius. Jų balsas rinkoje yra labai menkas, - sakė jis. 

'Jūs galite tiesiogine prasme išgelbėti gyvybę už 1 000 JAV dolerių, o aplink nėra daug dalykų, kurie turėtų taip pat tenkinti". 

Tačiau Gatesas nepaminėjo, kad Kovid-19 atvejų Afrikoje yra mažiausiai pasaulyje, o žemynas lieka beveik visiškai neskiepytas.

Gatesas sako, kad Kinijos iškilimas yra naudingas pasaulio tvarkai

Jis taip pat sakė, kad JAV, o kartu ir Australijos, politikai Kinijos atžvilgiu reikia taikesnio ir labiau bendradarbiaujančio politinio požiūrio sprendžiant tokias svarbias problemas kaip klimato kaita.

Dabartinis JAV požiūris į Kiniją, kuris yra atsakomoji reakcija, yra tarsi pralaimėjimo mentalitetas.

"Tai gali labai neigiamai atsiliepti pačiai sau".

Gatesas šeštadienį Sidnėjuje esančiuose Kirribilli rūmuose susitiko su Ministru Pirmininku Anthony Albanese ir aptarė klimato kaitos, sveikatos ir energetikos problemas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau