Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 18

Gydomės namuose Hemorojų. Nuo ko pradėti?

Hemorojumi serga ne mažiau 12 % suaugusių planetos gyventojų. Susirgimo ignoravimas arba netinkamas jo gydymas gali turėti rimtų pasekmių, pavyzdžiui, dideli kraujavimai iš hemorojinių mazgų, audinių nekrozė su iš to išplaukiančiu pūlingu paraproktitu ir t.t. Todėl nereikėtų šios problemos palikti be dėmesio.

Kas tas hemorojus?

Hemorojiniai mazgai yra kiekvieno žmogaus organizme. Juos sukūrė gamta. Tai analinio kanalo gleivinės raukšlės. Ramybės būsenoje hemorojiniai mazgai perdengia analinį žarnyno kanalą. Defekacijos metu kauburėliai turi išsilyginti taip, kad netrukdytų judėti ekskrementams.

Esant sutrikimams, hemorojiniai mazgai nuslenka žemyn kartu su gleivine, kartu sutrinka aprūpinimas krauju. Dėl to mazgai padidėja ir išlenda į paviršių.

Susirgimo stadijos

I stadija: hemorojinių mazgų padidėja, kraujuoja.

II stadija: hemorojiniai mazgai iškrenta defekacijos metu, bet atsitaiso savarankiškai.

III stadija: hemorojiniai mazgai iškrenta defekacijos metu ir atitaisomi tik rankomis.

IV stadija: hemorojiniai mazgai iškrenta ir nebeatitaisomi. Stebima ryški hemorojinių mazgų trombozė, kurią lydi stiprus skausmas.

Kiekvienoje stadijoje galimi kraujavimai.

Susirgimo požymiai

Kraujas per defekaciją unitaze, ant tualetinio popieriaus ar drabužių. Niežėjimas išangės srityje, išskyros iš išangės. Hemorojinių mazgų iškritimas.

Kompresai, vonelės, pavilgai

30 g šviežių tūbių lapų išvirti stiklinėje pieno. Dėti šuteklius ant analinės srities. Nuoviras pasižymi nuskausminamuoju poveikiu.

Sumaišyti 50 g ąžuolų žievės, 30 g ramunėlių žiedų, 20 g šalavijų lapų, 30 g kaštonų vaisių. 3 valgomuosius šaukštus mišinio užpilti 1 I verdančio vandens, laikyti 6 valandas, kad nusistovėtų. Naudoti vonioms ir šutekliams (dėti ant analinės srities), sergant hemorojumi.

Sumaišyti 20 g kaštonų sėklų, 30 g ramunėlių žiedų, 20 g šalavijų lapų, 50 g ąžuolų žievės. Užpilti 1 I verdančio vandens, palaikyti, kad nusistovėtų Naudoti vonelėms ir kompresams.

Sumaišyti 50 g ąžuolų žievės, 20 g dirvinių asiūklių, 20 g valerijonų šaknų. Mišinį užpilti 1 I vandens, palaikyti, kad nusistovėtų. Daryti pavilgus.

400 g šviežios karčiųjų rūgčių užpilti 2 litrais vandens, pavirti 15 minučių, palaikyti 20 minučių, kad nusistovėtų, nukošti. Į nuovirą įpilti 2 stiklines labai karšto pieno, kuriame virė 400 g balto batono, supjaustyto smulkiais gabalėliais. Viską supilti į dubenį ir atsisėsti į jį, kai būna hemorojiniai mazgai. Vonios trukmė - 15 minučių. Vonią daryti išsituštinus.

Analinę angą patepti ricinų aliejumi. Suminkština gleivinę, padeda pagyti.

Vartoti į vidų

30 g kraujažolių žolės užpilti 1 I verdančio vandens, pavirti 10 minučių, atvėsinti. Gerti po stiklinę 3 kartus per dieną, kai yra kraujavimų.

Sumaišyti 20 g senos lapų, 20 g šaltekšnių žievės, 20 g saldymedžių šaknų, 20 g blakinių kalendrų vaisių. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline verdančio vandens, palaikyti, kol atvės. Gerti po 1/2 stiklinės prieš naktį.

Lygiomis dalimis sumaišyti morkų, špinatų, ropių ir paprastųjų rėžiukų sultis. Vartoti iki 1 I per dieną. Mišinys padeda gydyti hemorojinius gumbus.

Nuo kraujuojančio hemorojaus: 2 arbatinius šaukštelius obuolių acto išmaišyti stiklinėje vandens. Vartoti kasdien 2-3 kartus per dieną.

Klizmos

Jei dėl hemorojaus užkietėjo viduriai, paruošti tokį nuovirą: sumaišyti 30 g ąžuolų žievės, 30 g linų sėmenų, 40 g vaistinių ramunėlių žiedų. 2 valgomuosius šaukštus mišinio užpilti 1/2 litro vandens, palaikyti 6 valandas, kad nusistovėtų, užvirinti. Klizmoms naudoti po stiklinę nuoviro. Pagal poreikį kartoti ne daugiau kaip 3 kartus su 5 minučių intervalu.

Hemorojus dažnai paūmėja po stipraus viduriavimo. Tada reikia paruošti klizmą iš karšto kiečių ir bevainikių ramunių antpilo. Vienai klizmai paimti po 1 arbatinį šaukštelį kiečių ir ramunėlių. Mišinį užpilti 150 ml verdančio vandens, palaikyti 20 minučių, kad nusistovėtų, nukošti. Klizmos temperatūra - 37,5oC.

Tokia klizma greitai malšina varginančius skausmus išangėje, o reguliarios klizmos gydo net užleistą hemorojų.

Linų sėmenų antpilas: 1 valgomąjį šaukštą sėmenų užpilti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 2-3 valandas, kad nusistovėtų. 1 klizmai naudoti 100 ml pašildyto mišinio. Jei yra stiprus sudirginimas, daryti dažnas klizmutes po 20-30 ml.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.11.2020 laikas 20:53 Faktų tikrintojai paneigė, kad Džordžas Sorosas areštuotas?!
Socialiniuose tinkluose pasirodė gandai, kad FTB agentai areštavo Džordžą Sorosą ir šiuo metu jis laikomas federalinėje areštinėje Filadelfijoje. Pagal neseniai išspausdintą kaltinamąjį aktą Pensilvanijos vakarinėje apygardoje, Sorosas buvo apkaltintas daugeliu sunkių su rinkimais susijusių JAV nusi...

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 17:55 5 priežastys negerti kavos
Su kava reikia būti atsargiems tiems žmonėms, kurie serga hipertonine liga - kava stipriai padidina kraujospūdį. Italų mokslininkai nustatė, kad žmonėms su padidėjusiu kraujo spaudimu nuo kavos gali išsivystyti hipertoninė liga....

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 15:30 Ką turime žinoti: užkalbėjimai, maldos ir afirmacijos
Mes žinome posakį“ KAIP DANGUJE, TAIP IR ŽEMĖJE“ Kitaip tariant, kaip mintyse, taip ir realybėje. To, ką jau esame gavę iš savo tėvų ir protėvių, neturi užtekti gyvenime. Savo gyvenimą mes turime kurti patys – tam yra duota laisva valia. Laimingas tas, kuris jaučia harmoniją su savimi ir kitais žmon...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 22:45 Bulvių Sunkos Gydomosios Savybes

Iš visų bulvių sudedamųjų dalių pati naudingiausia yra sunka. Ji ypač reikalinga tiems, kas negali išnaikinti pigmentines dėmes ant veido ar kūno, o taip pat kenčiantiems nuo skrandžio ir žarnyno susirgimų. Sunka naudinga ir nuo gūžio, nervų sistemos sutrikimų (netgi pagerina miegą), skrandžio op...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 21:49 Britų ekstrasensas išgąsdino Angliją 2021 metais

Kaip jau minėjome ankščiau, kažkurioje didelėje ir ramioje šalyje netrukus degs daugybė miestų - visą rugsėjį, spalį ir lapkritį nemaža dalis Lenkijos ištinka tam tikra panika, kurią sutrikdo garsiojo ekstrasenso Krzysztofo Jakowskio prognozės. Štai jo vaizdo įrašas, kuriame jis pranašauja, kad r...

Skaityti daugiau

22.11.2020 laikas 19:38 JAV strateginiai bombonešiai pradėjo vykti į Vidurinius Rytus. Ar kažkas ruošiama?

Pirmą kartą nuo 2020 metų pradžios JAV pasiuntė savo oro karines pajėgas į Vidurinius Rytus - į šį regioną buvo dislokuoti bombonešiai B-52H. Naujienos padarė pasaulį įtemptą: ar kas nors ruošiama?

Skaityti daugiau