Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2020 » Lapkričio » 30

Ką daryti jeigu dėvint kaukę rasoja akiniai?

Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti.

Kaip dėvite kaukę? 

Prieš pradedant patarimus, kaip apsaugoti akinius nuo rasojimo, svarbu žinoti, kaip tinkamai nešioti kaukę. Visų pirma turite kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada paimkite kaukę už elastinių juostelių, neliesdami pačios kaukės. Tada uždėkite kilpas už ausų ir nuimdami kaukę vėl palieskite tik juosteles.

Laikykite padėvėtas kaukes uždarame plastikiniame maišelyje ir nelaikykite dėvėtų ir naujų kaukių kartu.

Patarimai, kaip išvengti aprasojusių akinių

Akiniai rasoja, nes kvėpuojate per kaukę. Šiltas oras pakyla ir patenka už akinių lęšių. Rezultatas? Erzinantys, aprasoję akiniai, kuriuos nuolat reikia valyti. Išbandykite vieną iš šių „Tips & tricks“ siūlomų patarimų, kad nereikėtų nuolat valyti akinių.

Indų ploviklis

Vienas naudingas patarimas, kad akiniai nerasotų, yra indų ploviklio naudojimas. Ant lęšių užpilkite nedidelį indų ploviklio lašelį ir gerai įtrinkite, naudodami akinių valymo šluostę (ypač viduje).

Skutimosi kremas

Kita galimybė yra naudoti skutimosi kremą ant akinių lęšių. Ant lęšių uždėkite šiek tiek skutimosi kremo. Audiniu įtrinkite abi lęšių puses. Leiskite jam trumpam įsigerti, prieš nuplaunant šiltu vandeniu.

Naudokite kitą kaukę

Ar šie patarimai jums netiko? Gali būti, kad jūsų kaukė netinkamai priglunda. Įsigykite kaukę, kurios viršuje yra metalinė juosta, kurią galite suformuoti pagal savo nosies formą. Tai neleidžia iš kaukės išeiti per daug šilto oro.

Teisingai dėvėkite kaukę

Reikia priprasti tinkamai dėvėti kaukes, nes daugelis tą vis dar daro netinkamai. Kaukę stenkitės uždėti kuo arčiau akių, prispausdami ją prie veido. Tai dar vienas būdas apsaugoti jūsų akinius, kad šie nerasotų.

Per dažnai nelieskite akinių

Kai kurie žmonės turi įprotį nuolat liesti akinius. Dėvėdami kaukę, pabandykite tai daryti kuo mažiau. Tai taip pat neleis šiltam orui patekti ant lęšių.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.04.2021 laikas 19:23 Kaip pašalinti skausmą be tablečių?

Šis mišinys sumažins sąnarių skausmus po 1 naudojimo! Paruoštą tepalą reikia laikyti šaldytuve ir tepti tik prireikus. Jei skauda galvą, tepkite tepalu smilkinius ir skausmas sumažės.

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 17:59 Svogūnų Lukštai Ir Panaudojimo Būdai
Naudingi patarimai naudoti svogūnų lukštus: Veiksmingas šalinimas nuo peršalimo. Greitas kosulio malšinimas. Priešgrybeliniai vaistai. Plaukų struktūrai sustiprinti. Nuo varikozės.

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 17:37 Šis metodas leis jūsų nagams atrodyti baltais ir tvirtais!
Kad jūsų nagai atrodytų gerai prižiūrimi ir balti, ilgi ir stiprūs, rekomenduoju šį receptą! Aš pati naudoju, rezultatas įspūdingas!

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 17:11 Miesto legendos: Veidrodžių namas
Viename iš Ispanijos miestelių, Kadise, sklando miesto legenda apie apleistą namą „La Casa de los Espejos“ – „Veidrodžių namą“.

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 16:48 Robertas Niksonas: pranašas iš Češyro

1467 metais mažame Anglijos Češyro miestelyje neturtingo fermerio Niksono šeimoje gimė sūnus, kurį pavadino Robertu. Nuo pat gimimo jo elgesys buvo keistokas, todėl Robertą pripažino protiškai atsilikusiu. Nuo bendraamžių jis skyrėsi ir išoriškai – neproporcingai didelė galva, išsprogusios ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 09:10 Keptas veganiškas sūrio tortas su bananais ir šilauogėmis
Visados labai norėjau išmėginti išsikepti veganišką sūrio tortą, bet kažkaip neatrasdavau tam laiko, o ir kai kuriuos produktus yra sunkiau surasti, pvz. šilkinį tofu. Jei nerasite, galite tortui panaudoti gana paprastą išeitį - naudoti ir įprastinį, kietąjį tofu....

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 21:21 Study: Covid-19 nasal swabs may be causing meningitis infections
New research published in the independent French journal Académie nationale de médecine shows that PCR tests for the Wuhan coronavirus (Covid-19) “are not without risks” and could result in a meningitis infection....

Skaityti daugiau

13.04.2021 laikas 22:53 Ex-Pfizer VP: Stop vaccinating people who are not at risk of dying from coronavirus
Former Pfizer Vice President Dr. Michael Yeadon implored those in the medical profession to stop giving Wuhan coronavirus (COVID-19) vaccines to people who are not at risk of dying from the virus.

Skaityti daugiau