Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2021 » Rugsėjo » 23

Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

(Paranormal) Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Siekdami kovoti su gyventojų "neryžtingumu skiepytis", šie mokslininkai nori išplatinti koronaviruso spyglių baltymus visame maisto produkte. Šis eksperimentas gali paskatinti naują skiepijimo paradigmą, pagal kurią "Big Pharma" visiškai kontroliuos maisto tiekimą, nes jie ryžtasi genetiškai keisti maistą, kad gyventojus užtvindytų didesniu kiekiu kraują krešančių smailių baltymų.

Ar dėl šios priežasties investuotojas į GMO ir vakcinas Bilas Geitsas (Bill Gates) perka žemės ūkio paskirties žemę visose Jungtinėse Valstijose? Ar visos dabartinės vakcinos ir šimtai būsimų eksperimentų su vakcinomis bus atliekami per maistą?

Genetiškai modifikuoti maisto produktai netrukus gali būti naudojami gyventojų skiepijimui

Ateityje biologinis karas ir eksperimentai su žmonėmis greičiausiai bus vykdomi per maisto produktus ir reklamuojami kaip saugūs. Keisdami valgomųjų augalų citoplazmą, mokslininkai tikisi į maistą įvesti svetimų spygliuotų baltymų toksinų. Šie vakcinas skiepijantys mokslininkai jau eksperimentuoja su salotų ir špinatų augalais, kad sukurtų naują žalumynų rūšį, kuria žmones būtų galima skiepyti dažniau ir ne taip invazyviai. Šiuos naujus dizainerių sukurtus žalumynus galima auginti ir namuose. Mokslininkai ieško būdų, kaip kiekybiškai nustatyti teisingą špygos baltymo dozę vienam augalui ir kartu įrodyti, kad augalas gali atgaminti pakankamai mRNA, kad pranoktų dabartinę vakcinos pasiūlą.

"Idealiu atveju vienas augalas pagamintų pakankamai mRNA, kad būtų galima paskiepyti vieną žmogų", - sakė Chuanas Pablas Giraldo (Juan Pablo Giraldo), UCR Botanikos ir augalų mokslų katedros docentas. "Šį metodą bandome su špinatais ir salotomis, o ilgalaikis tikslas - kad žmonės jį augintų savo soduose", - pridūrė jis. "Galiausiai ūkininkai taip pat galėtų auginti ištisus laukus."

Giraldo siekia įrodyti, kad DNR su mRNA turinčias vakcinas galima sėkmingai integruoti į augalų ląsteles. Tam mokslininkai ketina pakeisti augalo ląstelės chloroplastą. Chloroplastas priima saulės energiją ir paverčia ją cukrumi bei kitomis molekulėmis, kurių augalui reikia augimui. Mokslininkai nori įsikišti į šį natūralų procesą ir nurodyti citoplazmai gaminti spyglių baltymus ir kitas svetimas molekules, kurios gali būti įvestos į žmones kaip antigenai. (Susiję: Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis: genetiškai modifikuotų augalų kūrimas biokurui kurti)

Giraldo ir jo komanda jau įrodė, kad chloroplastas gali išreikšti svetimus genus, kurie nėra natūralios augalo struktūros dalis. Šią genetinę modifikaciją pavyko atlikti uždarant svetimą genetinę medžiagą į apsauginį apvalkalą ir įterpiant ją į augalo ląsteles. Siekiama šiuos GMO įdiegti žmonėms, kad jų imuninė sistema būtų užprogramuota kovoti su mokslininkų iš anksto atrinktais ir sukurtais antigenais ir virusų sekomis.

Ar jau atėjo nauja maisto vakcinų paradigma?

San Diego Kalifornijos universitete Nicole Steinmetz jau sukūrė nanotechnologijas, kuriomis galima pernešti genetinę medžiagą į augalų chloroplastus. N. Steinmetz dirba su augalų virusų nanodalelėmis ir jas pritaiko svetimiems genams pernešti į augalų ląsteles.

Tai ne vienintelis šiuo metu vykdomas valgomos vakcinos eksperimentas. Otavos universiteto mokslininkai jau daugiau nei metus kuria valgomą vakciną nuo koronavirusų. Otavos ligoninėje jau bandomas pirmasis prototipas. Šioje valgomoje vakcinoje viruso antigenai išreiškiami salotų ir špinatų augalų viduje. Jų tikslas - pristatyti spyglių baltymus į žmogaus organizmą nekeičiant žmogaus ląstelių baltymų sintezės. Šiuo metu tiekiamos vakcinos turi būti laikomos šaldytuve itin žemoje temperatūroje. Jei šie moksliniai tyrimai padės įrodyti, kad dygliuotųjų virusų baltymai gali būti tiekiami per visą maistą, bus galima atsisakyti dabartinio vakcinų tiekimo ir pereiti prie naujos skiepijimo maistu paradigmos. Šis eksperimentas gali visiems laikams pakeisti maisto tiekimą, sveiką, gydomąjį maistą paverčiant biologinio karo žaidimų aikštele, kurią globalistai gali panaudoti žmonijai išnaudoti.

Šaltiniai:

CTVNews.ca

Paranormal.lt

News.ecr.edu

P komentaras: jums neatrodo keista, kad Bilas Geitsas jau žemę pradėjo pirkti dar praeitais metais... ir jis jau tai planavo. Nes, kam dabar reikia altruistui pirkti žemes, jei jis yra nei gydytojas, nei mokslininkas, nei agronomas. Todėl, dabar bus sunku, norima daržovę išsigyti prekybos centruose. O, kas nutiks jeigu bus uždrausta auginti savo produkcija prie namų?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-09-20 laikas 20:38 Receptai Varškės keksas prie arbatos

Kiaušinius suplakame su cukrumi, įdedame vaniliną, ištirpdytą sviestą ir gerai išmaišome. Įdedame sodą, paskui varškę ir suplakame iki vientisos masės. Tada įdedame miltus ir dar kartą gerai išplakame. Masę sudedame į kepimo fo...

Skaityti daugiau

2019-09-18 laikas 07:18 Receptai Obuolių blynai su traškia plutele

Nulupkite obuolį, supjaustykite jį kubeliais, dėkite į blynų tešlą ir išmaišykite. Į įkaitintą keptuvę dėkite dalį tešlos, formuokite norimo dydžio bynus ir ant jų viršaus dėkite trupinių masės. Kai blynai apkeps, apverskite ju...

Skaityti daugiau

2018-08-26 laikas 11:49 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo slogos

Sloga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo slogos, receptai nuo slogos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, slogos gydymas, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau