Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 24

Dviejų metų mergaitė susidraugavo su pulku hienų

Dviejų metų mergaitė iš Zimbabvės susidraugavo su pulku hienų, gyvenančių gamtos draustinyje, kur dirba jos tėvas. Vaizdo įrašą apie vaiko bendravimą su plėšrūnais pasidalino leidinys Daily Mail.

Aistra plėtriesiems gyvūnams persidavė dvejų metukų Kiki Wolhuter mergaitei nuo tėvo.  Kim, mergaitės tėvas, kuria filmus apie laukinę gamtą. Daugybę metų jis su šeima gyvena Sango laukinės gamtos rezervate (Sango Wildlife Conservancy) rytiniame Zimbabvėje ir tyrinėja hienų gyvenimą.

Kiki daug kartų prašė tėvo Kim, kad parodytu savo plėšrūnus iš arti, tačiau, jis ilgą laiką atsisakydavo, nes bijojo, kad jie užpuls vaiką. Tačiau po daug įtikinėjimų, prašymų vyras nusprendė, kad leis dukrai iš arčiau susipažinti su hienomis.

Iš pradžių plėšrūnai atsargiai prieidavo prie Kiki, ją uostė, tačiau netrukus suprato, kad ji nėra pavojinga ir pradėjo su ja žaisti. Mergaitei iškart patiko hienos, nes jos atrodė, kaip jos mėgstamiausias pliušinis žaislas. Kiki tėvas teigė, kad mergaitė plėšrūnus suvokia, kaip augintinius: ji mėgsta bėgioti ir žaisti su jais. „Hienos jai yra tarsi šuniukai. Jie labai prisirišo prie Kiki ir iš tikrųjų ją įsimylėjo“, - prisipažino Kim.

Mokslininkas nusiminęs, kad filmuose ir animaciniuose filmuose hienos visada rodomos piktos ir agresyvios, jis tikisi, kad sugebės pakeisti žmonių suvokimą apie šiuos plėšrūnus. „Hienos yra labai protingi gyvūnai. Be to, jie yra puikūs medžiotojai ir rūpestingi tėvai savo augintiniams“, - sakė jis.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.06.2020 laikas 21:30 Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 19:51 Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 18:46 Nepatogūs klausimai apie kriptozoologiją. Vieno tyrėjo atviravimai
Garsus amerikiečių ufologas ir paranormalių reiškinių tyrinėtojas Nikas Redfernas neseniai išsakė nuomonę apie tokią mokslo kryptį kaip kriptozoologiją.

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 14:07 Kol vaistai ir vakcina nuo koronaviruso neatrasti, rekomenduoja rūpintis imunine sistema
Sveikatos priežiūros specialistų teigimu, šiuo metu, kol dar neturime nei vaistų, nei vakcinos nuo koronaviruso, ypatingai svarbu kuo labiau sumažinti riziką užsikrėsti kvėpavimo takų virusais ir palaikyti imuninę sistemą. Nors dar nėra jokių mokslinių tyrimų, tvirtai įrodančių, koks gyvenimo būdas ...

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 13:53 Maistas Pagal Figūros Tipą

Vienos moterys valgo viską ir lieka lieknos, kitos, deja, skaičiuoja kąsnius, kad tik nesustambėtų, o atsikratyti nereikalingų kilogramų sunkiai pavyksta. Pagal kaulų struktūrą, medžiagų apykaitą, hormonų veiklą skiriami 3 figūros tipai – endomorfinis (apkūni), mezomorfinis (atletiška), ekt...

Skaityti daugiau

02.06.2020 laikas 21:57 Stidas Bonetas. Piratas, nežinojęs stiebų pavadinimų
Tai buvo gerbiamas, patrauklus ir išsilavinęs jaunas žmogus. 25 metų dvarininkas į Barbadosą atvyko iš Anglijos ir tarnavo kolonijinės milicijos majoru. Žodis “milicija”, ko gero, gali klaidinti. Paprasčiau tariant, Stidas Bonetas vadovavo vietinei šauktinei kariuomenei....

Skaityti daugiau