Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 29

D. Trumpas sako turįs planą, kaip per 24 valandas išspręsti karą Ukrainoje, jei bus perrinktas

Buvęs prezidentas D. Trumpas naujame pirmadienio vakaro interviu televizijai "Fox News" pareiškė, kad "išspręs" Rusijos ir Ukrainos karą "per 24 valandas", jei bus išrinktas prezidentu. Jo žodžiai nuskambėjo po savaitgalį Waco mieste, Teksaso valstijoje, surengto jo 2024 m. kampanijos pradžios mitingo, skirto jo kandidatūrai į Baltuosius rūmus. 

Daugiatūkstantinei miniai jis sakė: "Aš užkirsiu kelią Trečiajam pasauliniam karui, į kurį mes einame", - ir buvo sutiktas plojimais. Tačiau pirmadienį pasirodęs Seano Hannity laidoje D. Trumpas paaiškino: "Jei problema nebus išspręsta, aš ją išspręsiu per 24 valandas su Zelenskiu ir Putinu".

D. Trumpas sako turįs planą, kaip per 24 valandas

Per ABC: Helsinkio aukščiausiojo lygio susitikimas 2021 m.

Interviu "Fox" televizijai D. Trumpas tęsė: "Ir ten labai lengvai vyks derybos. Bet aš nenoriu jums pasakyti, kas tai yra, nes tada aš negalėsiu pasinaudoti tomis derybomis; jos niekada nepavyks."

"Bet tai yra labai lengvos derybos, kurios gali vykti. Aš per vieną dieną ją išspręsiu, tarp jų bus taika. Dabar tai pusantrų metų. Tai ilgas laikas. Neįsivaizduoju, kad kažkas neįvyktų", - pridūrė D. Trumpas. O iš ten jis pasvarstė, kaip, jo manymu, šiuo metu vyksta karas Ukrainoje, kuris, tikėtina, sukels Kijevo pareigūnų pyktį: 

"Svarbiausia, kad karas turi baigtis dabar, nes Ukraina naikinama", - sakė D. Trumpas.

Neseniai ir Ukrainos, ir Vakarų pareigūnai pripažino, kad patiriama didelių nuostolių ir kad fronto linijose reikia daugiau amunicijos, kad būtų galima prilygti geresniam rusų artilerijos apšaudymui ir aprūpinimui. Pastarąjį mėnesį prokremliškos pajėgos nuolat stiprino pozicijas aplink strategiškai svarbų Bachmuto miestą Donecke ir beveik jį apsupo. Tačiau ukrainiečiai nesiliovė kovoję ir įsileido daugiau žmonių bei ginklų. 

Kinija šį mėnesį bandė tarpininkauti, kad būtų pradėtos taikos derybos tarp abiejų kariaujančių pusių, ir Pekinas netgi palaikė glaudžius ryšius su V. Zelenskio administracija, tačiau šios pastangos, atrodo, kol kas niekur nedingo, taip pat ir Vašingtonui bei NATO skeptiškai nusiteikus.

D. Trumpas taip toli nuėjo, kad pabrėžė, jog su V. Putinu sutaria "labai gerai". Naujausios apklausos parodė, kad dauguma respublikonų rinkėjų nori išvengti gilesnio JAV įsitraukimo į karą.

Nauja IPSOS-Axios apklausa rodo, kad konservatorių nuomonės dėl Ukrainos politikos išsiskyrė: debatai ir dinamika akivaizdžiai keičiasi tų, kurie nori išvengti gilesnio JAV įsitraukimo į karą, naudai.

"Keturi iš penkių respublikonų nori, kad JAV išliktų pirmaujančia pasaulio galybe, tačiau mažiau nei pusė pritaria tam, kad Ukrainai būtų suteikta ginklų ir finansinė parama bandant išsigelbėti nuo Rusijos, rodo naujausia "Axios-Ipsos Two Americas Index" banga", - teigiama kovo viduryje paskelbtoje IPSOS-Axios apklausoje.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau