Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 13

Christianas Eriksenas netikėtai krito per rungtynes: konspirologų versijos

Žodžiu, kaip praneša žiniasklaidos priemonės, Suomijos ir Danijos žaidynių metu „Euro 2020“ varžybos buvo nutrauktos 43-ąją minutę, nes gaudamas kamuolį, ant vejos, be sąmonės krito Danijos komandos žaidėjas Christianas Eriksenas. Danijos rinktinės žaidėjai iškart užstojo jį nuo žiūrovų, o gydytojai tuo metu Eriksenui atliko širdies masažą. Su varžovais nebuvo jokio kontakto - žaidėjas krito gaudamas kamuolio smūgį į kelį. Negaliu nieko pasakyti, ar tai buvo praneša, Lietuvos spaudoje, ar tai buvo nuslėptą, ar nesureikšmintas įvykis.

Gydytojai apie 10 minučių gaivino Erikseną. Tada jį išnešė iš aikštės, neštuvais. Erikseną nuo gerbėjų saugojo uždengta Suomijos vėliava. Tada Suomijos ir Danijos žaidėjai išėjo iš aikštelės į savo patalpas. Kartu su jais paliko aikštę ir teisėjai. UEFA oficiali svetainė rašė, kad žaidimas buvo nutrauktas dėl skubios medicinos pagalbos.

Konspirologai - žmonės, kurie visiškai nemėgsta futbolo, tačiau, šioje situacijoje, apie šį įvykį, po 30 minučių iškart prasidėjo diskusijos, įvairiomis temomis apie šį įvykį, o pagrindinis visų užduotas klausimas yra tai, ar Eriksenas buvo „sumarmaliuotas“, ar ne ?

Žmonės užduoda sudėtingą klausimą ir atsakymas į jį greičiausiai bus įslaptintas, tačiau žmonės iš Danijos rašo:

Christianas Eriksenas, futbolas, konspirologija, Krzysztofas Jackowski

Anksčiau, Danijos radijas P3 paskelbė, kad praėjusią naktį prieš žaidimą visi Danijos žaidėjai buvo „sumarmaliuoti“. Nieko daugiau konkretaus, bet mes naudojame tik Pzifer ir Moderna.

Dabar sunku kažkaip patvirtinti ar paneigti informaciją, nes viešumoje nėra šios radijo stoties archyvų, todėl patys danai ir aiškinsis. Tačiau, kas yra tikrai žinoma?

Tikrai žinoma, kad Danijos komanda nebuvo skiepyta dar prieš savaitę, dėl kurio futbolo bosai griežtai peikė jos trenerius, o kai tuo metu kiti futbolininkai, paėjo „marmaliavimą“. Todėl visai įmanoma, kad rungtynių išvakarėse treneriai buvo spaudžiami ir jiems buvo liepta pasiskiepyti.

Situacija su žaidėjo būkle nežinoma, tačiau žaidėjo kritimas aikštėje jo nesužalojant - nesąmonė. Kartais profesionalūs kultūristai miršta, tačiau yra pagrindinė dopingo priežastis, žmonės tabletes valgo net ne po vieną lapelį, o saujomis, o kai kurių garsių sportininkų paros steroidų dozė nužudo jauną žirgą. 

Nepaisant to, nepaprastoji padėtis futbolo aikštėje kažkaip tapo dažna. Taigi balandžio mėnesį rusų futbolininkas mirė per rungtynes. Berniukui buvo 18 metų, o „protingi“ gydytojai teigė, kad ten buvo problemos su smegenimis, nors visi, žinoma, įtaria ką kita.

Kitas dalykas, kurį žmonės iškasė Twitteryje. Taigi, vienas žinomas tinklo gerbėjas dieną prieš tai sakė, kad vienų rungtynių viduryje dėl širdies problemų kris aikštėje ir mirs (pastaba: krito, bet tai nenutiko, kas gali nutikti vėliau mes nežinome...), kažkoks futbolininkas. Visi, kaip įprasta, tyčiojosi ir juokėsi iš aiškiaregio, o dabar minios ateistų, staiga tapo prietaringi ir reikalavo nedelsiant ištrinti įrašą:

Christianas Eriksenas, futbolas, konspirologija, Krzysztofas Jackowski

Tačiau dar pranašiškesnis pasirodė lenkų parapsichologo Krzysztofo Jackowskio prognozės, kurio vaizdo įrašo vertimą padarėme šiandieną, medžiagoje: Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: įvykių prognozė iki liepos vidurio. Krzysztofas pažadėjo kažkokį įvykį per rungtynes, ir kažkodėl Barcelona turėtų tapti epicentru, kuriame, kaip komentaruose rašo labiau pažengę mūsų futbolo skaitytojai, nebus jokių rungtynių.

Christianas Eriksenas, futbolas, konspirologija, Krzysztofas Jackowski

Daugelis, kaip įprasta, kikeno iš lenkų pranašo, tačiau dabar bent jau Danijoje žmonės nebejuokauja. Dabar, remiantis prognozėmis, kitas eilėje gali būti kitas futbolininkas ar net visa komanda, po kurios prasidės televizijos serialas, kuriame astronautai bus uždaryti kosminiame lifte, todėl stebime įvykių eigą.

P.S. Žinoma, tai gali būti, atsitiktinumas. Tačiau, kas gali pateikti, jeigu sportininkas, ar paprastas žmogus, kuris turi darbe didelį fizinį krūvį atlaikys širdis, kraujagyslės? Galimai, po tokio krūvio, dideliu greičiu susidaro kraujagyslėse trombai? Kas laukia, per olimpines žaidynes? Sporte? Klausymas, kitas ar tokie žmonės gali būti ilgą laiką saulėje? Degintis? Tai taip pat, didelis krūvis organizmui... Žmones, kurie yra sveiki, manau to „marmalo“ nesusileido... nes aktyviu sportu, jie save saugo... Tai rimtas signalas... sportininkams, pirma geriau pagalvoti, o po to tai daryti. O, kam aktualu, sekite mus planet-today.com ten rasite labai daug naudingos medžiagos apie „marmaliavimus“ ir jų sukeltas ligas. Prenumeruokite, mus... čia, ir planet-today.com.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau