Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 23

Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

(Paranormal) Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Siekdami kovoti su gyventojų "neryžtingumu skiepytis", šie mokslininkai nori išplatinti koronaviruso spyglių baltymus visame maisto produkte. Šis eksperimentas gali paskatinti naują skiepijimo paradigmą, pagal kurią "Big Pharma" visiškai kontroliuos maisto tiekimą, nes jie ryžtasi genetiškai keisti maistą, kad gyventojus užtvindytų didesniu kiekiu kraują krešančių smailių baltymų.

Ar dėl šios priežasties investuotojas į GMO ir vakcinas Bilas Geitsas (Bill Gates) perka žemės ūkio paskirties žemę visose Jungtinėse Valstijose? Ar visos dabartinės vakcinos ir šimtai būsimų eksperimentų su vakcinomis bus atliekami per maistą?

Genetiškai modifikuoti maisto produktai netrukus gali būti naudojami gyventojų skiepijimui

Ateityje biologinis karas ir eksperimentai su žmonėmis greičiausiai bus vykdomi per maisto produktus ir reklamuojami kaip saugūs. Keisdami valgomųjų augalų citoplazmą, mokslininkai tikisi į maistą įvesti svetimų spygliuotų baltymų toksinų. Šie vakcinas skiepijantys mokslininkai jau eksperimentuoja su salotų ir špinatų augalais, kad sukurtų naują žalumynų rūšį, kuria žmones būtų galima skiepyti dažniau ir ne taip invazyviai. Šiuos naujus dizainerių sukurtus žalumynus galima auginti ir namuose. Mokslininkai ieško būdų, kaip kiekybiškai nustatyti teisingą špygos baltymo dozę vienam augalui ir kartu įrodyti, kad augalas gali atgaminti pakankamai mRNA, kad pranoktų dabartinę vakcinos pasiūlą.

"Idealiu atveju vienas augalas pagamintų pakankamai mRNA, kad būtų galima paskiepyti vieną žmogų", - sakė Chuanas Pablas Giraldo (Juan Pablo Giraldo), UCR Botanikos ir augalų mokslų katedros docentas. "Šį metodą bandome su špinatais ir salotomis, o ilgalaikis tikslas - kad žmonės jį augintų savo soduose", - pridūrė jis. "Galiausiai ūkininkai taip pat galėtų auginti ištisus laukus."

Giraldo siekia įrodyti, kad DNR su mRNA turinčias vakcinas galima sėkmingai integruoti į augalų ląsteles. Tam mokslininkai ketina pakeisti augalo ląstelės chloroplastą. Chloroplastas priima saulės energiją ir paverčia ją cukrumi bei kitomis molekulėmis, kurių augalui reikia augimui. Mokslininkai nori įsikišti į šį natūralų procesą ir nurodyti citoplazmai gaminti spyglių baltymus ir kitas svetimas molekules, kurios gali būti įvestos į žmones kaip antigenai. (Susiję: Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis: genetiškai modifikuotų augalų kūrimas biokurui kurti)

Giraldo ir jo komanda jau įrodė, kad chloroplastas gali išreikšti svetimus genus, kurie nėra natūralios augalo struktūros dalis. Šią genetinę modifikaciją pavyko atlikti uždarant svetimą genetinę medžiagą į apsauginį apvalkalą ir įterpiant ją į augalo ląsteles. Siekiama šiuos GMO įdiegti žmonėms, kad jų imuninė sistema būtų užprogramuota kovoti su mokslininkų iš anksto atrinktais ir sukurtais antigenais ir virusų sekomis.

Ar jau atėjo nauja maisto vakcinų paradigma?

San Diego Kalifornijos universitete Nicole Steinmetz jau sukūrė nanotechnologijas, kuriomis galima pernešti genetinę medžiagą į augalų chloroplastus. N. Steinmetz dirba su augalų virusų nanodalelėmis ir jas pritaiko svetimiems genams pernešti į augalų ląsteles.

Tai ne vienintelis šiuo metu vykdomas valgomos vakcinos eksperimentas. Otavos universiteto mokslininkai jau daugiau nei metus kuria valgomą vakciną nuo koronavirusų. Otavos ligoninėje jau bandomas pirmasis prototipas. Šioje valgomoje vakcinoje viruso antigenai išreiškiami salotų ir špinatų augalų viduje. Jų tikslas - pristatyti spyglių baltymus į žmogaus organizmą nekeičiant žmogaus ląstelių baltymų sintezės. Šiuo metu tiekiamos vakcinos turi būti laikomos šaldytuve itin žemoje temperatūroje. Jei šie moksliniai tyrimai padės įrodyti, kad dygliuotųjų virusų baltymai gali būti tiekiami per visą maistą, bus galima atsisakyti dabartinio vakcinų tiekimo ir pereiti prie naujos skiepijimo maistu paradigmos. Šis eksperimentas gali visiems laikams pakeisti maisto tiekimą, sveiką, gydomąjį maistą paverčiant biologinio karo žaidimų aikštele, kurią globalistai gali panaudoti žmonijai išnaudoti.

Šaltiniai:

CTVNews.ca

Paranormal.lt

News.ecr.edu

P komentaras: jums neatrodo keista, kad Bilas Geitsas jau žemę pradėjo pirkti dar praeitais metais... ir jis jau tai planavo. Nes, kam dabar reikia altruistui pirkti žemes, jei jis yra nei gydytojas, nei mokslininkas, nei agronomas. Todėl, dabar bus sunku, norima daržovę išsigyti prekybos centruose. O, kas nutiks jeigu bus uždrausta auginti savo produkcija prie namų?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau