Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 8

Paskelbtame moksliniame darbe tiksliai atskleista, kaip ivermektinas blokuoja SARS-CoV-2 viruso replikaciją

(Paranormal) Pagrindinė žiniasklaida ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) nori, kad jūs tikėtumėte, jog ivermektinas yra ne kas kita, kaip "arklių pasta", kuri neturi jokio teisėto pritaikymo žmonėms. Tačiau tiesa yra ta, kad ivermektinas neįtikėtinai perspektyvus kovojant su virusais.

Šių metų pradžioje žurnale "Future Virology" paskelbtame straipsnyje aiškinama, kad ivermektinas pasižymi surišamuoju poveikiu pagrindiniams SARS-CoV-2 patogenezės baltymams. Ivermektinas gali būti ne tik "vaistas gyvūnams", bet ir vaistas, galintis sustabdyti plandemiją, jei tik žmonėms bus leista juo naudotis.

Taikydami in silico metodą, mokslininkai iš Indijos, kur ivermektinas plačiai naudojamas Wuhan koronavirusui (Covid-19) gydyti, pademonstravo galimą veikimo mechanizmą, kuriuo ivermektinas kovoja su kinų mikrobais, nenaudodamas kaukių ar "vakcinų".

Pasitelkusi molekulinį dokavimą ir molekulinį dinaminį modeliavimą, tyrėjų grupė sugebėjo įrodyti ivermektino sąveiką su pagrindiniais Fauci gripo patogenezės baltymais.

"Nustatyta, kad ivermektinas blokuoja viruso replikazę, proteazę ir žmogaus TMPRSS2, o tai gali būti biofizinis jo antivirusinio veiksmingumo pagrindas", - aiškinama straipsnyje.

"Ivermektino antivirusinis veikimas ir ADMET profilis prilygo šiuo metu naudojamiems antikoroniniams vaistams, tokiems kaip hidroksichlorochinas ir remdesiviras."

Mokslo išvados aiškios: ivermektinas yra saugi ir veiksminga priemonė nuo kovidų

Tai labai svarbios išvados, kurios visiškai paneigia melagingą medicinos įstaigų propaguojamą pasakojimą, kuriame teigiama, kad ivermektinas yra "pavojingas" ir "neįrodytas", nors FDA dar 1996 m. jį patvirtino naudoti žmonėms.

Nors ivermektinas tradiciškai naudojamas kovai su maliarija ir parazitais, daugelis pastebėjo neįtikėtinų rezultatų jį naudodami kovai su Vuchano gripu. Vienintelė problema - jį gauti, nes daugelis tradicinių gydytojų atsisako jį išrašyti arba turi apribojimus jį išrašyti.

Ivermektino galima lengvai įsigyti internetu ir gyvūnų pašarų parduotuvėse, jo sudėtyje yra tų pačių sudedamųjų dalių, kaip ir žmonėms skirtoje versijoje. Kai kurie žmonės, neturėdami kitų galimybių, imasi tiesiog vartoti gyvūnams skirtą ivermektiną.

Tai išties gaila, nes medicinos mokslas aiškiai rodo, kad ivermektinas pasižymi antivirusiniu poveikiu, kuris galėtų užkirsti kelią sunkiai Fauci gripo infekcijai. Ivermektinas taip pat gali kovoti su esama Kinijos viruso infekcija, sumažinti jos sunkumą ir greitai pašalinti ją iš organizmo.

"... neseniai buvo pranešta, kad ivermektinas yra aktyviausia priemonė prieš COVID-19 tarp JAV FDA patvirtintų vaistų, išbandytų in vitro", - aiškinama dokumente.

"... neseniai atliktame tyrime teigiama, kad šis vaistas slopina SARS-CoV-2 replikaciją in vitro sąlygomis ir gali sumažinti viruso plitimą maždaug 5000 kartų per 48 h[mūsų], kai buvo bandomas in vitro naudojant primatų ląstelių linijas."

Beje, visa tai išsamiai cituojama, o tai rodo, kad ivermektino naudojimas yra paremtas tikrais mokslo duomenimis. Žinoma, politiškai nekorektiška tai sakyti, bet įrodymai kalba patys už save.

Ivermektino problema yra ta, kad jis yra nepatentuotas, jo gamyba nebrangi ir lengvai prieinamas, arba bent jau būtų lengvai prieinamas, jei valdžia nustotų trukdyti jį skirti.

"Atsižvelgiant į terapinį ivermektino pažadą prieš COVID-19, šis tyrimas buvo atliktas siekiant parodyti šio vaisto veiksmingumą prieš keturis svarbiausius SARS-CoV-2 funkcinius baltymus, taikant pažangius biokompiuterinius metodus", - toliau aiškinama dokumente.

"... mūsų in silico duomenys parodė, kad ivermektinas veiksmingai naudoja viruso smaigalio baltymą, pagrindinę proteazę, replikazę ir žmogaus TMPRSS2 receptorius kaip labiausiai galimus taikinius antivirusiniam veiksmingumui vykdyti", - baigiama.

Daugiau susijusių naujienų apie Fauci gripą ir kaip jį gydyti be kaukių ar "vakcinų" rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ncbi.nlm.nih.gov

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau