Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 13

Geriausi Būdai Išvalyti Langus Be Chemijos

Actas – tikras gamtos stebuklas. Jis visiškai nėra toksiškas ir turi antibakterinių savybių, o taip pat yra naudingas tiems paviršiams, su kuriais kontaktuoja.

Actas saugiai naikina mikrobus ir yra daug pigesnis, nei kitos valymo priemonės. Rūgštinga acto sudėtis veikia greitai ir suardo plėvelę, kuri dažnai susiformuoja ant stiklinių paviršių. Kai langus plaunate priemone, kurios sudėtyje yra acto, rezultatai beveik visada bus puikūs – neliks dėmių ir valymo žymių, rašoma greatdayimprovements.com.

Acto pagrindo langų ploviklio receptai

Martha Stuart  įtraukė išsamias instrukcijas, kaip pasigaminti langų ploviklio. Toliau pateikiame keletą jos patarimų bei acto pagrindo langų ploviklio receptą.

Vieną dalį karšto vandens sumaišykite su viena dalimi distiliuoto acto. Valymui kempine: Sudrėkinkite langą plovikliu, tuomet nuvalykite.

Valymui langų nubrauktuvu: Visų pirma būtinai nubrauktuvą sudrėkinkite ir tada valykite iš viršaus į apačią, po kiekvieno nubraukimo nušluostydami nubrauktuvo kraštą.

Valykite tik tuomet, kai į langus nešviečia tiesioginiai saulės spinduliai. Kad nepakenktumėte langų rėmams, juos tuoj pat nuskalaukite ir nudžiovinkite.

„Green Living“ iš „National Geographic“ rekomenduoja šį paprastą receptą bei duoda keletą patarimų, kaip valyti langus:

Buteliuke su purkštuku sumaišykite 50% distiliuotą actą (baltą) su 50% vandens iš krano. Jei langai labai nešvarūs, pirma juos nuplaukite vandeniu su muilu, ir tik tuomet purkškite acto mišinį. Kai kurios dėmės vis tiek nenusivalo? Pabandykite gerai pašveisti neskiestame acte pamirkyta kempine.

Vis tiek liko valymo žymių? Nekaltinkite acto. Žymes palieka komercinių langų ploviklių paliekamos apnašos. Ką daryti? Skaitykite toliau:

Pirmasis plovimas actu

  • 2 puodeliai vandens;
  • 1/4 puodelio balto acto;
  • 1/2 šaukšto indų ploviklio.

Sumaišykite šiuos ingredientus buteliuke su purkštuku, tuomet purkškite ant langų ir valykite.

Amžino veikimo acto pagrindo ploviklis

  • 1 puodelis vandens;
  • 1 puodelis balto acto.

Sumaišykite šiuos ingredientus buteliuke su purkštuku, tuomet purkškite ant langų ir valykite. Tai tinka įprastiems langams.

Acto pagrindo ploviklis labai nešvariems langams

  • 1 puodelis stipraus balto acto.

Pašildykite actą ir naudokite jį tiesiai ant lango stiklo.

Publikuoja TV3.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau