Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 2

Dr. Peteris McCulloughas: "Covid" vakcinos žudo kūdikius pirmojo trimestro metu...

(Paranormal) Dr. Peteris McCulloughas (Peter McCullough), Teksaso A&M medicinos profesorius, įspėja neskiepyti nėščiųjų kovid-19 vakcina. Jo teigimu, kovido vakcinos nėščiosioms visiškai nereikalingos ir "tiesiogiai žudo kūdikius pirmąjį trimestrą".

Dr. McCullough neseniai davė interviu Mike'ui Adamsui laidoje "Brighteon Conversations". Jis aptarė veiksmingą kovid-19 profilaktiką, maistines medžiagas, gydymą ir antikūnų infuzijas. Jis pakartojo, kad šie metodai sėkmingai taikomi vyresnio amžiaus ir rizikos grupėms. Jis teigė, kad daugumai jaunesnių nei 50 metų žmonių įveikti kovidą-19 yra "lengvas dalykas".

Sveikas protas: Nėščios moterys ir kūdikiai niekada neturėtų skiepytis covid vakcinomis.

Svarbiausia, kad nėščios moterys ir jų besivystantys vaisiai neturėtų būti pakartotinai eksperimentuojami dėl to, kad gali užsikrėsti potencialia infekcija, kurią gali lengvai įveikti.

"Nėščios moterys gali lengvai pereiti kovid-19", - sakė daktaras McCullough. "Nė viena moteris nėštumo metu neturėtų rizikuoti su covid-19 vakcina." Jis sakė, kad tokie gydymo būdai kaip hidroksichlorochinas, cinkas ir prednizonas yra saugūs nėščiosioms, tačiau covid-19 vakcinos niekada nebuvo bandomos su nėščiosiomis klinikinių tyrimų metu, nes neetiška nėščias moteris taip išnaudoti. Todėl tyrimų planuose nebuvo tiriama, ar vakcinos neturi mutageninių ar reprodukcinių defektų.

Naujas tyrimas, paskelbtas žurnale "New England Journal of Medicine", patvirtina sveiku protu pagrįstus daktaro McCullough teiginius. Tyrime "Preliminarūs mRNA Covid-19 vakcinos saugumo nėščiosioms rezultatai" nustatyta, kad covid vakcinos sukelia savaiminius abortus 104 iš 127 nėščiųjų! Tai reiškia, kad vakcina sutrikdo kritinius ankstyvojo prenatalinio vystymosi etapus ir nužudo keturis iš penkių kūdikių per pirmąsias 20 nėštumo savaičių.

CDC Imunizacijos praktikos patariamasis komitetas (ACIP) ir Amerikos akušerių ir ginekologų kolegija ir toliau rekomenduoja nėščiosioms skiepytis COVID-19 vakcina. Šios autoritetingos, vakcinas garbinančios organizacijos atsisako atšaukti savo rekomendacijas, nors preliminarūs duomenys rodo, kad šios eksperimentinės vakcinos sukelia 82 proc. savaiminių abortų.

Kadaise medicinos bendruomenėje buvo tam tikras sveikas protas nėščiųjų apsaugos nuo potencialiai kenksmingų medžiagų klausimu. Vaisiaus vystymasis yra kritinis ir subtilus procesas, ypač pirmąjį trimestrą, kai formuojasi gyvybiškai svarbūs organai ir fiziologinės funkcijos.

Nevaisingumas dėl covid-19 vakcinų nėra sąmokslo teorija; tai tikėtinas rezultatas

Didėjant savaiminių abortų skaičiui, tapo akivaizdu, kad laboratorijoje sukurtas baltymas spyglys buvo sukurtas siekiant depopuliuoti žmonių rasę. Kovid-19 vakcinų sukeltas nevaisingumas nėra sąmokslo teorija. Tai makabriškas eksperimentas, kuriuo pradedamas mokslinis procesas, išnaudojantis žmogaus fiziologiją. Kovid-19 vakcinos žmogaus ląstelėse verčia spyglių baltymus ir šį svetimą laboratorijoje pagamintą toksiną tiekia į kraują, kur jis gali kauptis reprodukciniuose organuose. Šie spyglių baltymai puola kraujagysles ir sukelia stiprų širdies uždegimą. Dr. McCullough sako, kad šie sisteminiai vakcinų pažeidimai yra žiaurumai, apie kuriuos dabar žinome labai daug.

Be to, imuninei sistemai aptikus spyglių baltymus kraujyje, į jas reaguojančios imuninės ląstelės jos puola (šis procesas buvo numatytas pagal tradicinį vakcinų mokslą). Šiuose spyglių baltymuose yra homologinė sintilino-1 forma, kuri panaši į natūralų žmogaus baltymą. Jei imuninės ląstelės bus išmokytos atakuoti sincetino-1 smailiuosius baltymus, jos galėtų atakuoti ir natūralią formą - baltymą, kuris susidaro iš žmogaus endogeninių retrovirusų ir yra atsakingas už žmogaus placentos vystymąsi. Jei žmogaus organizmas pradės pulti savo paties placentos ląsteles, moterims teks įveikti dar vieną rimtą kliūtį bandant pastoti

Šaltiniai:

Brighteon.com

PubMed.gov

CDC.gov

ACOG.org

2020News.de [PDF]

Autorius: Lance D Johnson. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau