Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 21

George'as Sorosas: ‘Aš sunaikinsiu Trumpą, jei tai bus paskutinis dalykas, kurį padarysiu’

Aš sunaikinsiu Trumpą, jei tai bus paskutinis dalykas, kurį padarysiu

Globalistas milijardierius George'as Sorosas (George Soros) pažadėjo sunaikinti D. Trumpą, jei tai bus paskutinis dalykas, kurį jis kada nors padarys.

D. Trumpui, kuris jau yra daugelio politiškai motyvuotų raganų medžioklių centre, gresia "baudžiamasis kaltinimas", susijęs su 2016 m. Stormy Daniels tariamai sumokėtu susitarimu dėl informacijos neatskleidimo.

Nuo 2016 m. D. Trumpas atkakliai neigia įtarimus, kad jį ir pornografijos pramonės sekso darbuotoją siejo intymūs santykiai.

Apie tai praneša Caldronpool.com: Laikomas itin svarbiu liudytoju - nusikaltėlis ir nusivylęs advokatas, tapęs Trumpo nekentėju - Michaelas Cohenas (Michael Cohen) yra vienas iš septynių liudytojų, kurie, kaip praneša NYT, Manhatano apygardos prokurorui pateikė "beveik tikėtiną" baudžiamąjį kaltinimą buvusiam prezidentui.

NYT straipsnyje priduriama: "Jei M. Braggas galiausiai nuspręs prašyti didžiųjų prisiekusiųjų balsuoti už kaltinimų pareiškimą D. Trumpui, byla gali priklausyti nuo M. Coheno parodymų."

Atrodo, kad taip yra nepaisant šmeižikiškų teiginių, pateiktų 2020 m., kai Michaelas Cohenas pareiškė, kad D. Trumpas yra rasistas ir seksualinis grobuonis.

Reaguodamas į atnaujintą bylą prieš jį, D. Trumpas apkaltino Manhatano prokurorą demokratą Alviną L. Bragą, kad šis vykdo raganų medžioklę.

Baudžiamoji byla susijusi su tariamu mokėjimu, "pažeidžiančiu rinkimų kampanijos finansavimo įstatymus. Iš dalies dėl sumos ir dėl to, kaip apie ją buvo pranešta", - aiškino "The Hill".

Prieš kameras grįžęs sąmokslininkas Koenas, kuris prisipažino, kad atliko 130 000 JAV dolerių mokėjimą Stormy Daniels (Stormy Daniels), teigia, kad mokėjimas buvo atliktas D. Trumpo vardu mainais už jos tylėjimą.

D. Trumpas 2018 m. balandį buvo sakęs, kad nieko nežinojo ir jam nebuvo žinomos "sandorio" detalės.

Po mėnesio nesibaigiančių spekuliacijų, kaltinimų ir apklausų D. Trumpas tviteryje parašė, kad Cohenui - tuo metu mėnesinį honorarą gavusiam advokatui, kuris neturėjo nieko bendra su 2016 m. rinkimų kampanija ar rinkimų kampanijos lėšomis - buvo atlyginta už NDA (neatskleidimo susitarimą).

Atrodo, kad buvo geriau informuotas apie NDA detales, D. Trumpas pavaizdavo NDA kaip "nutraukti ir nutraukti" arbitražą, rašydamas: "Šiuo atveju [NDA] yra visiškai galiojanti ir įsigaliojusi, ir bus naudojama arbitraže dėl žalos atlyginimo prieš ponią Clifford (Daniels). Susitarimas buvo panaudotas siekiant sustabdyti melagingus ir šantažuotus jos kaltinimus dėl romano".

Ir tai "nepaisant to, kad [ji] jau buvo pasirašiusi išsamų laišką, kuriame prisipažino, kad jokio romano nebuvo", teigė D. Trumpas.

Cohenas, regis, norėdamas maudytis sugrįžęs į dėmesio centrą, neigė esąs asmeninės vendetos prieš buvusį prezidentą dalyvis, ir kartu teigė, kad "čia kalbama apie tai, kad Donaldas Trumpas turi atsakyti už savo nešvarius darbus".

Komentarai ir teisinga demokratų prokuroro prognozuojamo kaltinimo D. Trumpui kritika buvo stipri ir greita.

Buvusi D. Trumpo administracijos patarėja teisės klausimais Jenna Ellis parašė: "Tikslas - ne politinis nuopuolis. Jie žino, kad jis nesiruošia pasitraukti iš lenktynių, to nereikalauja ir konstitucija. Tikslas neleisti jam surinkti pakankamai pinigų rimtai kampanijai".

Konservatyvus komentatorius Dineshas D'Souza (Dinesh D’Souza) teigė: "Opozicinės partijos lyderio suėmimas yra socialistinių ir trečiojo pasaulio despotiškų režimų firminis žingsnis. Be to, tai visada daroma "kovos su korupcija" ir "teisinės valstybės" vardu".

Respublikonas Tedas Cruzas (Ted Cruz) pastebėjo: "Trumpo kaltinamasis aktas yra šiukšlė".

Elonas Muskas (Elon Musk) (nusivylęs Bideno rinkėjas) teigė, kad D. Trumpo apkaltą suplanavo ir finansavo Džordžas Sorosas.

Kalbėdamas apie Soroso ištiestą ranką kišantis į užkulisinius politinius ir kultūrinius karalius, Muskas tvirtino: "Sorosas sugalvojo gudrią arbitražo galimybę: Daugybė mažų politinių varžybų, pavyzdžiui, prokurorų ir teisėjų, turi daug didesnį poveikį vienam išleistam doleriui nei didžiosios lenktynės, todėl daug lengviau paveikti rezultatus."

Kalbėdamas apie nekenčiamą Trumpo puikybę, Muskas prognozavo: Jei Trumpas bus surakintas antrankiais, suimtas, o paskui išstatytas prieš kameras, "Trumpas bus perrinktas triuškinančia pergale".

Pareiškęs, kad kaltinamasis aktas yra "skandalingas piktnaudžiavimas valdžia", Atstovų Rūmų pirmininkas respublikonas Kevinas McCarthy (Kevin McCarthy) paragino neorganizuoti jokių protestų Trumpo suėmimo atveju.

K. McCarthy atkirto Manhatano apygardos prokurorui, primindamas Alvinui Braggui (Alvin Bragg) jo finansinius ryšius su Geroge Sorosu ir tai, kad jis nėra įsipareigojęs kovoti su tikrais nusikaltimais.

Braggas yra "radikalus prokuroras, kuris leidžia smurtiniams nusikaltėliams vaikščioti, nes siekia politinio keršto prezidentui D. Trumpui", - priekaištavo A. McCarthy.

Respublikonė Marjorie Taylor Greene (Marjorie Taylor Greene), abejodama dėl Braggo kaltinimų D. Trumpui laiko, sakė: "Žinoma, kai tik mūsų Priežiūros komitetas pateikia REALIŲ ĮRODYMŲ, kad visa Bidenų šeima gaudavo pinigus iš KINIJOS už įtaką ir paslaugas iš Džo Bideno, šie komunistų banditai nusprendžia suimti D. Trumpą."

Demokratai buvo Češyro katės.

Ir "Aš save identifikuoju kaip indėnę" Elizabeth Warren, ir "Mirtis Amerikai, demokratai yra aukščiau įstatymo" Nancy Pelosi pareiškė: "Niekas nėra aukščiau įstatymo, net buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas".

Prognozuojamas kaltinimas D. Trumpui seka po 2022 m. rugsėjo mėn. remiamos J. Bideno propagandinės kampanijos "Trumpas yra teroristas".

Braggo galimas buvusio prezidento suėmimas politiškai rimuojasi ir su FTB 2022 m. rugpjūčio mėn. rengiamu reidu Trumpo namuose Mar-A-Lago Floridoje.

Pažymėtina, kad Stormy Daniels (tikrasis vardas Stephanie Clifford) 2018 m. pralaimėjo ieškinį dėl šmeižto, pateiktą D. Trumpui 2022 m.

"Aktorė" buvo priversta sumokėti buvusiam prezidentui 300 000 JAV dolerių teisinių išlaidų.

Tuo metu D. Trumpas dukart gynėsi, sakydamas: "Kaip jau daug kartų per daugelį metų esu pareiškęs, niekada neturėjau romano su Stormy Daniels ir niekada to nenorėjau".

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau