Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Vietovės, Anomalinės Zonos » 2020 » Balandžio » 1

Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona

kelianti nerimą ir traukianti prie savęs savižudžius, žudikus ir piktąsias jėgas.

Nedidelė turistų stovykla “Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas traukia savižudžius ir žudikus, o paprasti poilsiautojai nuolat praneša apie paslaptingus skraidančius rutulius, vaiduokliškus vaikų balsus, sklindančius iš miško, ir kitus anomalinius reiškinius.

Dieną tai rami ir graži vieta, čia gera ilsėtis su vaikais, žvejoti ar eiti į turistinius žygius po apylinkes. Čia įrengti takeliai kalnų dviračiams, žirgynas, kur galima pajodinėti su žirgais, o per užaugusį tvenkinį nutiesti simpatiški mediniai tiltukai.

Taigi puiki vieta poilsiui.

Kol nesužinai, kad čia nuolat randami kūnai žmonių, kurie arba patys nusižudė, arba tapo kažkieno aukomis. Anomalinių reiškinių tyrinėtojai yra įsitikinę, kad čia neapsieita be mistikos. Tarp tų keistų atvejų ypač išsiskiria 19-mečio Kristoferio Kenedi nužudymas 2003 metų gegužės mėn. Banditų grupuotės nariai užpuolė Kristoferį, žvėriškai nužudė, o kūną įmetė į tvenkinį. Šiame negiliame tvenkinyje laikas nuo laiko randami nužudytųjų kūnai, kai kurie iš jų taip ir liko neatpažinti.

Dažniausiai čia poilsiaujančius žmones apima staigus ir pykinimą keliantis baimės pojūtis. Jis atsiranda iš niekur ir visa jėga užgriūna kiekvieną, kuris tiesiog sėdėjo prie tvenkinio, žvejojo ar ilsėjosi prie laužo. Šio priepuolio metu žmonės taip pat jaučiasi praradę orientaciją.

Kitas siaubą keliantis reiškinys yra vaikų balsai arba vaikų juokas. Jį, pavyzdžiui, nuolat girdi važiuojantys dviračiais keliuku aplink stovyklą, o kai turistai bando eiti pėsčiomis ta kryptimi, iš kur girdisi vaikų juokas ar balsai, šie garsai vis labiau tolsta, tarsi bandydami žmones įvilioti į pačią giliausią tankmę.

Buvo pranešama ir apie šmėžuojančias šešėlių figūras bei naktimis skraidančius šviečiančius rutulius.

Tvenkinyje, kuriame vis randami numirėlių kūnai, nuolat kažkas pleškenasi. Tas kažkas yra gerokai stambesnis už bet kokią žuvį, bet pamatyti to objekto neįmanoma, žmonės tiesiog girdi garsius pleškenimus.

Kartais žmonės apibūdindavo šį spaudimą ir savotišką prievartą kaip “smegenyse tūnantį gniužulą kirminų, kurie valdo jų veiksmus”.

2006 metais tirti šios keistos vietos atvyko entuziastas iš paranormalių reiškinių draugijos “Shenandoah Valley Paranormal Society”. Buvimas šioje vietoje, taip pat galimai matytos visos anksčiau aprašytos keistenybės taip stipriai paveikė jį, kad jis nusižudė.

Dar viena anomalinių reiškinių tyrinėtoja, vardu Ši Vilis, atvyko čia 2003 metais su “vaiduoklių medžiotojų” grupe. Anot jos, dar nespėjus išlipti iš automobilio ją užgriuvo baisus baimės jausmas, sklidęs nuo kažkokio išorinio šaltinio. Kai Vilis su savo “medžiotojais” priėjo prie tvenkinio, visus žmones fiziškai pradėjo pykinti, jie ėmė vemti iš tos siaubingos baimės. Po to niekas nebegalėjo čia dirbti.

Žinoma, toli gražu ne visi turistai patiria tokius dalykus, todėl ir dabar čionai atvyksta poilsiautojai. Bet ir jų dauguma jau būna girdėję apie šios poilsiavietės keistenybes, tiesiog laiko save netikinčiais tokiais dalykais arba labai drąsiais.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau