Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 22

Kaip Teisingai Parinkti Akinius Pagal Veido Formą?

Širdies formos veidas.

Toks veidas turi platesnę viršutinę dalį ir truputį siaurėja skruostų srityje. Rinkitės akinius su platesne apatine dalimi arba be rėmelių.

Ovalus veidas.

Ši forma gerai atrodo praktiškai su visais akinių rėmeliais. Bet visgi venkite siaurų akinių, kad nepažeistumėte simetrijos.

Kvadratinis veidas.

Visada rinkitės akinius, kurie neturi aštrių kampų. Rekomenduojame jums apvalius ir pailgus lęšius.

Akiniai, Veidas, praktiniai patarimai

Rombo formos veidas.

Čia reikia sušvelninti akių sritį. Geriausia akinių forma yra ovalūs arba „katės“ akiniai, tačiau įsitikinkite, kad rėmeliai neuždengia jūsų antakių.

Trikampis veidas.

Rekomenduojama nešioti akinius su dideliu kiekiu detalių ant rėmelio. Taip jūs atitrauksite dėmesį nuo užaštrintos apatinės veido dalies.

Apvalus veidas.

Pagrindinis jūsų tikslas – padaryti jūsų veidą kampuotesnį. Akiniai su siaurais rėmeliais ištemps jūsų veidą. Stačiakampiai lęšiai idealiai tinka šiai formai.

Akiniai, Veidas, praktiniai patarimai, grožio patarimai

Pailgas veidas.

Jums reikia ieškoti rėmelių, kurie trumpina veidą. Geriausi akiniai bus tie, kurie pakankamai dideli į aukštį, o ne į plotį. Lęšiai turi dengti visą akies sritį.

Taipogi atsižvelkite į jūsų spalvinį tipą.

Šiltiems akių ir odos atspalviams tiks aukso, vario, oranžinės, koralinės ir raudonos spalvos rėmeliai.

Šaltiems spalviniams tipams – sidabro, purpuriniai, rožiniai, mėlyni ir juodi rėmeliai.

 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau