Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 11

Internete pasirodė „I Pet Goat III“. Ką jis pranašauja?

Praėjo aštuoneri metai nuo Kanados studijos „Heliophant“ sukurto animacinio filmo „Aš, naminis ožys II“ išleidimo, kurio metu konspirologai suko galvas ir smegenis bandydami interpretuoti paslėptą animacijos prasmę. Taigi, visų nuostabai, 2021 metų pradžioje tinkle pasirodė serialo tęsinys - animacinis filmas „Aš naminis ožys III“, kurį tarytum padarė Turkijos ir Azerbaidžano menininkai. Ir visi dabar pradėjo apie tai aiškinti su siaubinga jėga.

Tai, kas iškart patraukia dėmesį, yra gana prasta kompiuterinės grafikos kokybė, Holivude taip buvo padaroma dar 1990-aisiais ir nuo to laiko daug kas pasikeitė technologijos, grafikos, vizualizacijos ir kitų dalykų toje srityje. Nepaisant to, visų dėmesys dabar sutelktas į animacinį filmą, nes tai leidžia sužinoti musulmonų požiūrį į Apokalipsę. Be to, kas už to stovi ir slypi mes nežinome, o prasta grafikos kokybė gali būti tyčinė, kad būtų įmanoma įrašyti kai kurių nežinomų autorių animacinio filmo kūrybą, tačiau iš tikrųjų pasaulio užkulisiai kažkaip viską turėtų atlikti taip - tai yra apie vaizdo sekos scenarijų I Pet Goat III. Atsižvelgiant į šią galimybę, mūsų skaitytojams nepakenktų pažiūrėti animacinį filmą - o kas, jeigu?

Filmas prasideda surengta kova tarp JAV ir Rusijos prezidentų. Kova vyksta ant kiniško stiliaus pastato stogo, tai yra, dalyvaujant Kinijai, tačiau viską valdo illuminatų piramidė. Ir šią akimirką ateina korona:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

Toliau pateikiama pandemijos scena, kurioje daug simbolikos yra viename kadre:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

Pirmame plane guli negyvas, jau pajuodęs žmogus. Už mirusio vyro nugaros yra kapinės, tik kapinės su krikščionių antkapiais. Didžiulis švirkštas su užrašu 666 ir barkodu iš lavono išpumpuoja kažkokį skystį, kaip teigia vaizdo įrašo komentatoriai - iš šio „vandenėlio“ bus padaryta vakcina.

Priešais negyvą kūną šoka zombis, fone - Nibiru ir meteoritų debesis, krentantis į Žemę. Be to, į Eifelio bokštą pataikė raketa, kurią paleido NSO arba iš į NSO panašaus bombonešio. Tuo pat metu virš Antarktidos pakimba visiškai vienareikšmiška „skraidanti lėkštė“ ir piramidę valdo Illuminati:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

Fizinėje plotmėje viskas atrodo, taip, kad soste sėdi Antikristas, prieš kurį išsirikiavę kareiviai simbolizuoja jam pavaldžias valstybes:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

Tuo metu į Žemę ateina veikėjas, panašus į Mahdi. Jis Šv. Sofijos šventykloje randą paslėptą Sandoros skrynią, atidaro ją ir pateikia pasauliui originalias Toros, Korano ir evangelija nuo Barnabo versijas:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

Toliau Mahdi lanku nušauna Ameriką simbolizuojantį erelį ir nukerta aukso veršio galvą:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

Po to Žemėje nusistovi taika, valdoma iš Trečiosios šventyklos, virš kurios kabo labai keista vėliava:

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, Illuminate

Apskritai, animacinis filmas pasirodė labai paslaptingas, ir jei Heliofant pridėjo prie to filmuko ranką - konspirologai būtų išprotėję interpretuodami. Dabar pagrindinis klausymas susivedą į tai - kas už to slypi? Tai ar tai privatus Azerbaidžano pradininkų darbas ar koks nors labai rimtas pasaulinis projektas, užmaskuotas pionieriais? Nepaisant to, artimiausia ateitis viską parodys, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
avatar
0
2
Na, galimai, tas mūsų ir laukia... Bet, ką reiškia užrašas?
avatar
0
1
Šešiakampė žvaigždė yra sekso, tiksliau kamasutros simbolis.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 11:04 Ilgai orkaitėje keptas jautienos kumpis
Aš nerealiai mėgstu ruošti įvairiausius patiekalus orkaitėje ir niekada nenustosiu kartoti, kad tai vienas iš pačių lengviausių būdų pagaminti maistą. Juk ir patys žinote - tiesiog sudedate ingredientus į puodą, o visa kita tik laukimas, kol iškepa nuostabus patiekalas....

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 10:09 Keto blyneliai (iš migdolų ir kokosų miltų)
Paskutiniu metu stengiuosi kaip įmanoma valgyti mažiau baltų miltų. Juos stengiuosi pakeiti sveikesniais miltais, pvz. migdolų arba kokosų. Tokie keto mitybai tinkantys blynai yra būtent ir yra gaminami su šiais miltais....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau