Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 24

STUDIJA: Ivermektinas susijęs su dideliu kovidų mirčių skaičiaus mažėjimu

(ParanormalNaujame straipsnyje, paskelbtame žurnale "American Journal of Therapeutics", teigiama, kad vartojant antiparazitinį vaistą ivermektiną gali "labai sumažėti" mirčių tarp žmonių, kurių testai dėl Wuhan koronaviruso (Covid-19) yra teigiami.

Tyrėjų grupė teigia, kad, skiriant daugiau ivermektino, būtų galima padaryti "reikšmingą poveikį" stabdant Kinijos viruso plitimą, apie kurį vis dar daug kalbama pagrindinėje žiniasklaidoje dėl nesibaigiančių tariamai plintančių "variantų".

Kai kurie mokslininkai mano, kad dėl savo antivirusinių ir priešuždegiminių savybių ivermektinas gali padėti visam laikui išnaikinti Vuchano gripą. Atsitiktinių imčių kontroliuojamame tyrime, kuriame dalyvavo daugiau kaip 3400 dalyvių, mokslininkai nustatė, kad ivermektinas gali padėti vidutiniškai 62 proc. sumažinti mirtingumą, susijusį su kinų gripu.

Tyrime dalyvavę asmenys teigia, kad dabar jie turi "vidutinį pasitikėjimo lygį", jog ivermektinas yra naudingas gydant kinų virusą, nes sumažina pacientų, kurių tyrimų rezultatai buvo teigiami, mirtingumą nuo 7,8 proc. iki 2,3 proc.

"Vidutinio patikimumo įrodymai rodo, kad naudojant ivermektiną galima labai sumažinti mirčių nuo COVID-19 skaičių", - rašė tyrimo autoriai. "Naudojant ivermektiną ankstyvuoju klinikinės eigos etapu, gali sumažėti skaičius atvejų, kai liga progresuoja iki sunkios formos".

PSO ir FDA ragina nenaudoti ivermektino Kinijos virusui gydyti

Daugelyje kitų susijusių darbų buvo pateiktos panašios išvados apie ivermektiną, o tai paskatino su šiuo naujausiu tyrimu susijusius asmenis pareikšti, kad mokslininkai sutaria, jog jis veikia.

"Front Line COVID-19 Critical Care Alliance" atlikta apžvalga apibendrino 27 tyrimų apie ivermektino poveikį COVID-19 infekcijos prevencijai ir gydymui išvadas ir padarė išvadą, kad ivermektinas "demonstruoja stiprų terapinio veiksmingumo signalą" prieš COVID-19, - teigia jie.

Vieno neseniai atlikto tyrimo metu nustatyta, kad ivermektinas padėjo sumažinti mirštamumą tarp užsikrėtusiųjų Wuhan gripu net 75 procentais, o tai rodo, kad jis yra perspektyvus.

Tuo tarpu vyriausybė 100 proc. nepritaria ivermektino naudojimui, kaip ir hidroksichlorochinui (HCQ).

Pavyzdžiui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) nerekomenduoja naudoti ivermektino, išskyrus klinikinius tyrimus, bandant gydyti Kinijos virusą. Maisto ir vaistų administracija (FDA) mano taip pat ir išleido pranešimą, pavadintą "Kodėl neturėtumėte naudoti ivermektino COVID-19 virusui gydyti ar jo profilaktikai".

Pasak FDA, buvo "gauta daug pranešimų apie pacientus, kuriems prireikė medicininės pagalbos ir kurie buvo hospitalizuoti po to, kai savarankiškai gydėsi arkliams skirtu ivermektinu".

"Bet kokio COVID-19 gydymo, kuris nėra patvirtintas ar leidžiamas FDA, naudojimas, nebent tai būtų klinikinio tyrimo dalis, gali sukelti rimtą žalą", - toliau pareiškime pridūrė agentūra.

Skubiai pradėjusios plačiai naudoti eksperimentinius skiepus nuo Vuhano gripo, remdamosi nuliniais įrodymais, kad jie daro ką nors kita, išskyrus tai, kad liberalai jaučiasi saugesni, tiek PSO, tiek FDA iš esmės teigia, kad niekada nebus pakankamai įrodymų, pagrindžiančių ivermektino ar HCQ naudojimą gydant Kinijos virusą.

Kita vertus, tyrimo autoriai mano kitaip. Jie teigia, kad ivermektinas turi "dešimtmečiais nusistovėjusį saugumo profilį", kuris patvirtina jo saugų naudojimą gydant kinų gripą.

"Akivaizdus saugumas ir nedidelė kaina leidžia manyti, kad ivermektinas gali turėti didelį poveikį SARS-CoV-2 pandemijai visame pasaulyje", - teigia jie savo straipsnyje.

Jie taip pat pažymėjo, kad kiekvienas kitas visame tyrime pateiktas teiginys yra paremtas ekspertiniu vertinimu, o tai reiškia, kad kiti gydytojai ir mokslininkai peržiūrėjo darbą ir nustatė, kad jis turi potencialią terapinę vertę gydant Vuchano gripą.

Daugiau susijusių naujienų apie Kinijos virusą rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheEpochTimes.com

NaturalNews.com

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau