Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Rugpjūčio » 5

Inkstų ligos ir liaudies medicina joms gydyti

"Labai norėčiau, kad savo laikraštyje plačiau parašytumėte apie inkstų ligas, - prašo skaitytojas Leonas Z. iš Marijampolės. - Taip pat apie vaistinguosius augalus toms ligoms gydyti".

Sutrikus druskų išsiskyrimui iš organizmo, gali prasidėti inkstų akmenligė. Akmenys inkstuose gali susidaryti dėl įvairių veiksnių: šlapimtakių infekcijos, skysčių trūkumo, netinkamos mitybos, paveldėtų polinkių. Cheminė akmenų sudėtis priklauso nuo jų atsiradimo priežasties, o tai svarbu parenkant gydymą ir profilaktines priemones. Kol kas medikamentais ištirpdyti galima tik uratinius (šlapimo rūgšties) akmenis. Kitos cheminės sudėties inkstų akmenys netirpsta. Yra liaudies priemonių, galinčių sustiprinti medikų paskirtą gydymą, padėti išvaryti akmenis iš inkstų arba ir neleisti jiems susidaryti.

Apsinuodijus nuodingaisiais grybais, smalkėmis, įvairiais chemikalais, stipriomis rūgštimis, po sunkaus sužeidimo (ypač kai netenkama daug kraujo arba apdega didelis kūno paviršius), po kriminalinio aborto, sunkiai sergant inkstų ligomis ir dėl kitų priežasčių staiga gali prasidėti ūminis inkstų nepakankamumas.

Inksto infarktas įvyksta, inksto arterijai arba venai užsikimšus kraujyje cirkuliuojančiomis dalelėmis. Kartais dėl uždegimo, traumos, aterosklerozės susidaro trombas. Kraujotaka gali sutrikti ir dėl ilgai trukusio kraujagyslių spazmo.

Inkstų tuberkuliozė. Daugiausia pasitaiko lėtinė inkstų tuberkuliozės forma. Specifinių šios ligos požymių paprastai nėra. Kartais vienas pirmųjų ligos simptomų būna maudžiantis inksto skausmas. Svarbu laiku nustatyti inkstų tuberkuliozę, nes nuo to priklauso gydymas ir prognozė.

Inkstų vėžys - inkstų piktybinis navikas. Dažniausiai inkstų vėžys esti vyresniems kaip 50 metų vyrams, ypač rūkantiems. Tikros šios ligos priežastys neišaiškintos, tačiau susirgti inkstų vėžiu įtakos turi paveldėtas polinkis.

Žinome, kad gamtoje yra visko, kad žmogus ir visa, kas gyva, galėtų ne tik gyventi, bet ir nesirgtų. Vienintelė žmogaus bėda - kad jis ne visada sugeba tuo pasinaudoti. Tai pasakytina ir apie gydomąsias žoleles. Vaistingieji augalai gydo beveik visas ligas. Svarbiausia - nepadaryti klaidos ir nesigydyti, kaip sakoma, "dėl viso pikto". Tai gali ne tik nepagydyti, bet net pakenkti. Taigi pirmiausia būtina kreiptis į gydytoją ir žinoti tikslią diagnozę.

Žmogus turi gauti pakankamai skysčių. Tai ypač būtina karštomis dienomis ir po prakaitą varančio darbo. Be to, jei yra polinkis į inkstų akmenis, reikia saikingai gerti kavą, juodąją arbatą, pieną ir neskiestas sultis. Valgyti tik neriebų maistą. Privengti rabarbarų, špinatų ir pomidorų, tačiau kuo daugiau valgyti vitamino A turinčių daržovių (pvz., morkų, moliūgų), nes tai pagreitina inkstų audinių regeneraciją. Nebijoti daug judėti, nes fizinė veikla stiprina kaulus ir raumenis. Juose nusėda atliekamas kalcis, iš kurio būtų susidarę akmenys. Tiesa, būtina priminti, kad dažnas šalčio pojūtis ir ilgalaikis psichinis stresas gali prisidėti prie inkstų akmenų susiformavimo.

Keletas liaudies receptų nuo inkstų ligų..

Šlapimą varančios vaistažolės padeda išplauti iš inkstų smėlį ir akmenis.

Paruošti mišinį iš 50 g šilinio viržio žolės, 40 g pataiso šarkakojo žolės, 40 g kardažolės žolės ir 50 g dirvinio asiūklio. Du valgomuosius šaukštus mišinio užplikyti 0,5 litro verdančio vandens ir 1 - 2 valandas palaikyti. Po to 30 - 45 minutes pakaitinti karšto vandens vonelėje, nukošti ir vartoti esant šlapimo ir lyties organų uždegimui, inkstų ir šlapimo pūslės akmenligei, spazmams, cistitams ir kitiems susirgimams. Gerti po 50 g 3 kartus per dieną. Šiltą galima vartoti kompresams nuo pūlinių.

Šis mišinys - nuo akmenų inkstuose ir šlapimtakiuose.

50 g paprastosios rykštenės žolės, 50 g rūgšties takažolės, 20 g pipirmėtės, 25 g jaunų beržo lapelių, 35 dirvinio asiūklio žolės, 35 g vaistinės gelsvės šaknų, 65 g petražolės šaknų ir 70 g varpučio šaknų. 4 valgomuosius šaukštus mišinio virinti 7 - 12 minučių ant silpnos ugnies, paskui leisti 2 valandas nusistovėti, tada nukošti gerai nuspaudžiant. Išgerti lygiomis dalimis tą pačią dieną per 8 - 10 kartų. Gydymo kursas 2 - 3 savaitės.

Ir dar vienas receptas, kai yra smėlio ar akmenų inkstuose, šlapimo pūslėje, šlapimtakiuose, tulžies pūslėje. Šis mišinys tinka ir nuo peršalimo.

Sumaišyti 250 g takažolės lapų, 150 g žemuogių lapų ir 50 g paprastosios rykštenės. 50 g mišinio užplikyti litru verdančio vandens, sandariai uždengti ir šiltai palaikyti per naktį. Rytą 5 - 10 minučių pakaitinti karštoje vonelėje, perkošti ir nusunkti. Gerti po pusę stiklinės kas valandą.

Sergant inkstų akmenlige ar šlapimo pūslės ligomis, reikia daug valgyti juodųjų serbentų (šviežių, trintų su cukrumi, džiovintų). Tinka ir juodųjų ridikų sultys. Jas gerti 3 kartus per dieną po 50 g.

Štai labai paprastas ir visiems prieinamas receptas nuo akmenligės.

Vieną kilogramą moliūgo sėklų užpilti 5 litrais vandens ir virti ant silpnos ugnies tol, kol teliks 3 litrai skysčio. Atvėsusį nuovirą perkošti, išpilstyti į butelius ir laikyti šaldytuve. Šį nuovirą gerti pašildytą po 100 g 3 kartus per dieną 30 minučių prieš valgį.

Inkstų uždegimas pirmiausia pasireiškia pablogėjusia bendra savijauta, susijusia su nugaros skausmais ir nuovargiu. Liaudies medicina gali paspartinti gydytojų paskirtą gydymą. Per dieną reikėtų išgerti apie 2 litrus skysčių. Geriausia, kad tai būtų vaistažolių arbatos. Sėkmingai padeda kovoti su infekcija ramunėlių arbata. Į valgius dėkite kuo mažiau druskos. Augalai, šviežios prieskoninės žolelės ir daržovės skatina inkstų veiklą. Veiksmingosios medžiagos, esančios ridikėliuose, ridikuose, krienuose, morkose, moliūguose ir agurkuose, padeda išsigydyti inkstus ir pašalinti ligos sukėlėjus. Palengvėjimą suteikia erškėtrožės vaisių arbata, pamažu išgerta po valgio. Virtų, karštų sutrintų bulvių kompresas ant inkstų ploto taip pat gerai veikia.

Nuo inkstų uždegimo, pielonefrito (pielonefritas - inksto ir jo geldelės uždegimas), cistito (cistitas - šlapimo pūslės gleivinės uždegimas) vartojamas šis vaistažolių mišinys.

Paimti po 5 valgomuosius šaukštus jonažolių, trispalvės našlaitės žiedų, dirvinio asiūklio žolės, penkiaskiautės sukatžolės lapų ir erškėtuogių vaisių, po 4 šaukštus juodojo šeivamedžio žiedų ir erškėtrožės šakniastiebių ir 6 šaukštus paprastojo anyžiaus vaisių. Du valgomuosius šaukštus mišinio 8 - 10 minučių virinti užpylus 0,75 litro vandens, po to perkošti. Gerti po 50 - 100 ml kas dvi valandas. Vaikams duoti po 30 - 50 ml 4 - 6 kartus per dieną su trupučiu medaus.

Sergant pielonefritu, reikia vieną valgomąjį šaukštą svogūnų lukštų užpilti 1,5 stiklinės verdančio vandens, 30 minučių pavirinti ant silpnos ugnies, atvėsinus perkošti ir gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną 30 minučių prieš valgį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.09.2019 laikas 14:05 Receptai Skaniausi pyragėliai per 20 minučių
Skanūs pyragėliai su įdaru. Labai sunku nuo jų atsitraukti. Dingsta akimirksniu! Norėdami sužinoti daugiau apie paruošimą, žiūrėkite vaizdo įrašą:

Skaityti daugiau

08.07.2019 laikas 16:30 Receptai Pynės receptas

Man tai ne tik šventinė duona, bet ir malonumas pasimėgauti skoniu, medaus aromatu ir visu kepimo procesu. Šia duona mes valgome su arbata ar kava, tepame uoginės, džemo ar sviesto ... ir ant viršaus dar tarkuoto sūrio, labai s...

Skaityti daugiau

15.11.2017 laikas 11:19 Receptai Arbata nuo kosulio (čiobrelis, šalpusnis, tubė)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: čiobrelis, šalpusnio lapai, tubė.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:06 Atleidimas: Kelias į Emocinę Laisvę ir Ramybę
Atleidimas – tai galinga savybė, leidžianti mums išsilaisvinti nuo praeities skausmų ir nuoskaudų. Nors dažnai manome, kad atleidimas yra susijęs su kitais, iš tiesų jis labiausiai veikia mus pačius. Šiame straipsnyje nagrinėsime atleidimo procesą, j...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 18:37 Gyvenimas dviese: kinė 5 metus apsimetinėjo savo mirusia seserimi
Šeimos ryšiai kartais gali būti tokie sudėtingi, kad net tragiškos aplinkybės skatina mus ieškoti neįprastų sprendimų. Kinijos internetas šiuo metu mirga nuo Annie Niu pasakojimo apie tai, kaip ji penkerius metus slėpė savo sesers dvynės mirtį nuo se...

Skaityti daugiau