Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2021 » Balandžio » 21

Kaip škotų hakeris įsilaužė į Pentagono failus ir juose rado informacijos apie nežemišką laivyną.

Kaip škotų hakeris įsilaužė į Pentagono failus ir juose rado informacijos apie nežemišką laivyną. Hakeris rado informacijos apie Žemės kosminį laivyną

Prieš dvidešimt metų tai, kas įvyko JAV, buvo didžiausias karinių kompiuterių įsilaužimas istorijoje. Tai padarė kuklus hakeris-autistas iš Škotijos. Ir ne iš blogos valios ir ne dėl pinigų, jis tiesiog ieškojo informacijos apie NSO ir ateivius.

hakeris, nasa, įsilaužimas, konspirologija, Pentagonas, Ateiviai

2000 m. pradžioje škotų įsilaužėliui Gary McKinnon taip nusibodo, kad vyriausybė neskelbė ir slepią informaciją apie NSO ir nemokamą energiją, kad jis nusprendė nulaužti NASA ir Pentagoną. Neįmanoma įsivaizduoti, kaip kas nors galėjo įsilaužti į saugiausius JAV Pentagono serverius, kuriuos naudoja kariškiai ir NASA, tačiau McKinnonui tai pavyko. Jo smalsumas dėl NSO ir ateivių egzistavimo atnešė reikiamą informaciją ne tik jam, bet ir puikių žinių visiems konspirologams ir ufologams. McKinnonas teigė, kad visų pirma jis rado šiuos įrodymus: 

1. Informacija apie slapto kosminio laivyno sukūrimą ir neišsenkantį energijos šaltinį šiems slaptiems erdvėlaiviams.

2. Jis sakė matęs tikras NSO nuotraukas kompiuterinėse bylose Johnsono kosmoso centro pastate. Jis netgi nufotografavo vieną iš cigaro formos NSO, kompiuterio ekrane, tarp kosmoso ir Žemės atmosferos. Deja, vėliau jis buvo pašalintas iš jo kompiuterio.

3. Faktai, kad valdžios institucijos naudojo nuotraukų redaktorius, kad pašalintų NSO, kurie netyčia pasirodydavo ant tam tikrų svarbių nuotraukų.

Po to, kai informacija apie šį įsilaužimą tapo žinoma JAV valdžios institucijoms, jie daugiau nei 10 metų reikalavo išduoti McKinnoną iš Jungtinės Karalystės į JAV, kad jis būtų teisiamas ir pasodintas į kalėjimą. Jungtinės Valstijos apkaltino McKinnoną didžiausiu karinių kompiuterių pažeidimais istorijoje.

Tačiau jau tada buvo aišku, kad jei taip atsitiktų, McKinnonas teisme galėtų per daug pasakyti apie tai, ko JAV valdžios institucijos nenorėtų atskleisti net ir uždaro proceso metu. Tai gali būti tikra katastrofa Pentagonui, taip pat visai karinei ir kosminei veiklai.

Tačiau kai McKinnono istorija tapo vieša, jis turėjo didelę palaikymo grupę, kuri priešinosi jo ekstradicijai ir pradėjo rinkti pinigus už teisines išlaidas.

hakeris, nasa, įsilaužimas, konspirologija, Pentagonas, Ateiviai

Todėl 2012 metais Didžiosios Britanijos vyriausybė paprasčiausiai atmetė prašymą dėl jo ekstradicijos ir visos bylos prieš jį JAV buvo nutrauktos. Tai įvyko po to, kai JK McKinnon buvo paskelbtas bepročiu. Oficialiai McKinnon kenčia tik nuo Aspergerio - labai funkcionalios autizmo formos.

Tarp sensacingos informacijos, kurią McKinnonas atrado Pentagono bylose, buvo informacija apie „nežemiškus pareigūnus“, „kontaktus tarp laivynų“ ir slaptą programą, vadinamą "Saulės sargai" (Solar Warden). Akivaizdu, kad JAV kariuomenė kosmose turėjo slaptą batalioną, kurią naudojo Jungtinių Valstijų karinio jūrų tinklo ir kosminių operacijų vadovybė (NNSOC). Šioje programoje dalyvavo apie 300 karių.

Buvo pranešta, kad jis vienoje iš aplankų rado net du konkrečius šios programos laivų pavadinimus: „USSS LeMay“ ir „USSS Hillenkoetter“. Įdomu tai, kad JAV karinio jūrų laivyno laivų pavadinimuose paprastai yra tik du „S“, tačiau McKinnon Pentagono bylose aiškiai matė tris „S“. Buvo manoma, kad trečioji raidė „S“ reiškia žodį „kosmosas“ (Space), tai yra, mes kalbame apie JAV kosminį laivyną.

"Taip pat radau pareigūnų sąrašą, skyriuje " Žemėje nedirbantys pareigūnai ". Tai nereiškia, kad tai yra ateivių sąrašas, bet tai faktas, kad jie nedirba mūsų planetoje. Jie aptarnavo laivyną, kuris nebuvo sudarytas iš JAV karinio jūrų laivyno laivų, o iš kosminių laivų, esančių toli nuo mūsų planetos “, - sakė McKinnon.

Įdomu tai, kad 2010 m. ufologas Darrenas Perksas tiesiogiai kreipėsi į JAV gynybos departamentą su prašymu atskleisti informaciją apie slaptą programą, vadinamą „Solar Warden“, ir jam netikėtai buvo atsakyta.

"Maždaug prieš valandą kalbėjau su NASA atstovu, kuris patvirtino, kad tai tikrai jų programa, tačiau ji buvo prezidento atšaukta. Jis taip pat man pasakė, kad tai nėra bendra programa su Gynybos departamentu. NASA atstovas pranešė man, kad turėčiau kreiptis pas Johnsono kosmoso centro vadybininką FOIA “, - sakė Perksas.

Jokios kitos papildomos informacijos apie šią bylą kol kas nepranešama, o tinkle iš viso beveik neįmanoma rasti naujos informacijos apie Gary McKinnon. Kas jam nutiko dabar, nežinoma, galbūt jis nuėjo į pogrindį. Paskutinį kartą jis buvo apklaustas Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje 2016 m., kur jis pripažino, kad Theresos May sprendimas atšaukti jo ekstradiciją JAV iš esmės išgelbėjo jo gyvybę.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.05.2019 laikas 14:19 Receptai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams

Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 18:14 Receptai Grikių košė su kepintomis morkomis

Gaminame. Grikių košė su kepintomis morkomis Grikius nuplauname. Puode užviriname 2 stiklines sultinio (arba vandens) ir suberiame grikių kruopas. Puodą uždengiame dangčiu ir kaitiname ant labai mažos ugnies apie 15-20 minučių,...

Skaityti daugiau

04.09.2020 laikas 12:58 Receptai Orkaitėje kepti vištų ketvirčiai su bulvėmis ir obuoliais

O jau skonis šios vištienos, iškeptos su bulvėmis ir obuoliais, kvapni ir labai minkšta. Nieko nelaukite ir eikite gaminti!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau