Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 16

Kiekvieną dieną Amerikoje nuo COVID vakcinų miršta apie 70 žmonių - VAERS duomenys

(Paranormal) Pranešimų apie vakcinų nepageidaujamus įvykius sistema (VAERS) sprogsta nuo vakcinos sužalojimų tokiu greičiu, kokio dar niekada nebuvo. Šių vakcinų sukeltų sužalojimų ir mirčių skaičius toks milžiniškas, kad visi ankstesni vakcinų sužalojimų duomenys per pastaruosius du dešimtmečius nublanksta, palyginti su 2021 m. stebėtomis skerdynėmis.

Vyriausybės pasyvios vakcinų sukeltų sužalojimų priežiūros sistema vos per aštuonis trumpus mėnesius užregistravo daugiau kaip 675 000 nepageidaujamų vakcinų reakcijų. Jei šios medicininės problemos būtų paskirstytos maždaug 17 000 Jungtinių Valstijų ligoninių, kiekvienai šalies ligoninei tektų maždaug 40 COVID vakcinų sukeltų sužalojimų.

Per pastarąsias keturiasdešimt septynias dienas VAERS sistemoje taip pat buvo pranešta apie 3 296 mirties atvejus. Tai prilygsta septyniasdešimčiai mirčių per dieną - tai yra aukų skaičiumi prilygsta medicinos klaidų ir neteisėtų mirčių rutinai, kurią būtina sustabdyti.

Kada bus sustabdyta genocidinė vakcinų programa?

Iki šiol JAV iš viso pranešta apie 14 701 mirtį dėl COVID vakcinų, ir didžioji dauguma šių mirčių įvyksta per savaitę po skiepijimo. Be reikalo miršta jauni ir seni žmonės, nes vakcinos protokolas žmonėms primetamas kaip prievarta ir reklamuojamas kaip vienintelis būdas sustabdyti COVID. Tai neabejotinai yra melas, didžiulė apgaulė, kuria naudojamasi siekiant pažeminti šeimas ir atimti iš asmenų procesines teises bei jų orumą. Istoriškai susiklostė, kad vakcinos pašalinamos iš rinkos ir iš jų atimama licencija, kai miršta vos keletas žmonių.

Mirčių nuo šios vakcinos tiek daug, kad beveik kiekviena JAV ligoninė gali atstovauti vienam mirusiam pacientui, kuris buvo paaukotas "dėl didesnio gėrio". Jei ir toliau bus tęsiama genocidinė rutina su stiprinamaisiais skiepais, mirčių nuo vakcinų skaičius ir toliau sparčiai augs - tai apokalipsė, kurios liudininkais jau yra tapusios tokios smarkiai skiepijamos šalys kaip Izraelis. Pagrindinė žiniasklaida atsisako atkreipti dėmesį į šias istorijas ir meluoja apie šalutinį vakcinų poveikį, normalizuodama savaitę trunkančias ligas, varpų paralyžių, kraujo krešulius, galvos skausmus, stiprius skausmus ir vaikų širdies uždegimus. Pagrindinė žiniasklaida meluoja pro sukąstus dantis, sakydama, kad po skiepijimo KOVID yra lengvas ir tai įrodo, kad vakcina veikia. Kiekvieną dieną septyniasdešimt žmonių mirtinai nukenčia nuo šios apgaulės, nes jie yra intubuojami ir išsiunčiami į morgą.

VAERS, genocidas, depopuliacija, nepageidaujami reiškiniai

Dėl plintančių medicininių klaidų ir neteisėtų mirčių žlugdomas pasitikėjimas ligoninėmis

Tęsiantis netinkamai medicinos praktikai, ligoninių sistemos visoje šalyje valo sveikus "neskiepytus" darbuotojus iš savo gretų, dirbtinai sukeldamos lovų trūkumą. Slaugytojos, kurios kadaise buvo liaupsinamos kaip "superherojės", dabar sparčiai ir paviršutiniškai diskriminuojamos. Kadangi pranešama apie šimtus tūkstančių skiepytų tiriamųjų sveikatos sutrikimų, tiesiog nepakanka slaugytojų ir gydytojų visoms COVID vakcinų sukeltoms problemoms spręsti. Dėl to dėl COVID vakcinų sukeltos besaikės medicininės klaidos ir neteisėtos mirties žlugdo ligoninių patikimumą.

Šiuo metu į VAERS praneštus 675 000 nepageidaujamų reiškinių NĖRA įtraukti visi kiti nepageidaujami reiškiniai, kurie klaidingai diagnozuojami, kaip kažkas kita, apie juos nepranešama, jie sunorminami arba ignoruojami. Daugelis pacientų ir gydytojų negali susieti savo skiepų sukeltų sužalojimų su vakcinomis, nes yra pernelyg išdidūs, kad pripažintų šį faktą; jie nesupranta VAERS pranešimų sistemos; jie yra vakcinų fanatikai ir paprasčiausiai nemato faktų arba jais netiki; arba jie taip priprato prie pasikartojančių sveikatos problemų, varginančių sveikatos sutrikimų, skiepų sukeltų sužalojimų, vizitų pas gydytojus ir priklausomybės nuo receptų, kad visas šis skausmas ir kančia jiems yra normalus dalykas.

Be to, šie nepageidaujami reiškiniai, apie kuriuos pranešta, neatsižvelgia į dešimtis tūkstančių sunkių ligos atvejų, kurie pasireiškia po skiepijimo, COVID atvejų, kurie buvo nuslėpti CDC pakeitus PGR taisykles, dėl kurių dirbtinai sumažinamas COVID atvejų skaičius tarp paskiepytųjų ir apie juos sąmoningai nepranešama. Nesvarbu, ar šios ligos vadinamos COVID, DELTA, Mu, pneumonija, tuberkulioze ar gripu, liga tęsiasi ir po skiepijimo. Galiausiai, į praneštą nepageidaujamų reiškinių skaičių neįtraukti visi paskiepyti ir nepaskiepyti žmonės, kuriems pakenkė mutavusios viruso atmainos - tai epidemiologinė COVID vakcinų selektyvaus spaudimo ir neutralizuojančios struktūros pasekmė.

Šaltiniai:

VAERS.gov

AHA.org

CDC.gov

NYTimes.com

NaturalNews.com

NewsTarget.com

NewsTarget.com

NaturalNews.com

JournalofInfection.com

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau