Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 9

Kai kalbama apie jų pačių sveikatą, dauguma gydytojų sako "ne" eksperimentinėms kovidų vakcinoms

(Paranormal) Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacijos (AAPS) atlikta internetinė apklausa parodė, kad net 60 proc. visų gydytojų renkasi "nesiskiepyti" nuo Vuchano (Wuhan) koronaviruso (Covid-19).

Į apklausą atsakė daugiau kaip 700 gydytojų, nurodžiusių, kad jie atsižvelgia į Nensės Reigan (Nancy Reagan’s) patarimą ir tiesiog atsisako pavojingų eksperimentinių vaistų.

Tai, kad šiandieniniai narkotikų platintojai dėvi kostiumus ir rodomi per televiziją, nereiškia, kad jų siūlomi vaistai yra saugesni nei kreką ar heroiną užkampyje pardavinėjantys atsitiktiniai asmenys, ir medicinos pramonė, atrodo, tai puikiai supranta.

Tyrimo rezultatai tiesiogiai prieštarauja neseniai paskelbtam Amerikos medicinos asociacijos (AMA) teiginiui, kad apie 96 proc. visų praktikuojančių gydytojų šiuo metu visiškai švirkščia "narkotikus" pagal vyriausybės rekomendacijas.

"Neteisinga asmenį, atsisakiusį skiepo, vadinti "antivakseriu", - sakė AAPS vykdomoji direktorė dr. Jane Orient.

"Beveik nė vienas gydytojas nėra "prieš antibiotikus" ar "prieš chirurgiją", tačiau visi nepritaria gydymui, kuris, jų manymu, yra nereikalingas, labiau kenksmingas nei naudingas konkrečiam pacientui arba netinkamai ištirtas."

Dauguma gydytojų su tuo sutinka: Kinų viruso injekcijos yra visiškai nereikalingos

Tarp AAPS apklausoje dalyvavusių apklaustųjų net 54 proc. nurodė, kad jie puikiai žino, jog daug žmonių patiria "reikšmingų, didelių nepageidaujamų reakcijų" į kiniviruso injekcijas.

Aštuoniasdešimt procentų atsakiusiųjų gydytojų, kurie teigia nesiskiepijantys, taip pat pripažino teiginį, kuris skamba taip: "Manau, kad skiepų rizika viršija ligos riziką", o 30 proc: "Aš jau pasiskiepijau nuo COVID".

Tarp kitų pateiktų priežasčių, dėl kurių buvo atsisakyta skiepų, buvo nuogąstavimai dėl ilgalaikio šalutinio poveikio, kuris visiškai nežinomas, taip pat dėl to, kad kai kuriuose buteliukuose naudojami abortuoto žmogaus vaisiaus audiniai.

Kaip atsisakymo priežastis taip pat buvo nurodytas "eksperimentinis" skiepų pobūdis ir tai, kad yra kitų veiksmingų ankstyvojo gydymo būdų, įskaitant hidroksichlorochiną (HCQ) ir ivermektiną.

Kaip priežastys, dėl kurių gydytojai tiesiog atsisako švirkštų nuo kiniškojo viruso, nepaisant to, kaip agresyviai juos stumia vyriausybė ir žiniasklaida, taip pat buvo nurodytas susirūpinimas dėl kraujo krešulių, širdies ir kraujagyslių ligų ir ankstyvos mirties.

Dauguma gydytojų teigia siūlantys ankstyvą kovidų gydymą, kurio metu išvengiama injekcijų

Įdomu tai, kad dauguma praktikuojančių gydytojų, atsakiusių į AAPS apklausos klausimus, taip pat nurodė, kad jie asmeniškai siūlo ankstyvus KOVID gydymo būdus, kurie padeda išvengti injekcijų poreikio.

Užuot visam laikui pakeitę savo pacientų DNR Fauci Ouchie injekcijomis, šie gydytojai naudoja kitas išbandytas ir patikimas priemones, kurios padeda sumažinti rimtos infekcijos riziką ir turi minimalų šalutinį poveikį.

Gydytojai taip pat iš esmės pripažino, kad švirkštimasis nuo Kinijos viruso padidina riziką "pasigauti" jo atmainą, todėl injekcijos yra nenaudingos ir pavojingos.

Tarp rimtų šalutinių poveikių, kuriuos gydytojai pripažino kaip rizikos veiksnį, susijusį su injekcijomis, yra amputacija, paralyžius, negyvo vaiko gimimas, menstruacijų sutrikimai, aklumas, traukuliai ir širdies sutrikimai, taip pat mirtis.

Dr. Orient teigia, kad daugelis šių epizodų, apie kuriuos jau pranešta dėl injekcijų, galėjo lemti dideles išmokas už atsakomybę už gaminį arba netinkamą elgesį, jei jie būtų įvykę po įprasto naujo vaisto patvirtinimo proceso. Tačiau kadangi vakcinos buvo skubiai pradėtos gaminti ir naudoti "karštligišku greičiu", vakcinų gamintojai nėra atsakingi už sužeidimus ar mirtį.

"Šių kovidinių produktų tiekėjai yra apsaugoti nuo ieškinių", - perspėja daktaras Orient.

AAPS nuo 1943 m. atstovauja visų specialybių gydytojams. Jos šūkis omnia pro aegroto reiškia "viskas dėl paciento".

Daugiau susijusių naujienų apie masinį pasipriešinimą Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinoms" rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau