Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 10

Elektrinasi plaukai? Keli patarimai, kaip spręsti šią problemą

(Paranormal) Įsielektrinę plaukai neatrodo gražiai, sveikai, yra nepaklusnūs ir daugelį erzina. Daugiausia plaukai elektrinasi, kuomet lauke atšąla oras, o patalpos būna šildomos ir jose išsausėja oras. Taigi, ką galite padaryti, kad atsikratytumėte erzinančios bėdos – į visas puses netvarkingai styrančių plaukų?

Kodėl plaukai elektrinasi?

Kaip ir visas žmogaus kūnas, plaukai ir netgi rūbai, taip pat gali kaupti elektrinius krūvius. Pavyzdžiui, jei dėvite skrybėlę, ant skrybėlės gali kauptis elektronai. Ją nuėmus, plaukai gali sureaguoti į skrybėlėje esančius neigiamus elektronus ir pasidaryti teigiamai įkrauti. Dėl to, nusiėmus galvos apdangalą, kartais plaukai pakyla, nes jie veikia kaip magnetas – priešingi krūviai traukia vienas kitą.

Būdai, kaip įveikti plaukų elektrinimąsi

Norint įveikti besielektrinančių plaukų problemą, užtenka pasitelkti paprastas, visiems prieinamas priemones:

Švelniai patrinkite visus plaukus popierinio rankšluosčio skiautele. Taip pat, prieš eidami miegoti, galite popieriniu rankšluosčiu perbraukti per pagalvę, kad nuimtumėte elektros krūvį – tai padės ryte atsikelti tvarkingais plaukais.

Naudokite plaukų laką arba lengvą nenuplaunamą kondicionierių: ypač efektyvus yra kondicionierius su argano aliejumi, nes jis sušvelnina plaukus ir pašalina elektrinimąsi.

Išsielektrinusias sruogas patepkite drėkinamuoju veido kremu. Drėkinamasis kremas gali padėti pridėti plaukams teigiamų krūvių, taip pat sumažinti lūžimų tikimybę.

Užlašinkite šiek tiek vandens ant pirštų galiukų ir jais perbraukite plaukus.

Sudrėkinkite šukas vandeniu, prieš šukuojant plaukus.

Naudokite itin drėkinančius plaukų kondicionierius, nes išsausėję plaukai labiau linkę elektrintis.

Naudokite metalines šukas. Šio tipo šukos praleidžia elektrą, o tai padeda pašalinti elektrines daleles nuo plaukų ir šukų. Plastikinės šukos, priešingai, gali padidinti plaukų įsielektrinimo tikimybę.

Rinkitės natūralių pluoštų galvos apdangalus. Pasirinkite skrybėles, galvos juostas ir šalikus, pagamintus iš medvilnės, šilko ar vilnos. Stenkitės vengti nailono ir poliesterio, kurie dažniausiai sukelia plaukų elektrinimąsi.

Šaltinis: sveikata.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.03.2021 laikas 14:46 Ryte organizmą žvalina ne tik kava
Neretai sakoma: „Ryte eime gerti kavos, bet ne todėl, kad noriu, o todėl, kad reikia...“. Be abejo, tai ironiškas, tačiau kartais labai arti teisybės esantis posakis. Daugelis žmonių taip ir gyvena; rytais geria tik kavos, nežinodami, kad yra ir kitų, labai naudingų bei organizmą žvalinančių gėrimų....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 13:26 Produktai, Kurie Padeda Iš Organizmo Pašalinti Skysčių Perteklių
Jei organizme kaupiasi skysčiai, teks vartoti šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų ar preparatų. Tačiau, iš organizmo šalinant skysčių perteklių, naudinga iš pradžių pabandyti natūralias priemones.

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 21:35 Ar Nibiru jau atvyko?

2020 m. gruodžio mėn. mes savo skaitytojams pasakojome apie keistą reiškinį, nufilmuotą Kinijoje - objektą, panašų į apvalų debesį su neryškiais kraštais

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 20:41 „Pfizer“ direktorius neleidžiamas į Izraelį dėl ... skiepo neturėjimo

„Pfizer“ generalinis direktorius Albert Bourla atšaukė numatomą vizitą į Izraelį po to, kai paaiškėjo, kad jis nėra paskiepytas nuo koronaviruso, penktadienį pranešė N12

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 17:25 Liaudiški metodai, kaip gydyti išnirimus, hepatitą, dermatitą

Siūlome keletą liaudiškų metodų, kaip gydyti išnirimus, hepatitą, dermatitą. Jei pajutote stiprų, staigų skausmą sąnariuose, kuris sustiprėja judant, jei judesiai riboti arba visai negalite judėti, vadinasi, jus vargina išnirimas. Esant šiai problemai, ligonis dažnai neleidžia net prisiliesti pri...

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 16:36 Keptuvėje kepti ešeriai su lenkišku padažu iš kiaušinių

Ešerių gavau iš savo labai gerai pažįstamo žvejo ir ačiū jam už tai. Tada pradėjau galvoti, kad noriu pagaminti kažką visiškai naujo. Ir suradau vieną nuostabų padažą viename lenkiškame portale. Rezultatas gavosi puikus, tad dalinuosi ir su Jumis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau