Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 11

Gaisrų priežastis JAV – ginklas iš kosmoso nukreipęs energiją?

Dabar, netikėtai visame pasaulyje pradėjo kilti gaisrai ir netik JAV, Rusijoje, taip pat ir kitos šalys kovoje su gaisrais. Oficialiai jų atsiradimo priežastys dažniausiai priskiriamos „perkūnijoms“, bet ar tai yra iš tikrųjų?

Radaras Live Stream užfiksavo energetinio ginklo poveikį, kuris buvo nukreiptas į Kaliforniją ir Oregono valstiją.

2020 m. rugsėjo 8 d. palydovo duomenys aiškiai parodo paslaptingą spindulį iš kosmoso (iš orbitos?), kuris Kalifornijoje uždega gaisrus ir juda Oregono kryptimi, o pakeliui įvyksta gaisrai.

Po dienos, rugsėjo 9 d. kitoje vietoje buvo pastebėtas dar vienas spindulys, atkeliavęs iš kosmoso, o jo smūgio vietoje Oregone kyla galingas gaistas.

Spindulys pirmiausia pasirodo į vakarus nuo Kalifornijos, o tada spindulys staiga išsijungia, įrodydamas, kad tai ne ugnis. Įdomu tai, kad tie, kurie valdo šį palydovą, žino faktą, kad šis energijos spindulys yra naudojamas. Jie nusprendė cenzūruoti ir slėpti spindulį uždėdami juodą juostą virš spindulio, tikėdamiesi, kad ji „išnyks“, tačiau žmonės, kurie vykdė spindulio retušavimą pasirinko netinkamą juodą atspalvį. Jie pasirinko gryną juodą spalvą, tačiau tiesioginis palydovo vaizdas yra labiau pilkai juodas, o dabar virš spindulio galite pamatyti juodą retušavimo juostą, tačiau pats spindulys lieka matomas, jei padidinsite kontrastą ir sureguliuosite spalvų balansą.

Gaisrai, anomalija, gamta, stichinės nelaimės, kataklizmai, Nepaaiškin

Užuot slėpę, kaip jie tikėjosi, spindulys dabar dar labiau išsiskiria. Tai yra blogiausia, ką buvo galima padaryti. Jie tiesiog buvo sugauti keičiant duomenis.

Kitas būdas pažvelgti į tai – jei tai įvyko klaida, ar gedimas, kodėl buvo bandoma nuslėpti, o ne viešai spaudoje pranešti, kad tai kažkoks įvykęs gedimas?

Kai kažkas bando uždegti spindulį... tai dar didesnė tikimybė, kad kažkas naudoja energetinį ginklą.

Įdomiausias klausimas, kas jį naudoja?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau