Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 1

Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona

kelianti nerimą ir traukianti prie savęs savižudžius, žudikus ir piktąsias jėgas.

Nedidelė turistų stovykla “Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas traukia savižudžius ir žudikus, o paprasti poilsiautojai nuolat praneša apie paslaptingus skraidančius rutulius, vaiduokliškus vaikų balsus, sklindančius iš miško, ir kitus anomalinius reiškinius.

Dieną tai rami ir graži vieta, čia gera ilsėtis su vaikais, žvejoti ar eiti į turistinius žygius po apylinkes. Čia įrengti takeliai kalnų dviračiams, žirgynas, kur galima pajodinėti su žirgais, o per užaugusį tvenkinį nutiesti simpatiški mediniai tiltukai.

Taigi puiki vieta poilsiui.

Kol nesužinai, kad čia nuolat randami kūnai žmonių, kurie arba patys nusižudė, arba tapo kažkieno aukomis. Anomalinių reiškinių tyrinėtojai yra įsitikinę, kad čia neapsieita be mistikos. Tarp tų keistų atvejų ypač išsiskiria 19-mečio Kristoferio Kenedi nužudymas 2003 metų gegužės mėn. Banditų grupuotės nariai užpuolė Kristoferį, žvėriškai nužudė, o kūną įmetė į tvenkinį. Šiame negiliame tvenkinyje laikas nuo laiko randami nužudytųjų kūnai, kai kurie iš jų taip ir liko neatpažinti.

Dažniausiai čia poilsiaujančius žmones apima staigus ir pykinimą keliantis baimės pojūtis. Jis atsiranda iš niekur ir visa jėga užgriūna kiekvieną, kuris tiesiog sėdėjo prie tvenkinio, žvejojo ar ilsėjosi prie laužo. Šio priepuolio metu žmonės taip pat jaučiasi praradę orientaciją.

Kitas siaubą keliantis reiškinys yra vaikų balsai arba vaikų juokas. Jį, pavyzdžiui, nuolat girdi važiuojantys dviračiais keliuku aplink stovyklą, o kai turistai bando eiti pėsčiomis ta kryptimi, iš kur girdisi vaikų juokas ar balsai, šie garsai vis labiau tolsta, tarsi bandydami žmones įvilioti į pačią giliausią tankmę.

Buvo pranešama ir apie šmėžuojančias šešėlių figūras bei naktimis skraidančius šviečiančius rutulius.

Tvenkinyje, kuriame vis randami numirėlių kūnai, nuolat kažkas pleškenasi. Tas kažkas yra gerokai stambesnis už bet kokią žuvį, bet pamatyti to objekto neįmanoma, žmonės tiesiog girdi garsius pleškenimus.

Kartais žmonės apibūdindavo šį spaudimą ir savotišką prievartą kaip “smegenyse tūnantį gniužulą kirminų, kurie valdo jų veiksmus”.

2006 metais tirti šios keistos vietos atvyko entuziastas iš paranormalių reiškinių draugijos “Shenandoah Valley Paranormal Society”. Buvimas šioje vietoje, taip pat galimai matytos visos anksčiau aprašytos keistenybės taip stipriai paveikė jį, kad jis nusižudė.

Dar viena anomalinių reiškinių tyrinėtoja, vardu Ši Vilis, atvyko čia 2003 metais su “vaiduoklių medžiotojų” grupe. Anot jos, dar nespėjus išlipti iš automobilio ją užgriuvo baisus baimės jausmas, sklidęs nuo kažkokio išorinio šaltinio. Kai Vilis su savo “medžiotojais” priėjo prie tvenkinio, visus žmones fiziškai pradėjo pykinti, jie ėmė vemti iš tos siaubingos baimės. Po to niekas nebegalėjo čia dirbti.

Žinoma, toli gražu ne visi turistai patiria tokius dalykus, todėl ir dabar čionai atvyksta poilsiautojai. Bet ir jų dauguma jau būna girdėję apie šios poilsiavietės keistenybes, tiesiog laiko save netikinčiais tokiais dalykais arba labai drąsiais.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau