Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Gruodžio » 16

Inkstų ligos: žolininkai rekomenduoja

Bendra šlapimo sistemos organų navikinių susirgimų gydymo schema yra tokia pati, kaip ir bendra bet kokios lokalizacijos navikų gydymo schema, tačiau tam tikra specifika egzistuoja: į gydymo schemą būtina įtraukti vaistinius augalus, kurie skatina šlapimo išsiskyrimą ir turi antiseptinį poveikį. Tai gali būti, pavyzdžiui, miltinių meškauogių lapai, bruknių lapai, beržų pumpurai, juodųjų serbentų lapai, marenikės, lipikai, kadagiai ir kt.

Praktiškai visas šlapimo išsiskyrimą skatinančias žoles galima rekomenduoti, gydant inkstų ir šlapimo pūslės navikus. Kadangi, susirgus vėžiu, gydytis tenka visą gyvenimą, pabandysiu paminėti kuo daugiau šlapimo išsiskyrimą skatinančių augalų, kuriuos galima naudoti, gydant navikinius šlapimo sistemos susirgimus. Iš šio nemažo sąrašo kiekvienas galės pasirinkti jam prieinamus augalus: vieni galbūt auga jo gyvenamojoje vietovėje, kitų galima nusipirkti vaistinėje.

Štai arbatinės inkstažolės. Jas reikėtų vartoti neilgai, nes gali sudirginti inkstų geldeles. Beržų lapus taip pat rekomenduojama vartoti trumpais kursais, nes tai - stipri šlapimo išsiskyrimą skatinanti priemonė. Beržų pumpurus vartoti atsargiai, nes juose esančios dervingos medžiagos dirgina inkstų geldeles. Tą patį galima pasakyti ir apie kadagius bei dirvinius asiūklius.

Bruknių lapus geriausia užplikyti termose, laikyti per naktį. Tada antpilas bus aromatingas, skanus, malonios aukso spalvos. Bruknių lapus reikėtų vartoti kartu su šarminiu mineraliniu vandeniu («Boržomi» tipo). Tai didina bruknių lapų efektyvumą.

Figos skatina šlapimo išsiskyrimą, turi antiseptinių, navikus gydančių savybių, daug naudingų mikroelementų. Galima naudoti visą augalą, bet kadangi pas mus galima gauti tik figų vaisių, tai juos ir naudojame Figas galima vartoti dietinėje mityboje, kai yra šlapimo sistemos problemų.

Inkstų veiklą palankiai veikia kiaulpienės. Jos naudojamos nuo įvairios kilmės pabrinkimų.

Naudingos ir sėjamosios avižos. Avižų nuoviras pasižymi šlapimo išsiskyrimą skatinančiu ir bendrai organizmą stiprinančiu poveikiu, padeda atkurti prarastas jėgas.

Juodauogių šeivamedžių žiedai skatina šlapimo išsiskyrimą, nepalankiai veikia navikus. Tik žiedus reikia vartoti trumpais kursais nes augalas toksiškas: 2 savaites gerti, 2 savaičių pertrauka. Galimi 2-3 tokio gydymo kursai. Valgomąjį šaukštą juodauogių šeivamedžių žiedų užpilti stikline verdančio vandens, paruoštą antpilą išgerti per dieną.

Labai vertingi augalai - vaistinės agurklės, dabar jos truputį primirštos. Galima užplikyti kaip arbatą ištisus metus, o sezono metu naudinga dėti į salotas. Šiliniai viržiai auga sausuose miškuose (pušynuose, beržynuose), taip pat viržynuose, pelkėse, durpynuose, smėlynuose.

Šie augalai turi šlapimo išsiskyrimą skatinančių, antiseptinių savybių, ramina nervus. Rekomenduojama juos vartoti, sergant pielonefritu, cistitu, inkstų akmenlige.

Dažiniai prožirniai nepalankiai veikia navikus, turi šlapimo išsiskyrimą skatinančių savybių. Šiuos augalus vartoti taip pat rekomenduojama trumpais kursais. Arbatinį šaukštelį smulkintos dažinių prožirnių žolės užpilti stikline verdančio vandens. Vartoti po trečdalį stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį.

Vaistinės gelsvės skatina šlapimo išsiskyrimą. Galima ruošti jų nuovirus. Be to, vaistinės gelsvės naudojamos, raugiant kopūstus. Taip pat galima augalus išdžiovinti, susmulkinti su kavamale ir pagardinti jais salotas, sriubas, karštus patiekalus.

Pelkinės vingiorykštės ir pievinės vingiorykštės padeda kovoti su navikais. Vingiorykštėse yra salicilatų, dėl to jos skystina kraują. Moksliniai duomenys rodo, kad navikinis procesas dažnai sukelia trombozę, t.y. kraujas darosi gerokai tirštesnis, nes, sutrikus apykaitų procesams, padidėja trombocitų skaičius. Todėl vingiorykštės yra naudingos, gydant šlapimo sistemos navikinius susirgimus. Senovėje vingiorykščių arbata buvo vadinama piemenų arbata. Ji ruošiama taip: valgomąjį šaukštą vingiorykščių žolės su žiedais užpilti stikline virinto kambario temperatūros vandens, laikyti per naktį (tada antpilas būna skanesnis ir aromatingesnis). Paruoštą šaltą antpilą išgerti per dieną. Vingiorykštes gerti savaitę, paskui daryti savaitės pertrauką.

Raudonieji dobilai skatina šlapimo išsiskyrimą, gerina kraują, turi vitaminų, pasižymi antisklerotiniu poveikiu. Juos galima vartoti per visą gydymo laiką - užplikyti ir gerti kaip arbata be ypatingų apribojimų. Rytų medicina laiko raudonuosius dobilus viena iš geriausių priešvėžinių augalinių priemonių. Galima naudoti ir kitas dobilų rūšis (baltuosius, geltonuosius ir t.t.), bet geriausiai tinka raudonieji.

Geltonžiedės sedulos (uogos, lapai) skatina šlapimo išsiskyrimą šiek tiek nepalankiai veikia navikus.

Šluotinius kiečius galima derinti su visomis šlapimo išsiskyrimą skatinančiomis žolėmis. Šie augalai padeda gydyti navikus, skatina šlapimo išsiskyrimą, turi antiseptinį poveikį, taip pat tirpina akmenis inkstuose.

Rugiagėlių žiedai (galima imti visą augalą), kiškiakopūsčiai, paprastosios garšvos, alyvos (lapai), lakišiai, erškėčių uogos, šlaitiniai dirveniai, aitrieji šilokai (sakoma, kad šie augalai suteikia jaunystę, juos galima ir į salotas dėti), plautės, dažinės raudės (skatina šlapimo išsiskyrimą, kovoja su navikais, tirpina akmenis), daugiametės saulutės, šlaitinės rasakilos, vienagraižės vanagės, kulkšnės, jonažolės, putinai, kukurūzų burbuolės, paprastųjų katuogių lapai, juodieji serbentai (lapai, uogos) - šie augalai taip pat skatina šlapimo išsiskyrimą, veikia antiseptiškai, gali būti naudojami, gydant šlapimo šalinimo sistemos navikines ligas.

Visas paminėtas šlapimo išsiskyrimą skatinančias žoles galima naudoti monoterapijai, tačiau rekomenduojama augalus keisti kas du-tris mėnesius, kad organizmas nepriprastų. Juolab kad pasirinkimas - tikrai nemažas.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.08.2019 laikas 20:29 Receptai Vištienos krūtinėlė marinuota su majonezu

vištienos krutinėle, vištienos krutinėles receptas, vištienos kepsneliai, vištienos file, vištienos kepsnys

Skaityti daugiau

03.08.2019 laikas 13:22 Receptai Purios bandelės su aguonomis: besvorė minkšta tešla ir įdaro gausa

Bandelės su aguonomis – mėgstamas kepinys, kuris iškart sukelia kažkokius malonius vaikystės prisiminimus, perkelia į močiutės virtuvę ir verčia šypsotis. Ir niekur tokio skanėsto nenusipirksi, kad tešla būti orinė ir min...

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 15:27 Receptai Tarkuotų bulvių apkepas su sūriu ir česnaku

Vieną kartą atsitiktinai radau tarkuotų bulvių pyrago-apkepo receptą, dažnai jį kepu, o dabar noriu pasidalinti ir su jumis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
25.11.2024 laikas 09:13 Pelyno Tinktūra: Gydomosios Savybės ir Naudojimo Būdai
Pelynas, gerai žinomas savo unikaliomis gydomosiomis savybėmis, jau šimtmečius naudojamas tradicinėje medicinoje. Pelyno tinktūra — tai natūrali priemonė, kuri ne tik padeda sumažinti skausmą, bet ir efektyviai kovoja su organizmo parazitais. Šis str...

Skaityti daugiau

25.11.2024 laikas 08:59 Kodėl atmosferos slėgis nesugniuždo žmonių?
Žemė supama didžiulės atmosferos masės, kurios bendra masė viršija 5,1 milijardo milijardų kilogramų. Nepaisant šio milžiniško oro kiekio, žmonės nesijaučia sugniuždomi atmosferos slėgio. Tai yra dėl keletas fizinių dėsnių ir mūsų kūno struktūros....

Skaityti daugiau

24.11.2024 laikas 16:43 Jaunystės paslaptys: kaip požiūris keičia mūsų amžių

Amžius — tai tik skaičius, tačiau požiūris į jį gali visiškai pakeisti mūsų gyvenimo kokybę. Dauguma žmonių susiduria su iššūkiais, kai kalbama apie senatvę, tačiau teigiamas mąstymas ir aktyvus gyvenimo būdas gali padėti išlaikyti jaunatviš...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau