Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Balandžio » 21

Kaip škotų hakeris įsilaužė į Pentagono failus ir juose rado informacijos apie nežemišką laivyną.

Kaip škotų hakeris įsilaužė į Pentagono failus ir juose rado informacijos apie nežemišką laivyną. Hakeris rado informacijos apie Žemės kosminį laivyną

Prieš dvidešimt metų tai, kas įvyko JAV, buvo didžiausias karinių kompiuterių įsilaužimas istorijoje. Tai padarė kuklus hakeris-autistas iš Škotijos. Ir ne iš blogos valios ir ne dėl pinigų, jis tiesiog ieškojo informacijos apie NSO ir ateivius.

hakeris, nasa, įsilaužimas, konspirologija, Pentagonas, Ateiviai

2000 m. pradžioje škotų įsilaužėliui Gary McKinnon taip nusibodo, kad vyriausybė neskelbė ir slepią informaciją apie NSO ir nemokamą energiją, kad jis nusprendė nulaužti NASA ir Pentagoną. Neįmanoma įsivaizduoti, kaip kas nors galėjo įsilaužti į saugiausius JAV Pentagono serverius, kuriuos naudoja kariškiai ir NASA, tačiau McKinnonui tai pavyko. Jo smalsumas dėl NSO ir ateivių egzistavimo atnešė reikiamą informaciją ne tik jam, bet ir puikių žinių visiems konspirologams ir ufologams. McKinnonas teigė, kad visų pirma jis rado šiuos įrodymus: 

1. Informacija apie slapto kosminio laivyno sukūrimą ir neišsenkantį energijos šaltinį šiems slaptiems erdvėlaiviams.

2. Jis sakė matęs tikras NSO nuotraukas kompiuterinėse bylose Johnsono kosmoso centro pastate. Jis netgi nufotografavo vieną iš cigaro formos NSO, kompiuterio ekrane, tarp kosmoso ir Žemės atmosferos. Deja, vėliau jis buvo pašalintas iš jo kompiuterio.

3. Faktai, kad valdžios institucijos naudojo nuotraukų redaktorius, kad pašalintų NSO, kurie netyčia pasirodydavo ant tam tikrų svarbių nuotraukų.

Po to, kai informacija apie šį įsilaužimą tapo žinoma JAV valdžios institucijoms, jie daugiau nei 10 metų reikalavo išduoti McKinnoną iš Jungtinės Karalystės į JAV, kad jis būtų teisiamas ir pasodintas į kalėjimą. Jungtinės Valstijos apkaltino McKinnoną didžiausiu karinių kompiuterių pažeidimais istorijoje.

Tačiau jau tada buvo aišku, kad jei taip atsitiktų, McKinnonas teisme galėtų per daug pasakyti apie tai, ko JAV valdžios institucijos nenorėtų atskleisti net ir uždaro proceso metu. Tai gali būti tikra katastrofa Pentagonui, taip pat visai karinei ir kosminei veiklai.

Tačiau kai McKinnono istorija tapo vieša, jis turėjo didelę palaikymo grupę, kuri priešinosi jo ekstradicijai ir pradėjo rinkti pinigus už teisines išlaidas.

hakeris, nasa, įsilaužimas, konspirologija, Pentagonas, Ateiviai

Todėl 2012 metais Didžiosios Britanijos vyriausybė paprasčiausiai atmetė prašymą dėl jo ekstradicijos ir visos bylos prieš jį JAV buvo nutrauktos. Tai įvyko po to, kai JK McKinnon buvo paskelbtas bepročiu. Oficialiai McKinnon kenčia tik nuo Aspergerio - labai funkcionalios autizmo formos.

Tarp sensacingos informacijos, kurią McKinnonas atrado Pentagono bylose, buvo informacija apie „nežemiškus pareigūnus“, „kontaktus tarp laivynų“ ir slaptą programą, vadinamą "Saulės sargai" (Solar Warden). Akivaizdu, kad JAV kariuomenė kosmose turėjo slaptą batalioną, kurią naudojo Jungtinių Valstijų karinio jūrų tinklo ir kosminių operacijų vadovybė (NNSOC). Šioje programoje dalyvavo apie 300 karių.

Buvo pranešta, kad jis vienoje iš aplankų rado net du konkrečius šios programos laivų pavadinimus: „USSS LeMay“ ir „USSS Hillenkoetter“. Įdomu tai, kad JAV karinio jūrų laivyno laivų pavadinimuose paprastai yra tik du „S“, tačiau McKinnon Pentagono bylose aiškiai matė tris „S“. Buvo manoma, kad trečioji raidė „S“ reiškia žodį „kosmosas“ (Space), tai yra, mes kalbame apie JAV kosminį laivyną.

"Taip pat radau pareigūnų sąrašą, skyriuje " Žemėje nedirbantys pareigūnai ". Tai nereiškia, kad tai yra ateivių sąrašas, bet tai faktas, kad jie nedirba mūsų planetoje. Jie aptarnavo laivyną, kuris nebuvo sudarytas iš JAV karinio jūrų laivyno laivų, o iš kosminių laivų, esančių toli nuo mūsų planetos “, - sakė McKinnon.

Įdomu tai, kad 2010 m. ufologas Darrenas Perksas tiesiogiai kreipėsi į JAV gynybos departamentą su prašymu atskleisti informaciją apie slaptą programą, vadinamą „Solar Warden“, ir jam netikėtai buvo atsakyta.

"Maždaug prieš valandą kalbėjau su NASA atstovu, kuris patvirtino, kad tai tikrai jų programa, tačiau ji buvo prezidento atšaukta. Jis taip pat man pasakė, kad tai nėra bendra programa su Gynybos departamentu. NASA atstovas pranešė man, kad turėčiau kreiptis pas Johnsono kosmoso centro vadybininką FOIA “, - sakė Perksas.

Jokios kitos papildomos informacijos apie šią bylą kol kas nepranešama, o tinkle iš viso beveik neįmanoma rasti naujos informacijos apie Gary McKinnon. Kas jam nutiko dabar, nežinoma, galbūt jis nuėjo į pogrindį. Paskutinį kartą jis buvo apklaustas Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje 2016 m., kur jis pripažino, kad Theresos May sprendimas atšaukti jo ekstradiciją JAV iš esmės išgelbėjo jo gyvybę.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau